2019 m. gegužės 26 d. 02:25 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Į rinkimus veda Artūras Žalys

(21)

2018-12-10, 12:44

"Vakarų ekspreso" inf.

Į rinkimus veda Artūras Žalys nuotrauka, foto

Artūras Žalys.

2018 m. gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo Klaipėdos savivaldos rinkimuose dalyvausiantį visuomeninį rinkimų komitetą „Už pokyčius Klaipėdoje“.

Nors tai jau penktasis Klaipėdoje užregistruotas komitetas, bet tikrai ne „dar vienas komitetas“. Tai nėra artėjantiems rinkimams prišokamai sukurtas politinis projektas. Šis komitetas yra ūkiškų ir racionaliai mąstančių klaipėdiečių suburtos asociacijos visuomeninio judėjimo „Permainų Klaipėda“ politinis įrankis.

Taigi komiteto nariams ir jiems pritariantiems negresia išsivaikščiojimas po rinkimų. Jie ir toliau bursis po judėjimo vėliava, dirbs Klaipėdai bei kontroliuos savo atstovų darbą miesto savivaldybės taryboje, kviesdami prie šių savo veiklų prisijungti visus klaipėdiečius. Ar kažką panašaus galės pasiūlyti koks kitas komitetas ar partija, dalyvausiantys Klaipėdos savivaldybės tarybos rinkimuose?

Asociacija visuomeninis judėjimas „Permainų Klaipėda“ gimė dar šią vasarą. Tuomet aktyvūs klaipėdiečiai – Vytautas Čepas, Artūras Žalys, Algirdas Grublys, Teisutis Matulevičius, Nijolė Požarskienė, Markas Seldinas – Klaipėdos problemoms spręsti pakvietė burtis visus, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, tautybės, išsilavinimo ir amžiaus.

Pastaruoju metu miestas praranda vystymosi tempą, stringa naujos iniciatyvos ir projektai, akivaizdžiai trūksta originalių idėjų, vis didesnę galią demonstruoja biurokratija, nerandama bendros ir miestui naudingos kalbos su Valstybiniu jūrų uostu. Nenuostabu, kad Klaipėdą aplenkia investicijos.

Mieste daug neišspręstų socialinių problemų, vangiai tvarkomas senamiestis, neordinarinių sprendimų laukia senjorai, kultūros, meno, sporto žmonės, nuo kasdienės rutinos dūsta jaunimas.

Šių metų lapkričio 27 d. vykusiame asociacijos narių ir jos tikslams pritariančių klaipėdiečių susirinkime buvo nuspręsta registruoti visuomeninį rinkimų komitetą, dalyvausiantį 2019 m. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose.

Susirinkimo metu buvo pritarta rinkiminės programos gairėms: savivalda – atvira kiekvienam miestiečiui; miestas – technologiškai pažangus ir interaktyvus;  aplinka – kūrybinga, patogi ir sveika; žmogus – dirbantis, uždirbantis, socialiai saugus.

Buvo išrinktas septynių žmonių prezidiumas, kuris rūpinsis rinkiminės kampanijos organizavimu. Visuomeninio rinkimų komiteto koordinatoriumi ir kampanijos štabo vadovu buvo išrinktas asociacijos „Permainų Klaipėda“ atsakingasis sekretorius ir Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Algirdas Grublys. Rinkiminio sąrašo vedliu tapo asociacijos pirmininkas Artūras Žalys.

Komitetas „Už pokyčius Klaipėdoje“ visuomenei ir žiniasklaidai ketina prisistatyti dar iki šių metų gruodžio 21 dienos. Tuomet supažindinsime su galutiniu rinkiminiu sąrašu, programa ir įvardinsime savo poziciją mero rinkimuose. 

