2017 m. rugsėjo 21 d. 17:02 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

Karalienė Luizė sumindė kaunietį Antaną

2017-09-14   18:52

IP: 85.232.128.68

Mūsų žmonės nori išsaugoti verslo segmentą saviems. Todėl yra toks pasipriešinimas tai invazijai. "Senukai" senukais, lai būna, bet kodėl kitur vis prikišama to miesto verslo, gyvensenos, mentaliteto taisyklės. Jau pakanka kad laikraštis "Klaipėda" yra "kaunadienio" padalinys. Gal jau VE ruošiasi eiti tais pačiais takais? Iš straipsnių konteksto atsiranda tokių prielaidų. Pavyzdžiui straipsnis "Kaunas ir Klaipėda ant svarstyklių". Latvių kalboje žodis "kauns" reiškia "gėda". Kodėl Klaipėdoje dedasi tokie dalykai? Mėgintų Kautra užvaldyti "Vlasavos" segmentą, kažkodėl nebando. Kodėl? Todėl kad kai kuršiukai uždainuos "šeit mūsu kurša meža galvenais", lėks tie "interesantai" velniop. Pavyzdžiui, nei Palangos, nei Šventosios valdžios nenori kenkti savo krašto vežėjams. O Klaipėdoje jokių principų ir mažos Tėvynės patriotizmo užuominų. O šiaip Kaunas daug "kultūringesnis", "dvasingesnis", "europietiškesnis" miestas nei Klaipėda. Genytė, "Skaistuolis", gaisras Baltų pr., afera parduodant vienos Klaipėdos LEZo įmonės turtus kauniečiams, kiek dar vardyti? Aplamai, Lietuvoje yra tik du europiniai miestai - Klaipėda ir Vilnius. Vokiečių ir lenkų įtakos...

2017-09-13   20:38

IP: 84.46.207.51

Apmaudu kada tokie teslagalviai,vadovauja miestui,as suprantu ji.,kadencija baigiasi,o pinigeliu reikia,o uz juos ir motina parduotu,o cia tik verslas.Apmaudu,bet yra,kaip yra.

žiopliui skladukui

2017-09-13   17:57

IP: 37.58.58.206

pashol tu nakui su savo čikom, avinėli, kas kam skauda, straipsnis ką tau apie čikas, debiliuk.. eik kabink makaronus savo čikai , gelendvagene tu..:)) Straipsnis apie dūdoriaus neįgalumą spręsti miesto klausimus, o taipogiai apie jo galimą suinteresuotumą, kai viską nusprendžia vietoj jo. Tai kad, dar sykį pashol tu nakum, dolbanas skladuke neaiškines čia kaip ir kam komentuot.

durniu laivio kapitanas

2017-09-13   15:04

IP: 78.61.119.86

graziai cia padure avinus,lygioje vietoje,jie net neraso STT kas suinteresuotas Kaunu,kas gavo otkatus,be otkatu tikrai niekas nevyksta sioje Marijos zemeje.Sokime ir dainuokime eilini karta,na Klaipedos durniu laivis vis greiciau plaukia..

na

2017-09-13   09:51

IP: 86.100.135.137

jau visiškai nusivažiavo- žinosiu už ką nebalsuoti

skladukas to Alius & normalei yra

2017-09-13   08:52

IP: 99.85.12.130

O kokio velnio jūs komentuojate apie kažkieno gerbūvį? Straipsnis lyg ir apie viešąjį transportą buvo? Balotiruokitės, kandidatuokite, dar gelendvageną galėsit vairuot, žiopliai.

