2019 m. gegužės 27 d. 02:58 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Nori pirkti naujų laivų

(4)

Nori pirkti naujų laivų nuotrauka, foto

VIZIJA. Naujus laivus norima naudoti Danės upės ir Kuršių marių akvatorijoje įvairių miestą reprezentuojančių švenčių, festivalių, minėjimų, sporto renginių metu, apžvalginėms ekspedicijoms.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Uostamiesčio savivaldybė ketina prisidėti prie Klaipėdos irklavimo centro noro įsigyti pramoginių-istorinių laivų. Vienas toks laivas kainuoja 15 tūkst. eurų.

Finansų ir ekonomikos komitete buvo svarstytas siūlymas didinti Savivaldybės, kaip steigėjos, dalininko kapitalą perduodant VšĮ Klaipėdos irklavimo centrui 30 tūkst. eurų sumą.

Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis aiškino, kad viena iš Savivaldybės savarankiškų funkcijų yra kūno kultūros ir sporto plėtojimas, gyventojų poilsio organizavimas, o Jūrinė kultūros koordinacinė taryba, svarstydama irklavimo sporto vystymo perspektyvą Klaipėdos mieste, nusprendė, kad tikslinga įsigyti pramoginių-istorinių "Viking" klasės laivų.

"Laivai komerciniais tikslais nebus naudojami, jie plauktų per miesto šventes, o pati įstaiga turės užtikrinti, kad laivai būtų išnaudojami kitu metu", - sakė E. Simokaitis.

Atsakomybę už laivų priežiūrą, eksploatavimą, remontą prisiima pats Irklavimo centras. E. Simokaičio teigimu, centras pageidavo įsigyti 6 tokius laivus, bet kol kas siūloma pirkti 2. Įvertinus, ar jie tinkamai naudojami, ar yra didesnis poreikis, bus kuriamas visas "laivynas".

Teigiama, kad irklavimo sporto šaka galėtų būti plėtojama pasitelkiant minėtus laivus - naudojant juos Danės upės ir Kuršių marių akvatorijoje įvairių miestą reprezentuojančių švenčių, festivalių, minėjimų, sporto renginių metu, apžvalginėms ekspedicijoms po Klaipėdos kraštą ir kituose regionuose (dėl nesudėtingos laivų konstrukcijos, juos paprasta transportuoti), skatinant įvairaus amžiaus klaipėdiečių fizinį aktyvumą, palaikyti sveikatingumą, pritraukiant juos į irklavimo treniruotes bei kitiems tikslams, siekiant populiarinti irklavimo sportą mieste.

Ar skirti 30 tūkst. eurų dviem laivams įsigyti, nuspręs miesto Taryba.

Žymos: nauji laivai

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Pramogai

2017-11-10   08:22

IP: 82.135.197.133

Yra ir svarbesnių dalykų, nupirkrti tai nupirkti, o kai reiks remontuoti, tai pinigų neturės irklavoimo centras ir prasys savivaldybės papildomai, teks juos islaikyti. Juk ir kuras kainuos.Ar ta pramoga, pasiplaukiojimas, būtinybė. Yra daug verslininku, kurie turi tuos laivelius ir ju pakanka. Tikslingiau investuoti i sporto ir zaidimų aikstynus,mieste visiems prieinamus.

Antanas

2017-11-09   16:41

IP: 85.232.129.112

Gal pakeliamas tiltas tam ir statomas kad galėtų laivai praplaukti .O jei rimtai .tai yra pinigų vagimas iš miesto .Tai jau nejuokinga .Dabartinė miesto valdžia yra pavojinga miesto bendruomenei.

Svajonės pildosi

2017-11-09   16:05

IP: 91.5.203.60

Pildoma sena Artūro Šulco svajonė. Pramogos klerkams ir politikams.Ttikrai ne vaikams, ne kadetams, ne Irklavimo centro lankytojams. Šeimos džiazo festivaliams ir svečiams. Prie gerą dešimtmetį Šulcas buvo įvedęs tradiciją penktadieniais karo laive "Kuršis" rengti "a-lia " darbinius susitikimus "Qatro": Klaipėda, Klaipėdos rajonas, Neringa ir Palanga. Tokie jūriškai- kariškai smagūs tūsai, su protokolais ir šampanu rankose. Prieš metus į valdžią atėjus Žaliesiems, su tūsais jau...amen, bet noras plaukti bent jau po uosto akvatroriją išliko. Kiek gi galima šokti prieplaukos bare" Meat Lowers" ar palapinėse ant stalų per džiazo festivalį. Juk ne lygis! Su "Begos" prezidento jachta taip pat ne kasdien gali paplaukioti nabago svečio teisėmis. Tad reikia ...LAIVŲ... Greitai, dar iki rinkimų...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdoje šiemet turėtų iškilti seklio skulptūra, skirta įamžinti policijos kriminalistus. Šią idėją...

Klaipėdoje turėtų iškilti bronzinė seklio skulptūra nuotrauka, foto

Kaip praėjusiais, taip ir šiais metais Klaipėda nusidažė įvairiomis spalvomis. Šeštadienį Klaipėdoje...

Klaipėdą nuspalvino nuotaikingas spalvų bėgimas nuotrauka, foto

Tikėtina, kad 2019-uosius Klaipėdoje paskelbus Didžiojo elingo metais, pagaliau klaipėdiečiai atkreips dėmesį...

Odė laivų statytojams ir metalo meistrams nuotrauka, foto

Atnaujinti senamiesčio grindinį siekianti Klaipėdos savivaldybė nesusikalba su projektuotojais. Nors penktadienį buvo...

Senamiesčio grindinio atnaujinimas stringa nuotrauka, foto

"Dorė" keliauja po Lietuvą nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Jau ir sostinės visuomenei buvo pristatytas naujausias šeštasis Neringos kultūros almanachas "Dorė"....

N.Puteikis: prezidentas nėra tik užsienio reikalams nuotrauka, foto

Lietuva, Seimo narys Naglis Puteikis, sekmadienį balsavęs prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose, Eltai...

Buvusi SEL mylimoji nustebino Klaipėdos publiką nuotrauka, foto

Įvairybės, Retai viešumoje pasirodanti buvusi Egidijaus Dragūno (SEL) mylimoji Eleonora Sebrova (Orea) šeštadienį prabangiame...

Iki 16 valandos rinkimuose balsavo 42 proc. rinkėjų nuotrauka, foto

Lietuva, Sekmadienį iki 16 valandos balsavo 42 proc. rinkėjų – keliais nuošimčiais mažiau...

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 9 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 9 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...