2018 m. rugsėjo 22 d. 20:12 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Nuo šiandien - dėmesys tvarkai ir saugumui

Nuo šiandien - dėmesys tvarkai ir saugumui nuotrauka, foto

STEBĖS. Kad būtų užtikrintas saugumas, policijos pareigūnai mokslo metų pradžioje budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

© Policijos nuotr.

Mokslo metų pradžiai ruošėsi ne tik darželinukai, moksleiviai, studentai bei jų tėvai, bet ir viešosios tvarkos bei policijos pareigūnai. Nuo šiandien visą mėnesį bus skiriamas ypatingas dėmesys viešajai tvarkai mokyklų prieigose bei gatvėse.

Prasidedant naujiesiems mokslo metams Klaipėdos kelių policijos tarnybos pareigūnai daug dėmesio skirs eismo saugumui užtikrinti, todėl budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

Visą rugsėjį prie mokyklų prieš pamokas ir po jų bus organizuojami reidai ir tikrinamos transporto priemonės, kurias vairuos ne tik tėveliai, bet ir mokiniai - bus tikrinami privalomi turėti dokumentai, saugos diržų (šalmų) naudojimas ir kt.

Planuojami ir mokyklinių autobusų, maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas, vairuotojų blaivumo patikrinimai, apsilankymai darželiuose ir mokyklose siekiant priminti Kelių eismo taisykles, atsakomybę už netinkamą elgesį kelyje.

Taip pat bus skirta daugiau dėmesio vairuotojų elgesiui prie sankryžų ir pėsčiųjų perėjų, motociklų ir mopedų vairuotojų elgesiui kelyje, greičio kontrolei.

Daugiau dirbs ir Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai. Pasak skyriaus vedėjos Kristinos Vintilaitės, veiksmas prasidėjo jau vakar.

"Gavome informaciją apie galimai neteisėtą prekybą gėlėmis neturint leidimų Kretingos ir Vingio gatvėse. Kretingos gatvėje informacija pasitvirtino, šalia parduotuvės be leidimo buvo prekiauta gėlėmis. Asmuo iškviestas į mūsų skyrių, patikrinus duomenis paaiškėjo, kad tai jau antras kartas, kai jis prekiavo be leidimo, todėl skirta 30 eurų bauda. Be abejonės, tikrinsime ir penktadienį, ar tas asmuo toliau neprekiauja", - pasakojo K. Vintilaitė ir pridūrė, kad licencijos prekiauti gėlėmis rugpjūčio 31 ir rugsėjo 1 dienomis buvo išduotos 14 asmenų.

Šiandien ir savaitgalį vyks daugybė įvairių renginių, skirtų mokslo metų pradžiai. Pareigūnai primena, kad Rugsėjo 1-ąją nevyksta prekyba alkoholiu. Įsigyti ir gerti alkoholinių gėrimų galima tik restoranuose, kavinėse, baruose - viešojo maitinimo įstaigose, kurios neparduoda gėrimų išsinešti.

"Paskutinių kelerių metų rezultatai rodo, kad draudimo prekiauti laikomasi drausmingai, tačiau alkoholio vartojimo viešose vietose kontrolė vis vien vyraus mūsų penktadienio patikrinimų metu", - sakė skyriaus vedėja.

Intensyviai dirbti skyriaus pareigūnai planuoja visą rugsėjį. Kartu su policija savaitgaliais bus vykdomi ir vakariniai, naktiniai patikrinimai užtikrinant viešąją tvarką mieste.

"Veiksmas, susijęs su mokslo metų pradžia, nesibaigia Rugsėjo 1-ąja - ir toliau mokymo įstaigų prieigose neturi būti rūkoma, vartojami alkoholiniai gėrimai. Visa tai bus kontroliuojama vykdant kasdienius patikrinimus. Lankysime vietas, kurias mėgsta rinktis sistemingai viešąją tvarką pažeidinėjantys asmenys, taip pat ir kavines, nes padaugėjo skundų dėl viešosios tvarkos pažeidimų kavinių ir barų prieigose", - sekti, kas vyksta mieste, pažadėjo K. Vintilaitė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šeštadienį į Baltijos jūrą iš Klaipėdos uosto išplaukė 9 jachtos. Dvi dienas...

Planuojama regatą nutraukti nuotrauka, foto

Šeštadienį rytą AB „Smiltynės perkėla“ keltas dirbo „sušilęs“ – į Smiltynę reikėjo...

Pėsčiųjų žygyje - ir vyrai su persodintomis širdimis nuotrauka, foto

Šeštadienio popietę Klaipėdoje, Melnragės paplūdimyje, jūra į krantą išmetė sudužusią jachtą....

Klaipėdoje ties molu apsivertė jachta, du žmonės dingę nuotrauka, foto

Klaipėdos savivaldybė toliau ruošia planus tvarkyti tikslinę daugiabučių kiemų teritoriją centrinėje miesto...

Tikslinėje teritorijoje nori aikštelių keturkojams nuotrauka, foto

„Neptūnas-Akvaservis“ – draugiško turnyro Tauragėje čempionas nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai triumfavo Tauragėje vykusiame draugiškame keturių komandų Vytauto...

Klaipėdoje - nemokamos regbio rungtynės nuotrauka, foto

Sportas, ŠIEMET kelių veteranų entuziastų pastangomis buvo atkurta "Klaipėdos kovos" vyrų regbio komanda....

Klaipėdos krašto gubernatoriai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Klaipėdos krašte nuo 1924 iki 1939 metų vienas po kito darbavosi devyni...

Planuojama regatą nutraukti nuotrauka, foto

Klaipėda, Šeštadienį į Baltijos jūrą iš Klaipėdos uosto išplaukė 9 jachtos. Dvi dienas...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...