2018 m. sausio 21 d. 01:09 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

Karalienė Luizė sumindė kaunietį Antaną

2017-09-14   18:52

IP: 85.232.128.68

Mūsų žmonės nori išsaugoti verslo segmentą saviems. Todėl yra toks pasipriešinimas tai invazijai. "Senukai" senukais, lai būna, bet kodėl kitur vis prikišama to miesto verslo, gyvensenos, mentaliteto taisyklės. Jau pakanka kad laikraštis "Klaipėda" yra "kaunadienio" padalinys. Gal jau VE ruošiasi eiti tais pačiais takais? Iš straipsnių konteksto atsiranda tokių prielaidų. Pavyzdžiui straipsnis "Kaunas ir Klaipėda ant svarstyklių". Latvių kalboje žodis "kauns" reiškia "gėda". Kodėl Klaipėdoje dedasi tokie dalykai? Mėgintų Kautra užvaldyti "Vlasavos" segmentą, kažkodėl nebando. Kodėl? Todėl kad kai kuršiukai uždainuos "šeit mūsu kurša meža galvenais", lėks tie "interesantai" velniop. Pavyzdžiui, nei Palangos, nei Šventosios valdžios nenori kenkti savo krašto vežėjams. O Klaipėdoje jokių principų ir mažos Tėvynės patriotizmo užuominų. O šiaip Kaunas daug "kultūringesnis", "dvasingesnis", "europietiškesnis" miestas nei Klaipėda. Genytė, "Skaistuolis", gaisras Baltų pr., afera parduodant vienos Klaipėdos LEZo įmonės turtus kauniečiams, kiek dar vardyti? Aplamai, Lietuvoje yra tik du europiniai miestai - Klaipėda ir Vilnius. Vokiečių ir lenkų įtakos...

2017-09-13   20:38

IP: 84.46.207.51

Apmaudu kada tokie teslagalviai,vadovauja miestui,as suprantu ji.,kadencija baigiasi,o pinigeliu reikia,o uz juos ir motina parduotu,o cia tik verslas.Apmaudu,bet yra,kaip yra.

žiopliui skladukui

2017-09-13   17:57

IP: 37.58.58.206

pashol tu nakui su savo čikom, avinėli, kas kam skauda, straipsnis ką tau apie čikas, debiliuk.. eik kabink makaronus savo čikai , gelendvagene tu..:)) Straipsnis apie dūdoriaus neįgalumą spręsti miesto klausimus, o taipogiai apie jo galimą suinteresuotumą, kai viską nusprendžia vietoj jo. Tai kad, dar sykį pashol tu nakum, dolbanas skladuke neaiškines čia kaip ir kam komentuot.

durniu laivio kapitanas

2017-09-13   15:04

IP: 78.61.119.86

graziai cia padure avinus,lygioje vietoje,jie net neraso STT kas suinteresuotas Kaunu,kas gavo otkatus,be otkatu tikrai niekas nevyksta sioje Marijos zemeje.Sokime ir dainuokime eilini karta,na Klaipedos durniu laivis vis greiciau plaukia..

na

2017-09-13   09:51

IP: 86.100.135.137

jau visiškai nusivažiavo- žinosiu už ką nebalsuoti

skladukas to Alius & normalei yra

2017-09-13   08:52

IP: 99.85.12.130

O kokio velnio jūs komentuojate apie kažkieno gerbūvį? Straipsnis lyg ir apie viešąjį transportą buvo? Balotiruokitės, kandidatuokite, dar gelendvageną galėsit vairuot, žiopliai.

Miestas atrodo apgailėtinai, nes "negalit čikų pasikabint" su alaus "bonke" rankoj senamiesty? Nieko, jei čikų reikia, kvartalo barus žinot. Bet ką jūs pakabinsit, jei namo reikia maršrutkės ar naktinio autobuso, a la babkių nėr:)

normalei yra

2017-09-12   18:56

IP: 37.58.58.206

dūdorius nauju Volvo važinėja, ant visų bb padėjęs, po 600 eur į mėn, neskaitant kūro ir visokių einamų išlaidų iš mūsų atskaito ir važinėjasi kiaulės akis išpūtęs. Ir algą gauna didesnę, nei Kauno ir Vilniaus merai, delfi pasiskaitykit, ir 13-tą algą gauna, ir premijas visokias už "sekmingą valdymą" , ir savo dūdorienei kas mėnesį po 2 štūkas už ateinančios vasaros švenčių organizavimą kiaurus metus sumoka. Puikiai įsitaisė šis žulikas ir galimai vagis. Seniai reikia jį už storos šiknos imt ir varyt lauk, kaip tik liberalas, taip aferistas ir vagis, jau čia taisyklė.

Alius

2017-09-12   17:51

IP: 188.69.209.6

Musu meras korumpuotas, miestas atrodo apgailetinai, paziurejus i sostine ir Kauna, tai atrodom kaip siuskslyne. Marsrutkes ismete. Kaip sakant truba groti mokedamas miesto nesutvarkysi :))). Kol bus liberalai bus čia šikna

skladukas

2017-09-12   12:10

IP: 99.85.12.130

Eilinės dušmanų prozos - nebus darbo, emigruosim ir t.t ir pan. Atsimenate, kas dėdavosi su gintariniu vairu ir pajūrio autobusais kol jie nebuvo įjungti į sistemą? Racijos, belekokie KLAP autobusų lenkimai norint susirinkti keleivių, dar net ir "maršrutkes" lenkdavo.

Įprasit, kaip ir per priekines duris įlipt ir "STOP" mygtuką įpratot spaudyt. Ir nereikia man lia lia, kad viskas taip blogai - kažkodėl viešojo transport ir maršrutų padaugėjo per pastarąjį dešimtmetį ir t.t ir pan.

Reziume : Kas kopose šika, visada jose ir šiks nenusišluostę.

to miestiete

2017-09-12   12:00

IP: 78.57.221.141

galvokit su galva o ne su pasturgaliu. Senukai taip pat kauniečių, tai pagal jus ten dirba kauniečiai, Depo latvių, tai ten dirba latviai ? Na ir bukumas kai kurių miestiečių

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

Sausio 21-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Kukli mergaitė, žiūrinti į gėlę delne ir puošianti Klaipėdos Teatro aikštę, netrukus...

Kino ekrane atgims Taravos Anikės istorija nuotrauka, foto

Teismui iškėlus bankroto bylą dvidešimt metų gyvavusiam Vitalijaus Chomičenko įsteigtam ir vadovaujamam...

Vietoje dešimt - dvidešimt talentų nuotrauka, foto

Jeigu šią žiemą Klaipėdoje šaltukas išsilaikys, miesto Savivaldybė gyventojams parūpins pramogą -...

Miesto tvenkiniai gali tapti čiuožyklomis nuotrauka, foto

Sausio 21-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

"Palangos" ir "Atlanto" kontrolinės rungtynės nuotrauka, foto

Sportas, Abi mūsų regiono komandos "Palanga" ir Klaipėdos "Atlantas", tęsdamos pasiruošimą šių metų...

Prestižinio sklypo kaina glumina ir visko mačiusius nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Buvusį Palangos policijos pastatų kompleksą pardavinėjusiam Turto bankui kantrybės užteko tik 7...

Vagys vairuotojus skriaudė rečiau nuotrauka, foto

Kriminalai, Nors praėjusių metų pabaigoje ilgapirščiai Klaipėdoje pavogė keletą BMW automobilių daugiafunkcių vairų,...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...