2019 m. vasario 23 d. 21:30 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Padorių pėsčiųjų takų kol kas nebus

Padorių pėsčiųjų takų kol kas nebus nuotrauka, foto

ATEITIS. Kokia laukia šalia ligoninės ir bevardės stotelės nusidriekusio praminto takelio ateitis, nežinoma. Aišku tik tai, kad asfaltuoti kol kas jo niekas nežada.

© Egidijaus Jankausko nuotr.

Gyventojai skundžiasi, jog Liepojos gatvėje trūksta pėstiesiems skirtų takų. Nors valdžia pasirūpino, jog šios miesto dalies gyventojai naudotųsi tvarkingomis autobusų stotelėmis, tačiau niekas neatsakė į klausimą, kaip iki jų saugiai ir neperšlapus kojų nusigauti.

Į redakciją kreipėsi klaipėdietė ir pasidžiaugė, jog Liepojos gatvėje, šalia dviejų prekybos centrų ir nuosavų gyvenamųjų namų kvartalo, įrengta nauja "Luizos" stotelė, kurioje stoja 3, 15 ir 15A numeriais pažymėti autobusai.

Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau klaipėdietis pasigedo pėsčiųjų tako, kuris nuo naujosios stotelės vestų iki pat parduotuvės IKI ir atvirkščiai. Nuo senosios "Luizos" stotelės galima keliauti tik automobiliams skirtu keliuku, besidriekiančiu lygiagrečiai su Liepojos gatve. Tačiau juo pėstiesiems vaikščioti nesaugu. O ką jau kalbėti apie keliuke žiojinčias duobes, kurios rudeniop pažliunga ir žmonės neretai sušlampa kojas.

Klaipėdos savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas sakė, kad pastarasis projektas apima tik naujosios stotelės pastatymą ir sklandų esamų takų prie stotelės prijungimą.

Anot jo, tame rajone gyvenantys žmonės jau kreipėsi į Savivaldybę su prašymu įrengti tvarkingą pėsčiųjų ir dviračių taką.

"Tačiau ar tai įvyks, mes sužinosime, kai miesto Taryba patvirtins strateginį veiklos planą ir kitų metų biudžetą", - sakė V. Švedas.

Paklaustas, ar, jo akimis, yra perspektyvų kitąmet nutiesti pėsčiųjų taką šioje vietoje, pašnekovas atsakyti nesiryžo. Susisiekimas ten tikrai nėra geras, kadangi maža gatvele naudojasi visi: automobiliai, pėstieji ir dviratininkai. Vis dėlto mieste yra ir daugiau probleminių objektų, kurie taip pat reikalauja tvarkdarių apsilankymo.

Verslininkai, prieš pradėdami statyti parduotuvę, dažniausiai įsipareigoja miestiečiams sukurti gerą susisiekimą. Tačiau šiuo atveju prašyti parduotuvės savininko nutiesti minėtą taką Savivaldybė nesiryžtų.

Žinia, nuo jau minėtos parduotuvės per Liepojos gatvę nutiesta pėsčiųjų perėja. Norint nuo jos nukeliauti Dragūnų kvartalo link žmonėms vėlgi tenka eiti per žolę išmintu takeliu. Šaltuoju sezonu jis dažnai būna pažliugęs, taigi pėstieji sušlampa kojas.

Paklaustas, ar bus nutiestas pėsčiųjų takas toje vietoje, V. Švedas atsakė, jog jis apie tai nieko nežinantis, ir siūlė kreiptis į Miesto tvarkymo skyrių. Tačiau šio skyriaus vedėja negalėjo pasakyti, kokia to takelio ateitis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos bendruomenę pasiekė liūdna žinia, eidama...

Netekome bibliotekos direktorės L.Pačebutienės nuotrauka, foto

Klaipėda – labai patrauklus miestas rekreacinių, turizmo ir sveikatinimo paslaugų...

Nuo delfinų terapijos iki geoterminio vandens nuotrauka, foto

Vakar vykusiame Klaipėdos miesto savivaldybės peticijų komisijos posėdyje nuspręsta, kad tenkintini yra...

Tenkinti siūlys du peticijos reikalavimus nuotrauka, foto

Praėjusią savaitę Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) sulaukė paskutiniųjų kandidatų, norinčių vadovauti dviem...

Ligoninėms vadovauti - tuzinas kandidatų nuotrauka, foto

Mažeikiuose per dujovežių operaciją kilo gaisras nuotrauka, foto

Kriminalai, Mažeikiuose šeštadienio vakarą tarp dujovežių perpumpuojant dujas kilo gaisras. Jis iki šiol nelokalizuotas. Pirminiais duomenimis,...

Skleidė Budriuose mokslo šviesą nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Kretingoje gyvenanti gydytoja Emilija Jankauskaitė-Pakutinskienė (gim. 1936 m.) stropiai saugo savo tėvų...

Ekonomikos vertinime - daugiau pozityvumo nuotrauka, foto

Ūkis, Gyventojai pozityviau vertina šalies ekonominę ir savo šeimos finansinę padėtį. Nuotaikos...

„Su gera bėgimo batų pora galima užkariauti pasaulį" nuotrauka, foto

Žmonės, Garsus japonų rašytojas Haruki Murakami savo knygose bėgimo sportą įvardija kaip savo...

Kriminalai, Paskelbta prieš 39 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Ūkis, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...