2019 m. balandžio 18 d. 22:00 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

„Laukiantys bilietai“ jau laukia kasose

„Laukiantys bilietai“ jau laukia kasose nuotrauka, foto

© Organizatorių nuotr.

Į Klaipėdos kultūrinių įstaigų kasas sugrįžo „Laukiantys bilietai“ - nuoširdi, jaunų žmonių domėjimąsi kultūra skatinanti idėja. Antrus metus sėkmingai tęsiamos „Laukiančio bilieto“ idėjos pagrindu bus išdalinta daugiau nei pusė tūkstančio bilietų.

Šį kartą jaunieji klaipėdiečiai nemokamai galės aplankyti repertuarinius Klaipėdos koncertų salės, Klaipėdos lėlių teatro ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro renginius.

Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė, jau antrus metus sėkmingai įgyvendina unikalų, kultūros vartojimą skatinantį projektą - „Laukiantis bilietas“. Nedrąsia svajone prieš metus buvusi idėja, Kovo 11-ąją jau antrą kartą kvietė į labdaringą išskirtinės muzikos koncertą „Nubusk pasikeitęs“, kuriame pristatoma laukiančio bilieto idėja, o visi už koncertą paaukoti pinigai tampa „laukiančiais bilietais“.

Kilniai „Laukiančio bilieto“ idėjai Kovo 11-osios koncerte paaukoti 2385 eurai. Pasitarus su projekto partneriais, surinktos lėšos padalintos proporcingai, pagal salėse esančių vietų skaičių ir bilieto kainą. Klaipėdos koncertų salei skirti 1002 eurai, už kuriuos jauniesiems klausytojas atiteks 167 bilietai į jų pasirinktus repertuarinius renginius. Klaipėdos lėlių teatrui skirti 688 eurai arba 150 bilietų po 4 eurus ir 88 bilietai po 2 eurus. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kasoje lauks 100 bilietų po 6 eurus, 19 bilietų po 5 eurus, arba 695 eurai. Iš viso bus išdalinti 524 bilietai.

Pirmasis Klaipėdos lėlių teatro spektaklis į kurį galios „laukiantys bilietai“, klaipėdiečių lauks jau šį šeštadienį.

„Gegužės 6-ąją kviečiame į originalų, novatorišką, mažiausiems vaikučiams skirtą spektaklį „Labas, Mažyli!“. Tai pirmasis spektaklis, į kurį visi norintys savo vaikui galės paimti „laukiantį bilietą“, vėliau šia puikia galimybe bus galima pasinaudoti einant į daugelį spektaklių - išskyrus premjerinius ir festivalių spektaklius, pavyzdžiui, gegužės 26–28 d. vyksiantį „Materia Magica“, - sako Klaipėdos lėlių teatro direktorė Aušra Juknevičienė.

„Laukiančiais bilietais“ noriai naudojasi ir šiuo metu vykstančio Klaipėdos tarptautinio violončelės festivalio jaunieji gerbėjai. Anot Klaipėdos miesto savivaldybės koncertinės įstaigos Klaipėdos koncertų salės rinkodaros vadovės Gidonės Vaitkuvienės, kiek tiksliai bilietų išdalinta per šešias festivalio dienas paaiškės kiek vėliau, tačiau bilietai imami noriai.

„Tikime šios idėjos reikalingumu ir grožiu, todėl apie ją kalbame be skambių frazių. Kultūra - neišsenka, kodėl finansinės galimybės turi atimti galimybę augti, sutikti kūrėją, kuris galbūt pakeis jauno žmogaus gyvenimą. Per metus girdėjome daug istorijų, atsiliepimų iš žmonių pasinaudojusių šia galimybe - tikiu, kad kelias kuriuo dar tik pradedame eiti yra teisingas“, - idėjos autorius VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

„Laukiančiu bilietu“ pasinaudoti gali tiek sunkiau besiverčiančios, tiek gerai gyvenančios šeimos. Svarbiausias ir vienintelis „laukiančio bilieto“ tikslas – formuoti mūsų miesto ir šalies ateitį - vaikus ir jaunimą supažindinant su tikrąja kultūra, skatinant domėtis. „Laukiančio bilieto“ idėja pasinaudoti galės į renginius einantys tėvai ir kartu su savimi norintys pasiimti atžalas, arba savarankiškai į koncertą einantys paaugliai (iki 18 metų). „Laukiantį bilietą“ įteiks sąžiningas tarpininkas – teatro ar koncertų salės kasininkas. „Laukiantis bilietas“ turės išskirtinę žymę, todėl prieš renginį bilietų kontrolierius matys ar su šiuo bilietu tikrai eina vaikas, paauglys.

Iniciatyva „Laukiantis bilietas“ yra LR prezidentės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Sukaustęs siaubas ir neviltis - taip jautėsi visa Europa pirmadienio vakarą liepsnoms...

Ar apsaugoti maldos namai Lietuvoje? nuotrauka, foto

Legendinei klaipėdiečių jachtai "Lietuva" per 40 metų pirmą kartą atliekamas kapitalinis remontas....

Jachtai "Lietuva" laivų vėžys nediagnozuotas nuotrauka, foto

Vos po mėnesio, gegužės 18-ąją,  Klaipėda svečius pakvies į jubiliejinį, jau 10-ąjį...

10-asis Klaipėdos laivų paradas kviečia laivus sužibėti nuotrauka, foto

Penktadienį, balandžio 19 d., Klaipėdoje bus išjungtas šildymas daugiabučiuose.

Klaipėdoje baigiamas šildymo sezonas nuotrauka, foto

„Neptūnas“ kyla į antrąją vietą nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas“ (23-7) susigrąžino antrąją „Betsafe–LKL“ čempionato vietą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai...

Tarptautinė diena be lifto skatina žmonių fizinį aktyvumą nuotrauka, foto

Lietuva, Lipimas laiptais yra paprastas būdas padidinti savo kasdienio fizinio aktyvumo lygį, net...

Klaipėdietės neatsilaikė prieš LSU nuotrauka, foto

Sportas, Rungtynėmis Kaune tarp Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Klaipėdos universiteto (KU) prasidėjo...

Šokančios Baltijos rankos - Eduardo Balsio gimnazijoje nuotrauka, foto

Renginiai, Finišavo Trečiasis Tarptautinis fortepijoninės muzikos festivalis. Drąsiai jį galime vadinti kultūriniu reiškiniu...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...