2018 m. gegužės 22 d. 03:36 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Kliento liga sporto klubui - ne rodiklis

(7)

Kliento liga sporto klubui - ne rodiklis nuotrauka, foto

NESTABDOMAS. Pasak Žydrūno Savicko sporto klubo vadovės, gripą ar peršalimą pasigavusiems klientams abonementas nestabdomas, nes tokiu atveju susidarytų ilga tokią pat problemą turinčių žmonių eilė.

© „Fotolia" asociatyvi nuotr.

Įsigijus mėnesio abonementą kuriame nors sporto klube, tačiau dėl ligos nelankius treniruočių, ši investicija primins į balą išmestus pinigus. Įsiplieskęs konfliktas tarp vieno uostamiesčio sporto klubo ir kliento atskleidė, jog ligos atveju kiekviena įstaiga turi susikūrusi savo taisykles, į kurias klientai dažnai neįsigilina.

Į "Vakarų ekspreso" redakciją kreipėsi senyvo amžiaus klaipėdietis Gediminas Grigas, kuris piktinosi dėl uostamiestyje veikiančio Žydrūno Savicko sporto klubo taisyklių.

"Nusipirkau mėnesio trukmės abonementą, kuris leidžia sporto klube apsilankyti 18 kartų. Tačiau maždaug po savaitės, apsilankęs vos 6 kartus, susirgau, pradėjau karščiuoti. Iškart paskambinau sporto klubo administracijai ir man buvo liepta atnešti pažymą po ligos. Taip ir padariau, tačiau klubas atsisakė pratęsti abonementą. Apsilankymo metu direktorė man pasakė, kad taisyklėse tokia galimybė nenurodoma, - skėsčiojo rankomis senjoras. - Nejaugi ligos pažyma nieko nereiškia? Juk iš anksto nusipirkus kelionės bilietus ar užsisakius kokią nors paslaugą dėl ligos galima perkelti ją į kitą dieną. Nežinau, ar čia egzistuoja įstatymai, tačiau kur žmonių sąžinė?"

200 eurų dydžio pensiją gaunantis klaipėdietis piktinosi, kad akcijos metu įsigytas abonementas, kurio kaina siekė 39 eurus, nuėjo tiesiog šuniui ant uodegos.

Klaipėdoje veikiančio sporto klubo vadovė Rasa Vilkienė sakė, kad mėnesių abonementų galiojimas nėra stabdomas ar pratęsiamas. Nebent išimtiniu atveju - esant galvos traumai, rankos ar kojos lūžiui. Ligos atveju stabdomi nebent vaikų abonementai. Su šiomis taisyklėmis esą supažindinami visi naujai užsiregistravę sporto klubo klientai. "Trumpam stabdome tik trijų mėnesių bei metinį abonementą. Pastarasis stabdomas net iki 28 dienų", - informavo sporto klubo vadovė.

Pasak pašnekovės, gripą ar peršalimą pasigavusiems klientams abonemento galiojimas nestabdomas, nes tokiu atveju susidarytų ilga tokią pat problemą turinčių žmonių eilė. "Pas mus gripu serga kas antras klientas. Na, o senyvo amžiaus žmonės dar labiau linkę sirgti", - aiškino ji. - Nejaugi dėl peršalimo stengiatės susigrąžinti pinigus už bilietą į kiną?"

Apskritai, norint sustabdyti abonementą, pasak R. Vilkienės, reikia tą pačią dieną užpildyti prašymą, o pažymą atnešti iškart po ligos. "Tačiau šiuo konkrečiu atveju klientas pažymą pateikė tik po savaitės. Maža to, šis senjoras apšmeižė, iškoneveikė mūsų darbuotojas ir mane. Jis įžeidė visą mūsų kolektyvą", - piktinosi sporto klubo vadovė.

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) Vartotojų konsultavimo, asmenų aptarnavimo ir komunikacijos skyriaus vedėja Giedrė Nenartavičiūtė "Vakarų ekspresui" aiškino, kad kiekvienas paslaugų teikėjas turi teisę nusistatyti paslaugų teikimo tvarką, paslaugų mokesčius, atsakomybės ir kitas paslaugų teikimo sąlygas, tačiau paslaugų teikėjas turi pareigą iš anksto supažindinti kitą sutarties šalį su šiomis sąlygomis, kurios, be kita ko, turi būti išreikštos aiškiai ir suprantamai bei neprieštarauti norminiams teisės aktams.

