2019 m. vasario 19 d. 12:26 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Mažins spūstis Danės ir Smiltynės gatvėse

(4)

Mažins spūstis Danės ir Smiltynės gatvėse nuotrauka, foto

REKONSTRUKCIJA. Klaipėdos savivaldybė darbų Smiltynės gatvėje imsis tik kitais metais. Bus sprendžiama, kiek įrengti papildomų stovėjimo vietų automobiliams. Taip pat dėmesys bus skiriamas pačiam transporto eismui Smiltynės gatvėje.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Klausimas dėl transporto spūsčių Danės gatvėje nuo Pilies tilto iki Šiaurinio rago artimiausiu metu bus išspręstas - vairuotojai palikti savo transporto priemonių bet kur negalės.

Pastaruoju metu Klaipėdos savivaldybė sulaukia daug skundų dėl minėtoje Danės g. atkarpoje pastatytų automobilių. Tai daliai vairuotojų sukelia nemenkų rūpesčių, mat taip užimama viena eismo juosta. Nutinka ir taip, kad norintiems prasilenkti tenka užvažiuoti ant žaliosios vejos.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Olego Mariničiaus, sprendimas dėl Danės gatvės buvo suformuluotas jau anksčiau. Vakar jam pritarė už eismą atsakingos uostamiesčio institucijos.

"Toje gatvės atkarpoje numatytos keturios stovėjimo vietos. Kiekvienos plotis - 10 metrų. Padarysime vadinamąsias kišenes, kad būtų galima prasilenkti. Atsiras ir ženklai. Dabar gatvės platinti nereikės. Bus nubrėžtos geltonos linijos, kur nebus leidžiama stovėti automobiliams. Dabar leidžiama transporto priemonėms stovėti per visą gatvę. Kai gatvėje automobiliai atsiduria vienas priešais kitą, neturi, kur nusukti", - problemas ir jų sprendimo būdus akcentavo O. Mariničius.

O štai darbai Smiltynės gatvėje bus atliekami tik kitais metais. Administracijos direktoriaus pavaduotojo manymu, tai bus geriausias metas rekonstrukcijai. Smiltynėje taip pat ruošiamasi įrengti papildomų stovėjimo vietų automobiliams.

"Pradėti statybas paskutinėmis saulėtomis dienomis, kai yra didelis žmonių srautas, nebūtų logiška. Per likusią šių metų dalį viską tinkamai suplanuosime ir iki kitų metų vasaros sezono planą įgyvendinsime. Žinoma, jeigu bus administracijos direktoriaus pritarimas. Smiltynės gatvėje paliekami automobiliai, prasilenkti sunku. Važinėja traukinukai, arkliai. Turėsime pakalbėti su žmonėmis, išklausyti jų nuomonę", - sakė O. Mariničius.

Jo teigimu, situaciją bandė suvaldyti "Klaipėdos keleivinis transportas", tačiau ir jie pasisakė už papildomų laikinų stovėjimo vietų įrengimą.

"Klaipėdos keleivinis transportas" pasiūlė schemą, pagal kurią turėsime 40 saugių automobilių statymo vietų - nuo perkėlos automobilių stovėjimo aikštelės iki centrinės gelbėjimo stoties. Bus siūloma įrengti ir atskirą juostą pėstiesiems, kad jie galėtų saugiai eiti jūros ar muziejaus link", - pridūrė O. Mariničius.

Smiiltynės perkėla

AIKŠTELĖ. Šiuo metu Danės gatvės atkarpoje nuo Pilies tilto iki Šiaurinio rago yra tik viena automobilių stovėjimo aikštelė.

Redakcijos archyvo nuotr.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

brainwashed

2018-08-22   09:45

IP: 86.100.81.247

artojai ir melžėjos niekada neišspręs uostamiesčio problemų, net ir vedini profesionalaus dūdų orkestro. gal ir nori, bet nesupranta ir nežino kaip. gauna nuo verslo, kaip kumečiai, pagaliu per sprandą ir tyli kamputyje.

BIMBIRIS

2018-08-22   09:08

IP: 88.119.139.74

Vakar vakare važiuodamas (tiksliau stovėdamas kamštyje ties LEZ`o išvažiavimu) per Jakų žiedą kažkaip natūraliai pradėjau galvoti, o kažin ką Klaipėdos valdžia daro, kad tuoj atėjus rugsėjui tas kamštis neprasidėtų ties "Banginio" išvažiavimu??? Ir nevalingai mintis atėjo atėjo iš dar ne taip senų "Vakarų ekspreso" publikacijų, kad didelė dalis savivaldybės klerkų rugpjūčio mėnesį tiesiog ATOSTOGAUJA. Gerbiamieji, aš kai mano darbai nedaryti net minčių nesuku apie atostogas...

Ir jau mintyse matau rugsėjo mėnesio desperatiškus savivaldybės klerkų posėdžius dėl eismo kamščių likvidavimo...

Valdžią kuri geba tik likviduoti padarinius, o nesugeba dirbti prevencinio darbo, reikia kuo greičiau mesti į šiukšlyną.

KVAPELIS

2018-08-22   07:41

IP: 86.100.156.102

gal geriau mazinkite smarve ,nes is pat ankstyvo ryto nera kuo kvepuoti.Kada baigsis pietines miesto galies nuodijimas smarve is tualeto vieso.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šįryt, vasario 19-ąją, penktą valandą ryto amžinybėn iškeliavo Kazimieras Budrys.

Netekome miesto Garbės piliečio Kazimiero Budrio nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai".

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Šią savaitę vyksiančiame miesto Tarybos posėdyje politikams bus pristatyta Savivaldybės administracijos ir...

Savivaldybės ataskaitoje problemos - antrame plane nuotrauka, foto

Kaip turinčiam idėją žmogui pradėti savo verslą Klaipėdoje. Ar verslo sąlygos...

6,5 tūkst. eur skiriama jauno verslo skatinimui Klaipėdoje nuotrauka, foto

Interesų konfliktas uoste buvo suvaldytas nuotrauka, foto

Ūkis, Interesų konfliktas uosto verslininkams parėmus Klaipėdos uosto vadovo Arvydo Vaitkaus bei...

Alzheimerio liga: svarbu nedelsti kreiptis pagalbos nuotrauka, foto

Sveikata, Ko gero, ne vienas yra savo aplinkoje ar šeimoje susidūręs su žmonėmis,...

Rusniškiai prašo svečių kol kas į salą nevykti nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Vakar Šilutės rajono savivaldybė paskelbė ekstremaliąją situaciją, be Rusnės, dar penkiose rajono...

Netekome miesto Garbės piliečio Kazimiero Budrio nuotrauka, foto

Klaipėda, Šįryt, vasario 19-ąją, penktą valandą ryto amžinybėn iškeliavo Kazimieras Budrys.

Ūkis, Paskelbta prieš 1 val.

Sveikata, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...