2019 m. sausio 23 d. 19:32 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2018-11-04, 09:12

BNS

Klemensas

2018-11-14   22:03

IP: 86.100.124.149

Dėl Dievo meilės, - kodėl tiems menininkams neužtenka [pustuštės] Vydūnkės ir didžiausio [pustuščio] pastato Pilies gatvėje Nr. 14? Juk tai pastatai, turintys daugiau negu pakankamai erdvės ir savyje ir aplink juos. Jie yra pustuščiai. Vokiečiai statydami pastatų kompleksą - ten numatė jo paskirti kaip teismo rūmus ir kalėjimą. Nesuprantu, kodėl tie menininkai taip nori eiti į teismą ir į kalėjimą?? Teismai Klaipėdoje yra išmėtyti po visą miestą - juk gerai ir gražu būtų sukelti juos į vieną tam skirtą istorinį pastatą. Aš paminėjau tik dvi didžiules erdves miesto centre, kuriose galėtų menininkai įsikurti, bet jų yra žymiai daugiau (pvz. dešiniąjame Dangės krante - nuo buv. "Kaštono" iki Mokyklos gatvės).

Hm

2018-11-07   20:04

IP: 90.143.106.67

Vasarą nuėjau į Domšaičio galeriją. Su drauge buvom vienintelės lankytojos tose didžiulėse salėse, kurių ten tikrai daug.Taigi, meno erdvių daug, bet jos neišnaudojamos ar nesulaukia susidomėjimo. Įdomu, kas išlaikytų šitokį pastatą, kurio nori Klaipėdos menininkai? Juk bilietai neatpirks nė 1% išlaidų, o ką jie naujo ir neregėto pasiūlytų ?

Sondrai

2018-11-07   19:33

IP: 78.57.213.208

kodėl jums neįsikūrus kituose pastatuose, kurie merdėja?????
konservatorija, baroti galerija, kultūros fabrikas, parodų rūmai, tumšaičio galerija, pilies dirbtuvės, vydūnkė???? o ką ten kas nors trukdo kurti meną? ar ten kas trukdo rodytis turistams???
ir ko visi įsikandote tuos teismo rūmus? kodėl nėra platesnės diskusijos? - vaikų laisvalaikio centras(vaikai mūsų ateitis, bet tikrai ne "menininkai"), visos bibliotekos vienoje vietoje, muzikos mokykla....yra begale kitų bėdų Klaipėdoje, kur taip pat reiks išlaikyti kaip ir tuos "menininkus":( jie visi dabar iki šiolei kažkur kuria demonstruoja ir stumia būdami šešėlyje :(
Geriau jau pasirūpintumėte jaunimu Lietuvos ateitimi o menininkai ir taip iki šiolei gyveno pasiturinčiai finansine prasme.
Plius net niekas iki šiolei nepristatė kas konkrečiai ten bus. Niekam neaišku kas yra iniciatorius tos aferos, kitaip nepavadinčiau. Kodėl savivaldybėje taip niekas ir neiškėlė klausymo kas už viso to slypi? iš kokių pinigų tai padarysite? koks atsiperkamumas? kas tas operatorius šio objekto?
mąstymas šios "aferos" kaip tikro menininko : " ai nu kžkaip...ai kaip bus taip bus...davai pasiimkim ir po to pažiūrėsim kaip ten bus....
Apie visa tai kalbėjote atsidarant kultūros fabrikui. Ir kas gavosi? Ogi pasakėte, kad perdaug išlaižyta, nemeniška. Per brangi nuoma....O čia ką? Galvojate bus už dyką? Čia jums, kultūros pavelde leis kasnors šikti kaip kiekvienose savo patalpose?
Afera ir daugiau nieko

Demagogija

2018-11-07   12:41

IP: 86.100.107.136

Teismai yra civilizuotos teisinės valstybės dalis, o ir Lietuvos konstitucijoje yra frazė, kad "teisingumą vykdo teismai" ar kažkas panašaus. Šiuo metu Klaipėdoje teismai yra miesto centre, Manto, Daukanto gatvėse. Tai pagal Sondrą išeitų, kad miesto centre yra įsikūrusi "represinė struktūra" uosto, naftininkų poreikiams tenkinti. Tai kas pasikeistų, jei Lietuvos vyriausybė miestiečių "klusnumui palaikyti" teismus perkeltų į istorinius teismo rūmus? Ir tai būtų "miesto ateities griovimas"? Turbūt realių argumentų stoka savo teiginiams pagrįsti, verčia užsiminėti demagogija?

2018-11-06   18:44

IP: 196.194.33.149

Google“ darbas - tai galimybė visiems. Dirbdami su namuose, kompiuteryje ir dirbdami savo valand0mis, galite tai padaryti kaip dalį laiko ar kaip visą darbo dieną. Galiu uždirbti nuo 140 iki 250 eurų per valandą ir nu0 1083 iki 1368 eurų per dieną .... Dabar turėtumėte pabandyti gauti šį darbą ir pradėti uždirbti pinigus internete laikydamiesi instrukcijų šiame dienoraštyje.

