2020 m. rugpjūčio 15 d. 04:28 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Ligita Girskienė: "Apsisprendžiau. Už mūsų visų teisę į švarią aplinką kovosiu Seime"

(17)

2020-07-15, 07:44

Ligita GIRSKIENĖ

Ligita Girskienė: "Apsisprendžiau. Už mūsų visų teisę į švarią aplinką kovosiu Seime" nuotrauka, foto

Po ilgų svarstymų priėmiau man labai svarbų sprendimą - kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą. Tai svarbus ir nelengvas žingsnis, tačiau būtinas, norint tęsti tai, ką pradėjau - ginti mūsų konstitucinę teisę į švarią aplinką, kurioje gyvename ir kurioje auga mūsų vaikai.

Pastaruoju metu iš visos Lietuvos sulaukiu itin daug į mane besikreipiančių žmonių, prašančių pagalbos sprendžiant taršos problemas. Kvapų tarša, nelegalūs nuotekų vamzdžiai vandens telkiniuose, upėse dvesiančios žuvys, beatodairiškas miškų kirtimas, neteisėtai užkasamas statybinis laužas, deginamos nuodingos pramonės atliekos - tai tik dalis to, ką tenka išgirsti kiekvieną dieną ir kas verčia nerimauti dėl aplinkos, kurioje gyvename.

Su Klaipėdos taršos problemomis kovoju jau daugiau nei dešimt metų. Džiaugiuosi, kad per pastaruosius kelerius metus į šią kovą aktyviai įsitraukė ir miesto bendruomenės. Mūsų pastangomis pavyko pasiekti svarbių teisės aktų pakeitimų, reglamentuojančių aplinkosaugos reikalavimus visos šalies mastu, pagaliau pavyko iškelti į viešumą AB "Grigeo" vykdomos taršos ir uosto krovos darbų keliamų dulkių problemas.

Taip pat pavyko pasiekti, kad iš einamų pareigų būtų atleisti korumpuoti aplinkosaugos institucijų vadovai, Ministro Pirmininko pavedimu buvo sudarytos specialios darbo grupės taršos problemoms spręsti, padidintos baudos aplinkosaugos reikalavimų nesilaikančioms įmonėms, gyvenamųjų rajonų pašonėje užkirstas kelias taršių įmonių atėjimui, o jau veikiančioms tapo privalu įsidiegti nemalonius kvapus ir taršą mažinančias priemones. Tačiau tai tik pradžia.

Dirbdama Klaipėdos miesto tarybos opozicijoje turiu gan ribotas galimybes. Kartais apima ir bejėgiškumo jausmas, kai norint įgyvendinti itin reikalingus ir visam miestui svarbius sprendimus tenka atsimušti į apatiškumo, biurokratijos, o kartais ir politinės korupcijos sieną. Myliu savo miestą Klaipėdą ir žinau, kad, atstovaudama aplinkosaugos klausimams Seime, galėsiu imtis dar efektyvesnių priemonių, sprendžiant įsisenėjusias taršos problemas. Todėl tai, ką pradėjau, noriu tęsti valstybiniu mastu.

Pasiūlymų kartu kandidatuoti į LR Seimą gavau iš daugelio partijų, tačiau per dešimtmetį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga buvo vieninteliai, kurie mus, kovojančius už švarią Klaipėdą, išgirdo ir realiais veiksmais parodė savo palaikymą taršos klausimų sprendimams. Todėl mano apsisprendimas yra kandidatuoti į Seimą būtent su šia politine jėga.

Kandidatė į LR Seimą Ligita GIRSKIENĖ

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų sąskaitos. Užsakymo Nr. 286713.


Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-07-15   14:32

IP: 141.101.76.192

palaikysiu Girskiene !! gerai kaip gerbiamieji sako prie ,, lovio , tureti nors viena zmogu kuris zino klaipedos problemas .

2020-07-15   14:12

IP: 185.11.26.161

Vienintelė iš žinomų kandidatų tikrai stengiasi ir kažką daro dėl Klaipėdos, o ne tik dėl akių, kaip visokie gentviliukai

Mila

2020-07-15   14:03

IP: 185.11.26.161

Ligita tikrai labai puikus žmogus

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybėje pristatyti buvusio kino teatro "Vaidila" pastato projektiniai sprendiniai....

Klaipėda turės moto muziejų nuotrauka, foto

Pirmą kartą, įvertinusi iš suinteresuotų institucijų gautas pastabas ir pasiūlymus dėl AB...

Antroji AB „Grigeo Klaipėda“ paraiška savivaldybei yra nepriimtina nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas ir Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas...

Stiprėja partnerystė tarp KU ir Klaipėdos universitetinės ligoninės nuotrauka, foto

Iki mokslo metų pradžios turėtų pagerėti eismo pralaidumas šiuo metu tvarkomose uostamiesčio...

Iki rugsėjo ketina pagerinti eismo pralaidumą nuotrauka, foto

Istorinis įvykis: Klaipėdoje pristatyta knyga apie mūsų miesto olimpiečius nuotrauka, foto

Sportas, Penktadienio vakarą I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyko knygos "Klaipėdos sportininkai olimpinėse žaidynėse"...

Kuršių mariose dingo žmogus - pakeltas kariuomenės sraigtasparnis nuotrauka, foto

Kriminalai, Rugpjūčio 14 d. pavakarę Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo...

Dalius Ubartas: apie sezono tikslus, darbą su jaunimu ir moterų krepšinio gaivinimo idėjas nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūno“ moterų komanda tęsia komplektacijos darbus. Klubas pasirašęs sutartį su...

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą atvykti užsieniečiams iš ES šalių nuotrauka, foto

Lietuva, Vyriausybė ketina atšaukti draudimą atvykti į Lietuvą užsieniečiams iš koronaviruso itin paveiktų...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...