2019 m. sausio 24 d. 14:57 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Į rinkimus veda Artūras Žalys

(21)

2018-12-10, 12:44

"Vakarų ekspreso" inf.

Į rinkimus veda Artūras Žalys nuotrauka, foto

Artūras Žalys.

2018 m. gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo Klaipėdos savivaldos rinkimuose dalyvausiantį visuomeninį rinkimų komitetą „Už pokyčius Klaipėdoje“.

Nors tai jau penktasis Klaipėdoje užregistruotas komitetas, bet tikrai ne „dar vienas komitetas“. Tai nėra artėjantiems rinkimams prišokamai sukurtas politinis projektas. Šis komitetas yra ūkiškų ir racionaliai mąstančių klaipėdiečių suburtos asociacijos visuomeninio judėjimo „Permainų Klaipėda“ politinis įrankis.

Taigi komiteto nariams ir jiems pritariantiems negresia išsivaikščiojimas po rinkimų. Jie ir toliau bursis po judėjimo vėliava, dirbs Klaipėdai bei kontroliuos savo atstovų darbą miesto savivaldybės taryboje, kviesdami prie šių savo veiklų prisijungti visus klaipėdiečius. Ar kažką panašaus galės pasiūlyti koks kitas komitetas ar partija, dalyvausiantys Klaipėdos savivaldybės tarybos rinkimuose?

Asociacija visuomeninis judėjimas „Permainų Klaipėda“ gimė dar šią vasarą. Tuomet aktyvūs klaipėdiečiai – Vytautas Čepas, Artūras Žalys, Algirdas Grublys, Teisutis Matulevičius, Nijolė Požarskienė, Markas Seldinas – Klaipėdos problemoms spręsti pakvietė burtis visus, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, tautybės, išsilavinimo ir amžiaus.

Pastaruoju metu miestas praranda vystymosi tempą, stringa naujos iniciatyvos ir projektai, akivaizdžiai trūksta originalių idėjų, vis didesnę galią demonstruoja biurokratija, nerandama bendros ir miestui naudingos kalbos su Valstybiniu jūrų uostu. Nenuostabu, kad Klaipėdą aplenkia investicijos.

Mieste daug neišspręstų socialinių problemų, vangiai tvarkomas senamiestis, neordinarinių sprendimų laukia senjorai, kultūros, meno, sporto žmonės, nuo kasdienės rutinos dūsta jaunimas.

Šių metų lapkričio 27 d. vykusiame asociacijos narių ir jos tikslams pritariančių klaipėdiečių susirinkime buvo nuspręsta registruoti visuomeninį rinkimų komitetą, dalyvausiantį 2019 m. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose.

Susirinkimo metu buvo pritarta rinkiminės programos gairėms: savivalda – atvira kiekvienam miestiečiui; miestas – technologiškai pažangus ir interaktyvus;  aplinka – kūrybinga, patogi ir sveika; žmogus – dirbantis, uždirbantis, socialiai saugus.

Buvo išrinktas septynių žmonių prezidiumas, kuris rūpinsis rinkiminės kampanijos organizavimu. Visuomeninio rinkimų komiteto koordinatoriumi ir kampanijos štabo vadovu buvo išrinktas asociacijos „Permainų Klaipėda“ atsakingasis sekretorius ir Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Algirdas Grublys. Rinkiminio sąrašo vedliu tapo asociacijos pirmininkas Artūras Žalys.

Komitetas „Už pokyčius Klaipėdoje“ visuomenei ir žiniasklaidai ketina prisistatyti dar iki šių metų gruodžio 21 dienos. Tuomet supažindinsime su galutiniu rinkiminiu sąrašu, programa ir įvardinsime savo poziciją mero rinkimuose. 