Miestas atrodo apgailėtinai, nes "negalit čikų pasikabint" su alaus "bonke" rankoj senamiesty? Nieko, jei čikų reikia, kvartalo barus žinot. Bet ką jūs pakabinsit, jei namo reikia maršrutkės ar naktinio autobuso, a la babkių nėr:)

normalei yra

2017-09-12   18:56

IP: 37.58.58.206

dūdorius nauju Volvo važinėja, ant visų bb padėjęs, po 600 eur į mėn, neskaitant kūro ir visokių einamų išlaidų iš mūsų atskaito ir važinėjasi kiaulės akis išpūtęs. Ir algą gauna didesnę, nei Kauno ir Vilniaus merai, delfi pasiskaitykit, ir 13-tą algą gauna, ir premijas visokias už "sekmingą valdymą" , ir savo dūdorienei kas mėnesį po 2 štūkas už ateinančios vasaros švenčių organizavimą kiaurus metus sumoka. Puikiai įsitaisė šis žulikas ir galimai vagis. Seniai reikia jį už storos šiknos imt ir varyt lauk, kaip tik liberalas, taip aferistas ir vagis, jau čia taisyklė.

Alius

2017-09-12   17:51

IP: 188.69.209.6

Musu meras korumpuotas, miestas atrodo apgailetinai, paziurejus i sostine ir Kauna, tai atrodom kaip siuskslyne. Marsrutkes ismete. Kaip sakant truba groti mokedamas miesto nesutvarkysi :))). Kol bus liberalai bus čia šikna

skladukas

2017-09-12   12:10

IP: 99.85.12.130

Eilinės dušmanų prozos - nebus darbo, emigruosim ir t.t ir pan. Atsimenate, kas dėdavosi su gintariniu vairu ir pajūrio autobusais kol jie nebuvo įjungti į sistemą? Racijos, belekokie KLAP autobusų lenkimai norint susirinkti keleivių, dar net ir "maršrutkes" lenkdavo.

Įprasit, kaip ir per priekines duris įlipt ir "STOP" mygtuką įpratot spaudyt. Ir nereikia man lia lia, kad viskas taip blogai - kažkodėl viešojo transport ir maršrutų padaugėjo per pastarąjį dešimtmetį ir t.t ir pan.

Reziume : Kas kopose šika, visada jose ir šiks nenusišluostę.

to miestiete

2017-09-12   12:00

IP: 78.57.221.141

galvokit su galva o ne su pasturgaliu. Senukai taip pat kauniečių, tai pagal jus ten dirba kauniečiai, Depo latvių, tai ten dirba latviai ? Na ir bukumas kai kurių miestiečių

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

UAB "Sweco Lietuva", rengianti tiek Klaipėdos miesto, tiek uosto bendruosius planus, siūlo...

Ieškos miesto ir uosto sąlyčio taškų nuotrauka, foto

Rugsėjo 22 d. (penktadienį), Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste lankysis ministras pirmininkas Saulius...

Saulius Skvernelis rytoj lankysis Klaipėdos uoste nuotrauka, foto

Jei politikai pritars, Klaipėdos savivaldybės amdinistracija per trejus metus norėtų uostamiestyje įrengti...

Vaikams mieste žada daugiau žaidimo vietų nuotrauka, foto

Klaipėdietis Rosvaldas Nudas kartu su bendražygiu Virginijumi Žadeikiu nusprendė padėti sunkiai besiverčiančiose...

Dėmesys vaikams - 1000 km dviračių žygiu nuotrauka, foto

Trišalė taryba pritarė MMA didinimui iki 400 eurų nuotrauka, foto

Ekonomikos naujienos, Minimali mėnesio alga (MMA) nuo kitų metų pradžios turėtų didėti 20 eurų...

Ministrei - klausimas apie Neringą Venckienę nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Turbūt atvykdama į Seime vykusią Vyriausybės valandą teisingumo ministrė Milda Vainiutė klausimo...

"Tik mokslas žmogų padaro laisvą" nuotrauka, foto

Švietimas, Verslininkė Eugenija Odebrecht stebisi, kai kas nors aiškina negalėjęs mokytis, nes tėvai...

Nusitaikė į Naglio Puteikio neliečiamybę nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ketvirtadienį kreipėsi į Seimą su prašymu panaikinti...

Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 17 min.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 2 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...