2019 m. kovo 27 d. 00:31 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Naujas asfaltas - trims Klaipėdos gatvėms

(8)

2019-02-19, 16:29

"Vakarų ekspreso" inf.

Naujas asfaltas - trims Klaipėdos gatvėms nuotrauka, foto

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Šiais metais ištisinė asfalto danga bus paklota Gedminų, Šermukšnių ir Jurginų gatvėse, rekonstruota į Kruizinių laivų terminalą vedanti Priešpilio gatvė, užbaigti pernai pradėti dideli gatvių rekonstrukcijos darbai.

Kaip vyksta pasiruošimas gatvių ir šaligatvių remonto bei rekonstrukcijos darbams, antradienį Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas aptarė su Klaipėdos savivaldybės specialistais: Miesto ūkio departamento direktoriumi Liudviku Dūda, Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėju Valdu Švedu, Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakaliene.

Laukia pavasario

Po pasitarimo meras pranešė, kad šiuo metu mieste remontuojamos tik avarinės būklės duobės, keliančios grėsmę eismui. Tam naudojamas šaltas asfaltas. Kai atšils orai ir atsidarys karšto asfalto gamyklos, bus pradėti darbai Gedminų gatvėje, vėliau Šermukšnių ir Jurginų gatvėse.

Šiais metais taip pat bus rekonstruota į Kruizinių laivų terminalą vedanti Priešpilio gatvė - ji bus perkelta keliais metrais piečiau atveriant kelią ateityje atkurti visą pilies žvaigždės formos kontūrą.

Iki vasaros vidurio planuojama baigti Pamario gatvės rekonstrukciją: dar liko sutvarkyti jos prieigas, dalyje kelio pakloti viršutinę asfalto dangą. Dėl to galimi trumpalaikiai eismo apribojimai.

Vasarą turėtų būti baigti darbai ir Jūrininkų prospekte. Žadama, kad per šiuos metus taip pat bus pabaigti darbai Tauralaukio Akmenų, Vėjo, Debesų ir Smėlio gatvėse ar gatvių atkarpose ir prasidės Pajūrio g. rekonstrukcija.

Šiemet tęsis darbai Mokyklos, Tilžės gatvių ir Šilutės plento sankirtoje - ši žiedinė sankryža bus pertvarkoma į keturšalę.

Atnaujins Taikos prospekto šaligatvius

Šaligatviai bus tvarkomi Medžiotojų, Naikupės, I.~Simonaitytės, Ligoninės, Nendrių, Pievų Tako ir kt. gatvėse, taip pat bus tvarkomos Žvejų rūmų prieigos nuo Taikos pr. pusės ir Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos filialo prieigos nuo Aukštosios g. pusės.

Šiemet bus baigtas tiesti naujas pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki Dangės upės, pradėta pėsčiųjų tako rekonstrukcija Taikos prospekte nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvės.

Senamiestis ir neįgaliesiems

Planuojama pradėti tvarkyti ir pritaikyti patogesniam judėjimui Klaipėdos senamiesčio dangas. Šiemet judėjimo negalią turintiems asmenims, mamoms su vežimėliais bus pritaikyta Tiltų ir Turgaus gatvės sankryžos danga, taip pat šių gatvių susikirtimai su šalutinėmis gatvelėmis. Taip pat bus pradėti rangti senamiesčio gatvių bei šaligatvių dangų sutvarkymo projektai (Žvejų, Sukilėlių, Teatro ir kt.), kurie bus įgyvendinti per kelerius metus.

Toliau tvarkant uostamiesčio daugiabučių namų kiemus šiemet planuojama įrengti apie 600 vietų automobiliams.

Gatvių remonto ir rekonstrukcijos darbams šių metų Klaipėdos miesto biudžete suplanuota apie 14,5 mln. eurų.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Pažadukams

2019-02-20   20:19

IP: 78.57.234.88

Kodėl Klaipėdos savivaldybė nevykdo strateginių planų? Juk strateginiame plane buvo parašyta, kad :"2018 m.planuojama užbaigti rekonstruoti šias gatves – Akmenų, Vėjo, Smėlio ir Debesų, ir pradėti rekonstruoti Klaipėdos ir Virkučių gatves (pabaiga 2019 m.)"Kaip čia išeina? 2018 m. pasibaigė, darbai neatlikti , o perkeliami į 2019 metus? Ir kalbama vėl apie kitas gatves? Kas tai ? Rinkimų Šou? Mere, kodėl nevykdote įsipareigojimų?

gedminų

2019-02-20   10:01

IP: 82.135.146.105

įdomu kaip tvarkys Gedminų gatvę, kai ten trečdalis automobilių šalikėlėj palaidoti stovi emigrantų ar visiškai nebenaudojami

***

2019-02-20   08:24

IP: 82.135.254.190

Turiu pretenziją dėl kelio dangos Liepų/Artojų sankryžoje, sukant į stočių pusę. Kelias visiškai išdaužytas ir toliau intensyviai kaip viešo taip ir asmeninio transporto naudojamas, bet niekas neremontuojama.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos miesto savivaldybės integruotų investicijų teritorijos vietos veiklos grupė (toliau - Klaipėdos...

Parengta Klaipėdos miesto integruotų investicijų teritorijos vietos veiklos grupės 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos įgyvendinimo už 2018 m. ataskaita nuotrauka, foto

Dėl skandalingai pagarsėjusio Klaipėdos ženklo uostamiesčio savivaldybės administracijai teks bylinėtis teisme. Savivaldybė...

Dėl skandalingojo ženklo - į teismą nuotrauka, foto

Pirmadienį iš Klaipėdos jūrų uosto direkcijos vadovo posto atleistas Arvydas Vaitkus sako...

Arvydas Vaitkus turi darbo pasiūlymų nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Parengta Klaipėdos miesto integruotų investicijų teritorijos vietos veiklos grupės 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos įgyvendinimo už 2018 m. ataskaita nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto savivaldybės integruotų investicijų teritorijos vietos veiklos grupė (toliau - Klaipėdos...

Klaipėdos šokėjų pergalės Latvijoje ir Lietuvoje nuotrauka, foto

Sportas, Šiuolaikinių šokių ir sporto bendruomenės Klaipėdoje Saidos šokio namai nariai skynė pergales...

Klaipėdos BTC tenisininkai - geriausi nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos teniso arenoje vyko "Kredito garanto" taurės Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado klubų...

Iš Baltijos šalių čempionato - su laurais nuotrauka, foto

Sportas, Estijos mieste Tartu vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas, kuriame savo jėgas su...

Klaipėda, Paskelbta prieš 30 min.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...