2018 m. gegužės 23 d. 10:15 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Mažaisiais autobusais Klaipėdoje veš kauniečiai

(28)

Mažaisiais autobusais Klaipėdoje veš kauniečiai nuotrauka, foto

SPALVOS. Kol kas dar balti autobusiukai, kuriais važiuos 2A, 13, 14A, 21, 21A maršrutų keleiviai, bus nudažyti tokia pat mėlyna spalva, kaip ir didieji miesto autobusai.

© UAB "Kautra" nuotr.

Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad mažaisiais autobusais Klaipėdoje keleivius veš "Kautra". Žadama, kad naujos transporto priemonės vietoj įprastų raudonų autobusiukų ims kursuoti jau nuo spalio.

Tiesa, naujo vežėjo buvo ieškota ne visiems "mažiesiems" maršrutams.

Pasak VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" vadovo Gintaro Neniškio, prieš 5 metus iš nelabai populiarių maršrutinių taksi buvo suformuota privežamųjų autobusų sistema ir ėmė važiuoti vadinamieji raudoni autobusiukai.

"Buvo suformuoti trys maršrutų paketai: šiaurinis, centrinis ir pietinis. Rugsėjo 1 d. baigėsi 5 metus galiojusios sutartys su vežėjais. Konkursas buvo skelbtas 5 metams numatant galimybę sutartis pratęsti dar pustrečių metų. Šiaurinis ir pietinis paketai mūsų sąlygas tenkino, vežėjams pretenzijų neturėjome, o dėl centrinio paketo gaudavome labai daug nusiskundimų, pretenzijų, net taikėme įvairiais sankcijas. Tai 2A, 13, 14A, 21, 21A maršrutų autobusiukai. Todėl šitam paketui buvo paskelbtas konkursas", - aiškino G. Neniškis.

VIDUJE. Naujuose autobusiukuose bus sumontuotos elektroninės švieslentės, vaizdo kameros, kondicionierius, patogios sėdynės, veiks elektroninis bilietas. UAB "Kautra" nuotr.

Pasak jo, konkurse galėjo dalyvauti visi vežėjai, turintys ne senesnių nei 10 metų automobilių, taip pat ir buvę vežėjai ar maršrutinių taksi vežėjai. Tačiau buvo tik 4 dalyviai: "Kautra", "Ollex", "Ridvija" ir Klaipėdos autobusų parkas.

Konkursą vežti keleivius mažos talpos autobusais uostamiestyje laimėjo Kauno bendrovė "Kautra", savo interneto svetainėje paskelbusi, kad klaipėdiečius vežios visiškai naujais "Mercedes-Benz Sprinter" bei "Volkswagen Crafter" mikroautobusais. Teigiama, kad juose bus sumontuotos elektroninės švieslentės, vaizdo kameros, kondicionierius, patogios sėdynės, veiks elektroninis bilietas. Be to, kauniečiai žada Klaipėdoje steigti savo filialą ir priimti į darbą klaipėdiečių vairuotojų.

Šiuo metu Savivaldybė paskelbė ieškanti, kas teiks keleivių vežimo maršrutiniais taksi paslaugą 8, 9 ir 6 maršrutais. Staiga gatvėse nebelikus "mikriukų" planuojama sudaryti trumpalaikes sutartis - 2 mėnesiams sudarant galimybę pratęsti sutartį 3 kartus po 2 mėnesius - kol atsiras nuolatinis vežėjas, laimėjęs šiuo metu besibaigiantį konkursą. Pasiūlymų laukiama iki šio ketvirtadienio vakaro.