Pernai VVTAT gavo beveik 30 vartotojų skundų dėl sporto klubų teikiamų paslaugų, tačiau dėl Žydrūno Savicko sporto klubo veiklos tarnyba skundų nėra gavusi. Apskritai dažniausiai vartotojai skundžiasi dėl sutarties su sporto klubais nutraukimo sąlygų.

"Vartotojas, manantis, kad paslaugų teikėjas pažeidė jo teises ir interesus, pirmiausia privalo raštu kreiptis į paslaugų teikėją ir nurodyti savo reikalavimus. Paslaugų teikėjui nesutikus su vartotojo reikalavimais, jis privalo ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo vartotojo kreipimosi gavimo dienos pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei per nurodytą terminą vartotojui nėra pateikiamas atsakymas, arba paslaugų teikėjo atsakymas vartotojo netenkina, vartotojas turi teisę kreiptis į VVTAT", - informavo G. Nenartavičiūtė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-05-19   12:27

IP: 88.119.37.111

Šis klubas jau seniai negerbia savo klientų. Po vieno tokio nepagarbaus elgesio, būtent iš Vilkų pusės, aplenkiu šį klabą. Ir atgal neprivilios jokios jų skelbiamos akcijos. Vien arogancija ir nesiskaitymas...

Mane tai nužudė šitas vadovės komentaras:

2018-05-17   08:01

IP: 78.61.10.243

„Pas mus gripu serga kas antras klientas. Na, o senyvo amžiaus žmonės dar labiau linkę sirgti“, - aiškino ji. - Nejaugi dėl peršalimo stengiatės susigrąžinti pinigus už bilietą į kiną?“
Sveikatintis į įstaigą, kurioje serga kas antras klientas?? Jūs rimtai? O bilietą į kiną dažniausiai perki vietoje, o ne mėnesį prieš. Vadovei turėtų būti gėda, demonstruojant keliones, gražų gyvenimą, nepratęsti kelių savaičių galimybės pensininkui sportuoti, gaunančiam 200 eurų pensijos ir ketvirtadalį jos išleidžiant sporto klubui.. Tikiu, kad žmogelis galėjo būt įpykęs, nevaldyti nervų, bet vadovės poelgio nepateisinu, tuo labiau, kad ir jos komentarai šiuo atveju labai jau juokingi.

HMZ

2018-05-17   02:37

IP: 90.131.37.46

Na nepagarba klientui is sporto klubo puses.. Juk ne 1 dienai nusipirko ir ta pacia diena susirgo... gal ir reikejo apsaukti, jei tokios nezmoniskos taisykles. Tikiuos ilgainiui tokie klubai bankrutuos. Fui. Lupikautojai

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Smiltynėje ir Giruliuose norima sutvarkyti pagrindinius į paplūdimį vedančius takus ir sieneles,...

Norėtų tvarkyti takus paplūdimių link nuotrauka, foto

Sekmadienį Klaipėdoje miestiečiai ir uostamiesčio svečiai liejo prakaitą jau 11-ajame „Vilties bėgime“....

„Vilties bėgimas“: Bėgo ir su kostiumu, ir su vežimėliu nuotrauka, foto

Sekmadienį nuo devynių ryto iki 16 val. Atgimimo aikštėje startuos ir finišuos...

Brolis Benediktas: pasitikime finišuojančius "Vilties bėgime" nuotrauka, foto

Šį savaitgalį Klaipėdą užplūdusi renginių gausa sulaukė didelio klaipėdiečių ir miesto svečių...

Klaipėdoje – gyva muzika ir gera nuotaika nuotrauka, foto

Konferencija "Marketingas turizmui" dalino sėkmės receptus nuotrauka, foto

Ūkis, Lietuvos marketingo asociacijos organizuota konferencija "Marketingas turizmui Lietuvoje", gegužės 18 d. vykusi...

Klaipėdos medikai - vėl geriausi nuotrauka, foto

Sportas, Savaitgalį Palangoje vykusiose 12-osiose Lietuvos greitosios medicinos pagalbos (GMP) žaidynėse jau šeštą...

Iš Lenkijos - su laurais nuotrauka, foto

Sportas, Lodzėje (Lenkija) vykusiame "Tennis Europe" 2 kategorijos keturiolikmečių teniso turnyre sėkmingai varžėsi...

M. Paulauskas: ši pergalė įsirašo auksinėmis raidėmis nuotrauka, foto

Sportas, „Šie laimėjimai įsirašo auksinėmis raidėmis. Mes puikiai žinome Arvydo Sabonio laikus, kai...

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...