>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.­­c­­o­­m

Keisti menininkų norai

2018-11-06   12:34

IP: 86.100.107.136

Panaudoti pastatą pagal pirminę paskirtį yra gerai. Menininkų ar dailininkų reikmėm skirti šį pastatą būtų nesusipratimas. Dailininkų studijom jis netinka, o ir kur pririnkti tiek menininkų. Suprantama būtų, jei eitų kalba apie vaikų dailės mokyklą ar dailės akademiją, bet jiems reikia tinkamai įrengti turimas patalpas, esamų plotų pakanka. Užklasiniam mokymui ar techninei kūrybai, dailės industrijai per didelė prabanga, miestas tiek lėšų neturės.

To Gintare

2018-11-06   11:02

IP: 90.131.35.175

Reikia miestui ir kulturos ir teismu - kam siuos dalykus priesinti? Siuo atveju turime istorini teismu pastata ir istorine galimybe ten grazinti teismus - argi ne puiku? Menininkai turi kulturos fabrika, baltijos laivu statykla nuomoja 2000 kv/m pilies dirbtuves Pilies g 14. Tik kurk miestui ir jo zmonems. Klaipedoje suremontuotas dramos teatras, tvarkomas muzikinis, miestas remia daug kulturos renginiu, todel neapsivercia liezuvis teigt, kad kulturai neskiriamas demesys;)

Kristina

2018-11-06   07:11

IP: 45.33.129.35

Taigi, miesto kultūros atstovai, prašau, pasiskaitykite komentarus po šiuo straipsniu ir įsitikinkite, kad paprastiems Klaipėdos miesto gyventojams kultūros nereikia. ;) Jiems reikia verslo, kuris sukurtų darbo vietas. O jeigu norite miesto erdvę padaryti kultūringesnę, turite tai atlikti iš savo kišenės, laisvalaikiu. Kas jums - menininkai, filosofai, istorikai ir dar visokie kitokie "parazitai" - neaišku? :)

Vietininkas

2018-11-05   22:15

IP: 78.57.197.170

Klaipeda, kaip kazkas is komentatoriu verksleno, gyvavo kai pastate policija darbavosi, kai dabar jau metus kitus tuscias pastatas stovi, gyvuos dar geriau jei pastatas bus perduotas teismu reikmem, ar parduotas aukcione uz interesantu-verslininku pasiulyta kaina. Cia tik tokiam kaip musu 2 kadencijas miegojusiam merui, galejo kilti tokia ideja uz musu miestieciu (mokesciu moketoju) pinigus atremontuot ir perduoti savo “hebrai”, kad galetu dziazuoti ir juoktis is naivuoliu, patikejusiu, kad visa tai daroma del miesteciu kulturos puoselejimo! Tie visi dudoriai ir dziazistai eile metu prisisiurbe prie miesto biudzeto ir traisko pinigus i kaire ir desine. Net ir Odesai nubyrejo, nes juk ne vienas meras skrido, o dar su visa savo patareju grupe.....,

Logiškas...

2018-11-05   13:25

IP: 78.57.212.218

sprendimas atiduoti pastatą teismams. Nugriovus visas prielipas ir padarius kapitalinį remontą, pastatas papuoštų senamiestį. Atidavus savivaldybei, ilgai turėtume skaudulį miesto širdyje.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdietė Galina Kiseliova po praėjusių metų vasarą daugiabutyje, kuriame gyvena, įvykusios dalinės...

Po namo renovacijos - byrančios sienos nuotrauka, foto

"Akmenos-Dangės upės potvynių prevencijos ir jų padarinių šalinimo priemonės respublikinėje programoje šiuo...

Rengs pastabas potvynių programai nuotrauka, foto

Vasario 14-17 d. Klaipėdos senamiestį nušvies jau penktasis Šviesų festivalis. Tamsą ir...

Šviesų festivalis - dar didesnis ir įspūdingesnis nuotrauka, foto

Pernai pradėtos statybos Klaipėdos rajono Slengių kaimo sklypuose Spindulio g. 7 ir...

Slengių gyventojai abejoja dviejų namų statybų teisėtumu nuotrauka, foto

Mūsų laisvūnams - dvylika medalių nuotrauka, foto

Sportas, Šiauliuose vykusiame Lietuvos imtynių čempionate, kuriame varžėsi per 200 įvairių Lietuvos miestų...

Mirė garsus menininkas Jonas Mekas nuotrauka, foto

In Memoriam, Savo namuose Niujorke trečiadienio rytą mirė žinomas lietuvių kilmės menininkas, filmų kūrėjas...

Bilietu už grotų tapo žiaurus senolės nužudymas nuotrauka, foto

Kriminalai, Praėjusių metų vasarą iš įkalinimo įstaigos paleistas nuolatinės gyvenamosios vietos ...

Šeimos bijo būti sumedžiotos nuotrauka, foto

Lietuva, Vaiko teisių reformos grimasos Lietuvoje pasėjo baimę. Tėvus gąsdina ugdymo įstaigose dalijamos...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

In Memoriam, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...