Žymos: maži autobusai

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Karalienė Luizė sumindė kaunietį Antaną

2017-09-14   18:52

IP: 85.232.128.68

Mūsų žmonės nori išsaugoti verslo segmentą saviems. Todėl yra toks pasipriešinimas tai invazijai. "Senukai" senukais, lai būna, bet kodėl kitur vis prikišama to miesto verslo, gyvensenos, mentaliteto taisyklės. Jau pakanka kad laikraštis "Klaipėda" yra "kaunadienio" padalinys. Gal jau VE ruošiasi eiti tais pačiais takais? Iš straipsnių konteksto atsiranda tokių prielaidų. Pavyzdžiui straipsnis "Kaunas ir Klaipėda ant svarstyklių". Latvių kalboje žodis "kauns" reiškia "gėda". Kodėl Klaipėdoje dedasi tokie dalykai? Mėgintų Kautra užvaldyti "Vlasavos" segmentą, kažkodėl nebando. Kodėl? Todėl kad kai kuršiukai uždainuos "šeit mūsu kurša meža galvenais", lėks tie "interesantai" velniop. Pavyzdžiui, nei Palangos, nei Šventosios valdžios nenori kenkti savo krašto vežėjams. O Klaipėdoje jokių principų ir mažos Tėvynės patriotizmo užuominų. O šiaip Kaunas daug "kultūringesnis", "dvasingesnis", "europietiškesnis" miestas nei Klaipėda. Genytė, "Skaistuolis", gaisras Baltų pr., afera parduodant vienos Klaipėdos LEZo įmonės turtus kauniečiams, kiek dar vardyti? Aplamai, Lietuvoje yra tik du europiniai miestai - Klaipėda ir Vilnius. Vokiečių ir lenkų įtakos...

2017-09-13   20:38

IP: 84.46.207.51

Apmaudu kada tokie teslagalviai,vadovauja miestui,as suprantu ji.,kadencija baigiasi,o pinigeliu reikia,o uz juos ir motina parduotu,o cia tik verslas.Apmaudu,bet yra,kaip yra.

žiopliui skladukui

2017-09-13   17:57

IP: 37.58.58.206

pashol tu nakui su savo čikom, avinėli, kas kam skauda, straipsnis ką tau apie čikas, debiliuk.. eik kabink makaronus savo čikai , gelendvagene tu..:)) Straipsnis apie dūdoriaus neįgalumą spręsti miesto klausimus, o taipogiai apie jo galimą suinteresuotumą, kai viską nusprendžia vietoj jo. Tai kad, dar sykį pashol tu nakum, dolbanas skladuke neaiškines čia kaip ir kam komentuot.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdiečiai stebisi, kad miesto viduryje, Malūno (buvusiame Trinyčių) parke, niekas nepjauna žolės...

Parkuose žolė pjaunama paskiausiai nuotrauka, foto

Vasarą Klaipėdoje ir Smiltynėje vėl turėtų riedėti karietos, vešiančios poilsiautojus. Šiuo metu...

Mieste laukiama karietų nuotrauka, foto

Klaipėdos uoste ir Kenos pasienio užkardoje netoli Vilniaus trečiadienį vyks specialiųjų tarnybų...

Klaipėdos uoste vyks specialiųjų tarnybų pratybos nuotrauka, foto

Klaipėdos tarybai teks spręsti, ar nurašyti beviltiškas skolas už valstybinės žemės nuomą....

Už žemę - beviltiška 123 tūkst. eurų skola nuotrauka, foto

Parkuose žolė pjaunama paskiausiai nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdiečiai stebisi, kad miesto viduryje, Malūno (buvusiame Trinyčių) parke, niekas nepjauna žolės...

„Regitroje“ bandė įregistruoti pavogtą motociklą nuotrauka, foto

Kriminalai, Antradienio pavakarę, apie 16.25 val., buvo gautas pranešimas, kad į Klaipėdos „Regitrą“...

Po išgertuvių vyras atsibudo be protezų nuotrauka, foto

Kriminalai, Gegužės 15 d. bare, Klaipėdoje, girtavęs ir pas nepažįstamus žmones pakviestas 1967...

Mieste laukiama karietų nuotrauka, foto

Klaipėda, Vasarą Klaipėdoje ir Smiltynėje vėl turėtų riedėti karietos, vešiančios poilsiautojus. Šiuo metu...

Klaipėda, Paskelbta prieš 14 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 20 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 37 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...