2019 m. vasario 21 d. 10:01 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Nuo šiandien - dėmesys tvarkai ir saugumui

Nuo šiandien - dėmesys tvarkai ir saugumui nuotrauka, foto

STEBĖS. Kad būtų užtikrintas saugumas, policijos pareigūnai mokslo metų pradžioje budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

© Policijos nuotr.

Mokslo metų pradžiai ruošėsi ne tik darželinukai, moksleiviai, studentai bei jų tėvai, bet ir viešosios tvarkos bei policijos pareigūnai. Nuo šiandien visą mėnesį bus skiriamas ypatingas dėmesys viešajai tvarkai mokyklų prieigose bei gatvėse.

Prasidedant naujiesiems mokslo metams Klaipėdos kelių policijos tarnybos pareigūnai daug dėmesio skirs eismo saugumui užtikrinti, todėl budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

Visą rugsėjį prie mokyklų prieš pamokas ir po jų bus organizuojami reidai ir tikrinamos transporto priemonės, kurias vairuos ne tik tėveliai, bet ir mokiniai - bus tikrinami privalomi turėti dokumentai, saugos diržų (šalmų) naudojimas ir kt.

Planuojami ir mokyklinių autobusų, maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas, vairuotojų blaivumo patikrinimai, apsilankymai darželiuose ir mokyklose siekiant priminti Kelių eismo taisykles, atsakomybę už netinkamą elgesį kelyje.

Taip pat bus skirta daugiau dėmesio vairuotojų elgesiui prie sankryžų ir pėsčiųjų perėjų, motociklų ir mopedų vairuotojų elgesiui kelyje, greičio kontrolei.

Daugiau dirbs ir Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai. Pasak skyriaus vedėjos Kristinos Vintilaitės, veiksmas prasidėjo jau vakar.

"Gavome informaciją apie galimai neteisėtą prekybą gėlėmis neturint leidimų Kretingos ir Vingio gatvėse. Kretingos gatvėje informacija pasitvirtino, šalia parduotuvės be leidimo buvo prekiauta gėlėmis. Asmuo iškviestas į mūsų skyrių, patikrinus duomenis paaiškėjo, kad tai jau antras kartas, kai jis prekiavo be leidimo, todėl skirta 30 eurų bauda. Be abejonės, tikrinsime ir penktadienį, ar tas asmuo toliau neprekiauja", - pasakojo K. Vintilaitė ir pridūrė, kad licencijos prekiauti gėlėmis rugpjūčio 31 ir rugsėjo 1 dienomis buvo išduotos 14 asmenų.

Šiandien ir savaitgalį vyks daugybė įvairių renginių, skirtų mokslo metų pradžiai. Pareigūnai primena, kad Rugsėjo 1-ąją nevyksta prekyba alkoholiu. Įsigyti ir gerti alkoholinių gėrimų galima tik restoranuose, kavinėse, baruose - viešojo maitinimo įstaigose, kurios neparduoda gėrimų išsinešti.

"Paskutinių kelerių metų rezultatai rodo, kad draudimo prekiauti laikomasi drausmingai, tačiau alkoholio vartojimo viešose vietose kontrolė vis vien vyraus mūsų penktadienio patikrinimų metu", - sakė skyriaus vedėja.

Intensyviai dirbti skyriaus pareigūnai planuoja visą rugsėjį. Kartu su policija savaitgaliais bus vykdomi ir vakariniai, naktiniai patikrinimai užtikrinant viešąją tvarką mieste.

"Veiksmas, susijęs su mokslo metų pradžia, nesibaigia Rugsėjo 1-ąja - ir toliau mokymo įstaigų prieigose neturi būti rūkoma, vartojami alkoholiniai gėrimai. Visa tai bus kontroliuojama vykdant kasdienius patikrinimus. Lankysime vietas, kurias mėgsta rinktis sistemingai viešąją tvarką pažeidinėjantys asmenys, taip pat ir kavines, nes padaugėjo skundų dėl viešosios tvarkos pažeidimų kavinių ir barų prieigose", - sekti, kas vyksta mieste, pažadėjo K. Vintilaitė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja, kad nuo 2019 m. vasario 21 d. 14.00...

Klaipėdos rajone vyks kariuomenės pratybos nuotrauka, foto

Penktojo Šviesų festivalio metu Klaipėdos miesto savivaldybė miestiečiams parengė dovaną - vasario...

Klaipėdiečiai užplūdo viešąjį transportą nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai".

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Į kovą su kietosiomis dalelėmis Klaipėdos gatvėse stos keturios modernios mašinos, kurios...

Naujos valymo mašinos siurbs ir kietąsias daleles nuotrauka, foto

Klaipėdos rajone vyks kariuomenės pratybos nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja, kad nuo 2019 m. vasario 21 d. 14.00...

Klaipėdos universitete bus renkamas rektorius nuotrauka, foto

Švietimas, Ketvirtadienį Klaipėdos universitete numatytas tarybos posėdis, bus renkamas rektorius.

Danės gatvėje praeiviai rado mirusią moterį nuotrauka, foto

Kriminalai, Uostamiesčio policija pranešė, kad vasario 20 d., 8.09 val., Danės gatvėje, netoli...

Teisutis Matulevičius: aš žinau, kaip išgelbėti mūsų jaunimą nuotrauka, foto

Savivaldybių tarybų rinkimai, Aš žinau, kodėl jaunoji klaipėdiečių karta dramatiškai bėga iš politikų abejingai valdomo,...

Klaipėda, Paskelbta prieš 29 min.

Švietimas, Paskelbta prieš 57 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Savivaldybių tarybų rinkimai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...