Mūsų komitetą sudaro 70 narių: Algirdas GRUBLYS, Violeta ANČERIENĖ, Valdas ANČERYS, Audronė ANDRIULIONIENĖ, Jelena ANUŽIENĖ, Edmundas ARNAŠIUS,  Egidijus BARANAUSKAS, Vytautas BARTNINKAS, Dainius BRAŽDYS, Juzefa BRUŽIENĖ, Grinvydas BUTRIMAS, Viktoras BUTRIMAS, Laimutė BUTRIMIENĖ, Rūta CIMNOLONSKAITĖ, Vytautas ČEPAS, Valdas DAUJOTAS, Audra DAUJOTIENĖ, Loreta DAUJOTIENĖ, Gitana DIRŽININKIENĖ, Andrius EIDUKEVIČIUS, Julija EININGIENĖ, Rasa GAGILIENĖ, Alius GALMINAS, Ernesta GREFELYTĖ, Živilė GRUBLIENĖ, Aleksandra IVANENKO, Martynas JANUŠAS, Saulius JANUŠAS, Vaidotas JASAS, Mantas JOKŠAS, Salomėja JUOZAPAITIENĖ, Brigita KAIRIENĖ, Lina KAZBARAITIENĖ, Antanas Gediminas KLIVEČKA, Nijolė Irena KLIVEČKIENĖ, Mantas KNIETAS, Lina KRUPELNIKOVA, Julija KULIŠOVA, Audrys LEŠČIUS, Jolanta LEŠČIUVIENĖ, Julija MANAKO-GALMINĖ, Giedrė MATULEVIČIENĖ, Teisutis MATULEVIČIUS, Laima NARAŠKEVIČIENĖ, Galina NAZAROVA, Vaidotas PILIPAVIČIUS, Linas PLIENIUS, Gabija POCEVIČIŪTĖ, Nijolė POŽARSKIENĖ, Lukas RAŠKAUSKAS, Audronė SAVICKIENĖ, Markas SELDINAS, Sandra SIRUTIENĖ, Dalia Marija STANČIENĖ, Rimantas STAŠYS, Jadvyga STEPONAVIČIENĖ, Ditė STONČAITIENĖ, Asta ŠLEPETIENĖ, Inga ŠOPAITĖ, Aleksej TIRIŠONOK, Odetta TUNYLA, Tadas UŽUOTAS, Natalja VASILJEVA, Bronislavas VYŠNIAUSKAS. Saulius ZAKARAUSKAS, Eugenija ŽALIENĖ, Vaiva ŽALIENĖ, Artūras ŽALYS, Danė ŽIUKIENĖ ir Liudmila ŽVIRGŽDIENĖ.

Žymos: artūras žalys

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Jo

2019-01-14   07:34

IP: 84.46.250.145

Žalys viešinasis kaip verslininkas. Jokio verslo neturi, sėdi žmonai ant sprando ir vaizduoja dirbantį. Tokio siurbėlio reikėtų dar paieškoti, nesukurdamas nieko ,gyvena ,kaip inkstas taukuose. Joks jis dantistas, tik dar į savo judėjimą surašęs beveik visus žmonos darbuotojus.

2018-12-16   15:38

IP: 86.179.232.97

Nuostabu rinkite normalius zmones kas musu Klaipeda myli o ne pinigus!!!!

Neringa

2018-12-13   10:03

IP: 78.62.40.172

Kiek pykčio, kad net baugu. Ko išsigandote? Žmonės eina į rinkimus, argi tai blogai? Blogai būtų jei neitų arba eitų tokie kurie čia ašaras ir pykti lieja. Perskaičiau sąrašą ir nieko baisaus neradau - žmonės kaip visi, vieni žinomi gerai (Čepas, Grublys, Žalys, Vyšniauskas..), kiti mažiau, juk nė vienas nėra miesto ar Lietuvos priešai. Yra iš ko rinktis, tai ir rinkimės, o ne ugnimi spjaudykimės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Sausio 18-25 dienomis visose katalikų bažnyčiose meldžiamasi už krikščionių vienybę. Minint šią...

Atgaivintos ekumeninės pamaldos nuotrauka, foto

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) paskelbė konkursą Viešosios įstaigos Klaipėdos jūrininkų ligoninės...

Jūrininkų ligoninė skelbia konkursą į direktoriaus pareigas nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir jo pavaduotoja Judita Simonavičiūtė susitiko su...

Tremtiniams pagerbti - jaunimo iniciatyva nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto taryba nusprendė, kad rektoriaus rinkimai vyks vasario 21 dieną. Tiesa,...

Rektoriaus rinkimai - vasario pabaigoje nuotrauka, foto

Atgaivintos ekumeninės pamaldos nuotrauka, foto

Klaipėda, Sausio 18-25 dienomis visose katalikų bažnyčiose meldžiamasi už krikščionių vienybę. Minint šią...

Laiveliu plauksime į Tauralaukį jau šiemet? nuotrauka, foto

Jūra, Klaipėdos miesto savivaldybė neatsisako idėjos įveiklinti vidaus vandenis. Tiksliau, kalbama apie Danės...

Valdžiai kontrolė svarbiau nei pati žvejyba nuotrauka, foto

Jūra, Priekrantės žvejys Vytas sako šiemet nuo sausio mėnesio negalintis žvejoti per visokias...

Streikas Švedijoje didelės įtakos neturės nuotrauka, foto

Jūra, Visuose Švedijos uostuose nuo vakar prasidėjo tris dienas truksiantis uostų darbuotojų streikas....

Klaipėda, Paskelbta prieš 13 min.

Jūra, Paskelbta prieš 56 min.

Jūra, Paskelbta prieš 1 val.

Jūra, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...