2019 m. kovo 25 d. 21:04 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Kyšininkavimu įtariama ilgametė darbuotoja

(10)

Kyšininkavimu įtariama ilgametė darbuotoja nuotrauka, foto

DIRBA. Trečiadienį Klaipėdos savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros poskyryje savo darbo vietoje sėdėjo tik vyr. specialistė Nijolė Juodienė. Ji patvirtino dalyvavusi STT apklausoje, tačiau kalta nesijaučia.

© Jurgos PETRONYTĖS nuotr.

Po to, kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) išplatino pranešimą apie pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo ir papirkimo, organizuojant ir vykdant Klaipėdos miesto savivaldybės viešuosius pirkimus bei atliekant kitų objektų statybos techninę priežiūrą, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas, norėdamas pakomentuoti situaciją, sukvietė žurnalistus.

Deja, pateiktas komentaras buvo itin šykštus. Direktorius informavo, kad Klaipėdos savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros skyriuje buvo atliktas dokumentų poėmis ir buvo domimasi viena įmone, kuri remontuoja mokyklą.

"Pateikėme Specialiųjų tyrimų tarnybai visus reikalingus dokumentus ir tikimės, kad viskas greitai paaiškės ir išsispręs", - sakė S. Budinas.

STT pareiškė įtarimus dėl galimo kyšininkavimo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros poskyrio vyriausiajai specialistei ir bendrovės, atliekančios statybų techninę priežiūrą, valdybos nariui. Taip pat įtarimai dėl papirkimo pareikšti kitos statybų bendrovės generaliniam direktoriui. Buvo atliktos kratos įtariamųjų gyvenamosiose bei darbo vietose ir dokumentų poėmis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros poskyrio vyriausioji specialistė reikalavo duoti ir priėmė kyšį už išskirtinę padėtį vienai bendrovei laimėti remonto darbų viešąjį pirkimą ir už palankumą vykdant tuos darbus. Įmonės lėšomis buvo apmokėta didžioji dalis šios valstybės tarnautojos buto remonto išlaidų.

Taip pat įtariama, kad statybų bendrovės generalinis direktorius davė didelės vertės (daugiau nei 250 MGL) kyšį statybų techninę priežiūrą atliekančiai įmonei už tai, kad techninis prižiūrėtojas, atlikdamas kito objekto rekonstrukcijos darbų techninę priežiūrą, laiku pasirašytų darbų atlikimo aktus ir nekreiptų dėmesio į nekokybišką darbų atlikimą.

S. Budino teigimu, korupcija įtariama tarnautoja nuo pareigų nėra nušalinta, net tokio įpareigojimo Savivaldybės administracija iš STT negavo.

"Darbuotoja buvo apklausta ir paleista. Kadangi vyksta tyrimas, negalėčiau daugiau komentuoti", - sakė S. Budinas. Pasak S. Budino, anksčiau jokių signalų apie darbuotoją, kuri įtariama korupcija, nebuvo gauta. Įtariamoji Savivaldybės administracijoje dirba nuo 2002 metų. Kokius objektus ji kuravo, direktorius atsisakė informuoti.

"Įvyko kaip įvyko. Naudojame visas antikorupcines priemones, kurios yra numatytos. Darbuotojai apie jas yra nuolat informuojami ir dalyvauja specialiųjų tarnybų mokymuose. Informacijos ir mokymų, mano manymu, pakanka", - paklaustas, kaip pats vertina įvykį, sakė Savivaldybės administracijos direktorius.

Romos Gadeikienės vadovaujamame Klaipėdos savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros poskyryje dirba vyriausiosios specialistės Diana Gerasimovienė, Nijolė Juodienė, Aurelija Kabalinienė, Violeta Steponavičienė.

Trečiadienį žurnalistams užsukus į kabinetą savo darbo vietoje sėdėjo tik vyr. specialistė Nijolė Juodienė. Ji patvirtino dalyvavusi STT apklausoje. "Niekaip aš nevertinu ir negaliu vertinti. Eikite pas vedėją. Man įtarimai nepareikšti. Mano nuomone, čia yra kažkokia nesąmonė. Tikrai nesijaučiu kalta", - sakė N. Juodienė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-12-08   13:19

IP: 197.210.52.68

Priimkime jums pinigų, kurių reikia šiandien! Mes padėjome žmones iš visų gerų ir blogų kreditų tipų gauti patvirtinimą dėl neužtikrintų asmeninių paskolų nuo 2002 m. Ne kredito OK! Blogas kreditas gerai! Bankrotas Gerai! Galite gauti patvirtinimą, net jei jau esate uždaryta, teismo sprendimai, arešto orderiai ir (arba) turto grąžinimas! Skolintojai, su kuriais dirbame, siūlome įvairias įperkamas paskolų programas kiekvienam biudžetui. Galite naudoti savo finansavimą, kad atitiktų jūsų poreikius. Mūsų procesas yra greitas, paprastas ir jūsų privatumas yra saugus. Mes galime gauti jums reikalingą finansavimą per mažiau nei 24 valandas susisiekite su mumis per: consumeraffairsloan@gmail.com

Klaipėdietė

2018-12-08   10:09

IP: 85.232.128.54

Visur vieni tik sukčiai,kyšininkai ir vagys,o kaip kitaip jie turtus sukaupė???

2018-12-07   01:21

IP: 105.112.96.15

Happiness is all i see now I never thought that I will be cured from HERPES I have come in my own little way to say thank you to Dr.Miracle for a highly taking out time to solve my relationship problem. Though his services was not free but i was totally satisfied by the job he did because through his help my lover who has abandoned me for over 45 days finally see reasons to come back to me. After gotten this wonderful result i decided to appreciation Dr.Miracle by Writing Down His Contact Details: MiracleSpellHome@Yahoo.Com Or Whats App: +1(360)-816-8080 By Contacting Dr.Miracle you will not only be getting your Lover, instead he will be back to you with so much love and care. Dr, Miracle His The Best Spell Caster Around To Solve Any Problem For You,,,
{1} EX BACK
{2}CANCER,,
{3}HERPES,,
{4} PENIS ENLARGEMENT,,
{5} LOW SPERM COUNT ,,
{6} FIBROID,,
{7}HIV/AIDS,,
{8}LOTTERY SPELL,,
Email: MiracleSpellHome@Yahoo.Com
Call/Whats App: +1(360)-816-8080 )))

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

"Klaipėdiečių širdis yra didelė. Tai tarsi gerumo šventė", - pasibaigus pavasarinei "Maisto...

"Maisto banko" akcijoje dosniausi - klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, vertindamas susisiekimo...

Sveikina ministro principingumą dėl A. Vaitkaus nuotrauka, foto

Klaipėdos jūrų uosto vadovo Arvydo Vaitkaus atleidimas yra kerštas už  dalyvavimą...

„Arvydo Vaitkaus atleidimas - kerštas už rinkimus“ nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

"Maisto banko" akcijoje dosniausi - klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Klaipėda, "Klaipėdiečių širdis yra didelė. Tai tarsi gerumo šventė", - pasibaigus pavasarinei "Maisto...

Laiptinės gyventojus gąsdina šuo nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Vienos Kretingos daugiabučio Savanorių g. Nr. 3A laiptinės gyventoja Zofija piktinosi, kad...

Sveikina ministro principingumą dėl A. Vaitkaus nuotrauka, foto

Klaipėda, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, vertindamas susisiekimo...

„Arvydo Vaitkaus atleidimas - kerštas už rinkimus“ nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos jūrų uosto vadovo Arvydo Vaitkaus atleidimas yra kerštas už  dalyvavimą...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...