Mūsų komitetą sudaro 70 narių: Algirdas GRUBLYS, Violeta ANČERIENĖ, Valdas ANČERYS, Audronė ANDRIULIONIENĖ, Jelena ANUŽIENĖ, Edmundas ARNAŠIUS,  Egidijus BARANAUSKAS, Vytautas BARTNINKAS, Dainius BRAŽDYS, Juzefa BRUŽIENĖ, Grinvydas BUTRIMAS, Viktoras BUTRIMAS, Laimutė BUTRIMIENĖ, Rūta CIMNOLONSKAITĖ, Vytautas ČEPAS, Valdas DAUJOTAS, Audra DAUJOTIENĖ, Loreta DAUJOTIENĖ, Gitana DIRŽININKIENĖ, Andrius EIDUKEVIČIUS, Julija EININGIENĖ, Rasa GAGILIENĖ, Alius GALMINAS, Ernesta GREFELYTĖ, Živilė GRUBLIENĖ, Aleksandra IVANENKO, Martynas JANUŠAS, Saulius JANUŠAS, Vaidotas JASAS, Mantas JOKŠAS, Salomėja JUOZAPAITIENĖ, Brigita KAIRIENĖ, Lina KAZBARAITIENĖ, Antanas Gediminas KLIVEČKA, Nijolė Irena KLIVEČKIENĖ, Mantas KNIETAS, Lina KRUPELNIKOVA, Julija KULIŠOVA, Audrys LEŠČIUS, Jolanta LEŠČIUVIENĖ, Julija MANAKO-GALMINĖ, Giedrė MATULEVIČIENĖ, Teisutis MATULEVIČIUS, Laima NARAŠKEVIČIENĖ, Galina NAZAROVA, Vaidotas PILIPAVIČIUS, Linas PLIENIUS, Gabija POCEVIČIŪTĖ, Nijolė POŽARSKIENĖ, Lukas RAŠKAUSKAS, Audronė SAVICKIENĖ, Markas SELDINAS, Sandra SIRUTIENĖ, Dalia Marija STANČIENĖ, Rimantas STAŠYS, Jadvyga STEPONAVIČIENĖ, Ditė STONČAITIENĖ, Asta ŠLEPETIENĖ, Inga ŠOPAITĖ, Aleksej TIRIŠONOK, Odetta TUNYLA, Tadas UŽUOTAS, Natalja VASILJEVA, Bronislavas VYŠNIAUSKAS. Saulius ZAKARAUSKAS, Eugenija ŽALIENĖ, Vaiva ŽALIENĖ, Artūras ŽALYS, Danė ŽIUKIENĖ ir Liudmila ŽVIRGŽDIENĖ.

Žymos: artūras žalys

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Jo

2019-01-14   07:34

IP: 84.46.250.145

Žalys viešinasis kaip verslininkas. Jokio verslo neturi, sėdi žmonai ant sprando ir vaizduoja dirbantį. Tokio siurbėlio reikėtų dar paieškoti, nesukurdamas nieko ,gyvena ,kaip inkstas taukuose. Joks jis dantistas, tik dar į savo judėjimą surašęs beveik visus žmonos darbuotojus.

2018-12-16   15:38

IP: 86.179.232.97

Nuostabu rinkite normalius zmones kas musu Klaipeda myli o ne pinigus!!!!

Neringa

2018-12-13   10:03

IP: 78.62.40.172

Kiek pykčio, kad net baugu. Ko išsigandote? Žmonės eina į rinkimus, argi tai blogai? Blogai būtų jei neitų arba eitų tokie kurie čia ašaras ir pykti lieja. Perskaičiau sąrašą ir nieko baisaus neradau - žmonės kaip visi, vieni žinomi gerai (Čepas, Grublys, Žalys, Vyšniauskas..), kiti mažiau, juk nė vienas nėra miesto ar Lietuvos priešai. Yra iš ko rinktis, tai ir rinkimės, o ne ugnimi spjaudykimės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Kaip praėjusiais, taip ir šiais metais Klaipėda nusidažė įvairiomis spalvomis. Šeštadienį Klaipėdoje...

Klaipėdą nuspalvino nuotaikingas spalvų bėgimas nuotrauka, foto

Tikėtina, kad 2019-uosius Klaipėdoje paskelbus Didžiojo elingo metais, pagaliau klaipėdiečiai atkreips dėmesį...

Odė laivų statytojams ir metalo meistrams nuotrauka, foto

Atnaujinti senamiesčio grindinį siekianti Klaipėdos savivaldybė nesusikalba su projektuotojais. Nors penktadienį buvo...

Senamiesčio grindinio atnaujinimas stringa nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Botanikos sode eksponuojamos jautrios fotografijos, kuriose užfiksuotos negalią turinčių žmonių...

Botanikos sode - jautri paroda nuotrauka, foto

Sekmadienį klaipėdiečiai "Riedės į vasarą" nuotrauka, foto

Sportas, Gegužės 26 dieną (sekmadienį) Klaipėdoje organizuojamas didžiulis dviračių, riedučių, paspirtukų, riedlenčių ir...

Klaipėdietis Žygimantas Stanulis – absoliutus Lietuvos čempionas nuotrauka, foto

Sportas, Šeštadienio vakarą Klaipėdoje baigėsi dvi dienas vykę Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir...

Jurgis Plonaitis niekada nebuvo tapęs "išverstaskūriu" nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Per ilgus dešimtmečius, nugyventus Klaipėdos krašte, Mažosios Lietuvos tyrinėtojui Bernardui Aleknavičiui Klaipėdos...

Drevernos lobiai nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, 1253 metais balandžio 4 dieną pirmą kartą sutartyje su Kuršo vyskupu...

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 6 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...