2018 m. lapkričio 17 d. 06:55 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Nuo šiandien - dėmesys tvarkai ir saugumui

Nuo šiandien - dėmesys tvarkai ir saugumui nuotrauka, foto

STEBĖS. Kad būtų užtikrintas saugumas, policijos pareigūnai mokslo metų pradžioje budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

© Policijos nuotr.

Mokslo metų pradžiai ruošėsi ne tik darželinukai, moksleiviai, studentai bei jų tėvai, bet ir viešosios tvarkos bei policijos pareigūnai. Nuo šiandien visą mėnesį bus skiriamas ypatingas dėmesys viešajai tvarkai mokyklų prieigose bei gatvėse.

Prasidedant naujiesiems mokslo metams Klaipėdos kelių policijos tarnybos pareigūnai daug dėmesio skirs eismo saugumui užtikrinti, todėl budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

Visą rugsėjį prie mokyklų prieš pamokas ir po jų bus organizuojami reidai ir tikrinamos transporto priemonės, kurias vairuos ne tik tėveliai, bet ir mokiniai - bus tikrinami privalomi turėti dokumentai, saugos diržų (šalmų) naudojimas ir kt.

Planuojami ir mokyklinių autobusų, maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas, vairuotojų blaivumo patikrinimai, apsilankymai darželiuose ir mokyklose siekiant priminti Kelių eismo taisykles, atsakomybę už netinkamą elgesį kelyje.

Taip pat bus skirta daugiau dėmesio vairuotojų elgesiui prie sankryžų ir pėsčiųjų perėjų, motociklų ir mopedų vairuotojų elgesiui kelyje, greičio kontrolei.

Daugiau dirbs ir Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai. Pasak skyriaus vedėjos Kristinos Vintilaitės, veiksmas prasidėjo jau vakar.

"Gavome informaciją apie galimai neteisėtą prekybą gėlėmis neturint leidimų Kretingos ir Vingio gatvėse. Kretingos gatvėje informacija pasitvirtino, šalia parduotuvės be leidimo buvo prekiauta gėlėmis. Asmuo iškviestas į mūsų skyrių, patikrinus duomenis paaiškėjo, kad tai jau antras kartas, kai jis prekiavo be leidimo, todėl skirta 30 eurų bauda. Be abejonės, tikrinsime ir penktadienį, ar tas asmuo toliau neprekiauja", - pasakojo K. Vintilaitė ir pridūrė, kad licencijos prekiauti gėlėmis rugpjūčio 31 ir rugsėjo 1 dienomis buvo išduotos 14 asmenų.

Šiandien ir savaitgalį vyks daugybė įvairių renginių, skirtų mokslo metų pradžiai. Pareigūnai primena, kad Rugsėjo 1-ąją nevyksta prekyba alkoholiu. Įsigyti ir gerti alkoholinių gėrimų galima tik restoranuose, kavinėse, baruose - viešojo maitinimo įstaigose, kurios neparduoda gėrimų išsinešti.

"Paskutinių kelerių metų rezultatai rodo, kad draudimo prekiauti laikomasi drausmingai, tačiau alkoholio vartojimo viešose vietose kontrolė vis vien vyraus mūsų penktadienio patikrinimų metu", - sakė skyriaus vedėja.

Intensyviai dirbti skyriaus pareigūnai planuoja visą rugsėjį. Kartu su policija savaitgaliais bus vykdomi ir vakariniai, naktiniai patikrinimai užtikrinant viešąją tvarką mieste.

"Veiksmas, susijęs su mokslo metų pradžia, nesibaigia Rugsėjo 1-ąja - ir toliau mokymo įstaigų prieigose neturi būti rūkoma, vartojami alkoholiniai gėrimai. Visa tai bus kontroliuojama vykdant kasdienius patikrinimus. Lankysime vietas, kurias mėgsta rinktis sistemingai viešąją tvarką pažeidinėjantys asmenys, taip pat ir kavines, nes padaugėjo skundų dėl viešosios tvarkos pažeidimų kavinių ir barų prieigose", - sekti, kas vyksta mieste, pažadėjo K. Vintilaitė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Stotelę nuo autobuso skiria dviračių takas, kai kuriose gatvėse ne tik lopas...

Įvertino situaciją mieste: žolė lipa ir ant gatvių nuotrauka, foto

Lietuvos centro partijos Klaipėdos skyrius ketvirtadienį kandidate į Klaipėdos merus 2019 metų...

Nina Puteikienė sieks Klaipėdos mero posto nuotrauka, foto

Uostamiesčio savivaldybės patvirtinta nauja tvarka, skatinanti apleistų paveldosauginių objektų tvarkybą, jau...

Klaipėdoje prisikelia pastatai vaiduokliai nuotrauka, foto

Jau kitą savaitę gali paaiškėti, ar Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Alina...

Pradės ruošti išvadas dėl Alinos Velykienės elgesio nuotrauka, foto

Raimondas Bružas susilaukė trečiosios atžalos nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Žurnalistą Rimą Bružą, keliaujantį Antano Poškos keliu, besidriekiančiu nuo Baltijos iki...

Gyventojams elektra brangs 15 proc., dujos – 20 proc. nuotrauka, foto

Lietuva, Aiškėja, kad kitąmet elektra bus brangiausia per penkerius metus – gyventojai...

Kam prieiga prie Smeltalės upės užtverta, o kam ne? nuotrauka, foto

Jūra, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija tapo arbitre kilus konfliktui tarp Smeltės gyvenamojo kvartalo...

Streikas įgauna pagreitį, bet mokinius žada užimti nuotrauka, foto

Švietimas, Mokytojų streikas Klaipėdoje įgauna pagreitį - vakar pamokų nevedė didžioji dalis Vytauto...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 14 val.

Jūra, Paskelbta prieš 14 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 15 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...