2019 m. sausio 19 d. 22:15 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Mero ataskaitą sutiko klausimais

(5)

Mero ataskaitą sutiko klausimais nuotrauka, foto

TEMOS. Pristatydamas veiklos ataskaitą meras atsakinėjo į politikų klausimus apie daugiabučių infrastruktūros gerinimą, uosto plėtros alternatyvas, senamiesčio puoselėjimą, galimybę bendradarbiauti su Kauno miesto savivaldybe, senamiesčio pašto likimą, mokyklų tinklą, galimą seniūnijų suformavimą ir t. t.

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas miesto Tarybai pristatė 2016 metų veiklos ataskaitą. Ją dalis politikų priėmė teigiamai, kiti žėrė priekaištus.

Meras vardino, kad 2016 metais mieste pradėtos naujų svarbių socialinių infrastruktūros objektų statybos - naujo miesto baseino su sveikatingumo centru ir pirmojo naujo per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį Klaipėdoje lopšelio-darželio, minėjo kitus didelius mieste planuojamus ir vykdomus projektus.

Pasak V. Grubliausko, pernai būta daug teigiamų dalykų, tačiau vis dar nepavyko suvaldyti didžiausios savo problemos - gyventojų skaičiaus mažėjimo. Atkreiptas dėmesys į uosto ir miesto santykius, uosto ambicijas plėstis.

Kalbėta ir apie rengiamą ekonominės plėtros, kultūros strategijas ir kitus miestui svarbius dokumentus bei ruošiamus įgyvendinti projektus, Savivaldybės administracijos veiklos efektyvinimą.

Meras atsakinėjo į politikų klausimus apie daugiabučių infrastruktūros gerinimą, uosto plėtros alternatyvas, senamiesčio puoselėjimą, galimybę bendradarbiauti su Kauno miesto savivaldybe, senamiesčio pašto likimą, mokyklų tinklą, galimą seniūnijų suformavimą ir t. t.

Lilija Petraitienė pareiškė nuomonę, kad pradėjo trūkti mero bendravimo su miesto bendruomene. Esą pastaruoju metu buvo kilę nemažai konfliktų, nepasitenkinimo mokyklų bendruomenėse, gyvenvietėse, tačiau nebuvo matyti mero iniciatyvos ieškoti kompromisų.

Nina Puteikienė, kalbėdama frakcijos vardu, teigė, kad ataskaitai nepritars, nes valdžia esą elgiasi priešingai nei prašo bendruomenė.

Priešišką frakcijos poziciją išsakė ir Arūnas Barbšys, teigęs, kad galėjo būti nuveikta daugiau ir pasiekta geresnių rezultatų, įgyvendinta daugiau projektų. Dėl to frakcija balsuojant nusprendė susilaikyti.

Vaidos Žvikienės nuomone, dauguma svarbių darbų sunkiai išsitenka vienerių metų laikotarpyje, tad vertinti atlikus darbus reikėtų pasibaigus kadencijai.

Balsavimo metu dauguma vis dėlto mero ataskaitai pritarė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

kaip visada

2017-04-28   15:37

IP: 37.58.58.206

daug ką padarėm , o padarysim dar daugiau... bla bla bla.. Pradėtas statyti po tiek metų baseinas + pristroikė, pavadinta "pirmu nauju per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį Klaipėdoje lopšeliu-darželiu"... nežinai kurioj vietoj juoktis.. Neblogi mero pasiekimai, nekalbant apie porą pasodintų medelių ir porą pasveikintų senučių.. tiesa, apie sunukus..Įdomu, ar buvo kalbėta apie pasikėsinimą į merą vieno ginkluoto senuko, ar merui tai vis dar sukėlia stresą? :)

to miesto merui

2017-04-28   12:21

IP: 86.38.183.240

Kam isniekinot musu miesto veliava,neteisingai pakabindami.

o ką siūlote ?

2017-04-28   10:51

IP: 83.187.246.76

tikėti liberalais ? jais net prokurorai domisi .

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdoje planuojami kariniai mokymai "Klaipėdos bastionas 2019", kurių metu kariai ir civiliai...

Klaipėdoje planuojami kariniai mokymai - jau šį rudenį nuotrauka, foto

Vakar Klaipėdos savivaldybėje įvyko dar vienas Vingio skvero ir jo prieigų paprastojo...

Vingio projekto korekcijos nesibaigia nuotrauka, foto

Vakar rytą klaipėdiečiai, pažiūrėję pro langus, aiktelėjo - šitokio grožio seniai nebuvo...

Klaipėdiečiai skubėjo pasidžiaugti sniego pasaka nuotrauka, foto

Prie Klaipėdos esanti Jakų sankryža yra lyg vartai į uostamiestį, o į...

Įspūdingiausia Lietuvoje sankryža: vairuotojai mato ne viską nuotrauka, foto

Klaipėdos krašto lietuvininkų-šišioniškių kulinarijos paveldo bruožai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, "Varninės" restoranas ypač didelio lankytojų antplūdžio susilaukdavo įvairių švenčių progomis: Joninių ir...

4 šių metų interjero tendencijos: sodrios spalvos ir netradicinės formos nuotrauka, foto

Stilius, Šią savaitę Kelne, Vokietijoje, prasidėjo viena didžiausių pasaulyje baldų ir interjero parodų...

Verslininką išlaisvino internete uždirbti milijonai nuotrauka, foto

IT, Benediktą Gylį dabar dažniausiai pristato milijonieriumi, kuris savo pirmąjį milijoną uždirbo būdamas...

Tomas Danilevičius į Klaipėdą atvežė apdovanojimą nuotrauka, foto

Sportas, Ilgamečiam dienraščio "Vakarų ekspresas" sporto žurnalistui Algirdui Auruškevičiui pagaliau į rankas įteikta...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...