Klaipėdiečiai – geriausi tarp policijos plaukikų

Vakar Ignalinoje vykusiame Lietuvos policijos plaukimo čempionate Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komandos plaukikai buvo nepralenkiami ir užėmė pirmąją vietą.

Klaipėdiečių komandą sudarė septyni nariai: Regina Osipenko, Jelena Rupšienė, Justas Vaičiulis, Vitalij Vasiljev, Tadas Petraitis, Žydrūnas Masiulis ir Marius Ežerskis. Dauguma iš šių pareigūnų yra nuolatiniai plaukimo varžybų ir čempionatų dalyviai, bet, pavyzdžiui, Marius Ežerskis buvo komandoje „naujas kraujas“ – dalyvavo čempionate pirmą kartą.

Plaukimo estafetėje, kurioje vyrai plaukė po 100, o moterys – po 50 metrų, Klaipėdos apskrities policijos komanda iškovojo sidabrą.

Asmeninėse įskaitose pareigūnas Vitalij Vasiljev tapo čempionu tarp kitų 32 plaukikų vyrų. Regina Osipenko liko VI iš 14 sportininkių moterų.