2019 m. balandžio 24 d. 22:47 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Gausėja kandidatų į merus gretos

(6)

Gausėja kandidatų į merus gretos nuotrauka, foto

PASIRINKIMAS artėjančiuose Klaipėdos savivaldos rinkimuose gausėja - jau yra registruoti 4 visuomeniniai rinkimų komitetai.

© Irmanto SIDAREVIČIAUS nuotr.

Norinčiųjų dalyvauti Klaipėdos miesto valdyme skaičius didėja. Ketvirtadienį buvo įregistruotas dar vienas visuomeninis rinkimų komitetas ir naujas kandidatas į merus.

Apie tai, kad kels savo kandidatūrą į Klaipėdos miesto merus, paskelbė politine korupcija kaltinamas buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis.

Jis tapo aštuntuoju žinomu kandidatu į merus. Anksčiau jau paskelbta, kad kandidatuos Simonas Gentvilas (Liberalų sąjūdis), Vytautas Grubliauskas (visuomeninis rinkimų komitetas "Vytautas Grubliauskas ir komanda"), Nina Puteikienė (iškėlė Lietuvos centro partija), Viačeslavas Titovas (visuomeninis rinkimų komitetas "Titov ir teisingumas"), Agnė Bilotaitė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Benediktas Petrauskas (Lietuvos socialdemokratų partija), Benas Šimkus (Darbo partija).

Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo dar vieną visuomeninį rinkimų komitetą "Mano Klaipėda". "Vakarų ekspreso" žiniomis, su šiuo komitetu mero posto gali siekti verslininkas Kazys Paulikas.

Paprašytas pakomentuoti tokį galimą sprendimą, K. Paulikas padėkojo už dėmesį, tačiau teigė, kad visa informacija apie šį komitetą ir jo kandidatus bus paskelbta kitą savaitę.

Tarp komiteto "Mano Klaipėda" steigėjų - itin daug žinomų Klaipėdos žmonių, asociacijos "Mano miestas Klaipėda" narių: dainininkė Gabija Sruogiūtė, VšĮ "Klaipėdos šventės" rinkodaros vadovas Raimondas Beliauskas, choreografas Aurelijus Liškauskas, renginių organizatorius Remigijus Žiogas, prodiuseriai Gintaras ir Mindaugas Bendžiai, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė ir kiti.

Dar vienas Klaipėdos savivaldos rinkimams suburtas visuomeninis rinkimų komitetas "Rusakalbė Klaipėda" nėra pranešęs, ar kels savo kandidatą į merus.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

rašysiu kol atkreips dėmesį

2019-02-27   20:18

IP: 90.140.246.169

Taikos prospekte nuo šviesoforo ties BIG-u iki pat benzino kolonėlės SMI nėra nei vienos pėsčiūjų perėjos . Perėja kaip pajuokai įrengta ties benzino kolonėle kur net namų nėra. Tai BŪTINA keisti, nes priversti eiti tiesiai su nešuliais, pažeisti taisykles ir jaustis nusikaltėliais. Mano ir kitų namų gyventojų balsas bus už tą kandidatą kuris tuo pasidomėsit ir imsitės priemonių. Ačiū.

Klaipėdietis

2019-02-23   22:41

IP: 185.11.26.161

Oho, sėdžiu vieną naktį mašinoje, ogi matau taxi auto, iššoka jaunas vyrukas ir ant statybines tvoros, kur prikabinti kandidatai į Klaipėdos merus ir tarybą iš visų pusių su baldiniu “šautuvu” šaudydamas kas centimetrą pritvirtinta Arvydo Vaitkaus ir jo komandos plakatus,tada dar papildomai ne tik aplink plakatų kraštus , bet ir pačius plakatus ištisai aplipdo lipnia juosta. Tą patį įnirtingai daro ir prikabinamas papildomus Vaitkaus plakatus . Kaip sugreitintame filme atbėga į taxi auto pasiima plakatus ir vėl “šaudo” ir nė menkiausio kraštelio nepraleisdamas aplklijuoja plakatus. Jokia audra ir lietūs Vaitkaus reklamai nebaisi, kitų kandidatų reklamų tvirtinimas atrodo kaip laaabai menkas. Taip vyrukas šešis Vaitkaus plakatus tvirtino pusvalandį. Galvoju darbas atliktas, išvažiuos. Nevaziuoja, jo taxi auto stovi tuščias. Išlipu iš savo auto, tarukiu link namų, vyruko nematau, bet girdžiu kaip jis kiemuose dirba šautuvu. Galvoju, kokie pinigai metami siekiant papulti į vakdžią. Net Klaipėdos taxistai naktimis važinėja po kiemus ir ant kiekvieno kampo tvirtina reklamą, turbūt pralaimėti net neįmanoma. Girdžiu daug moteriškių sako, gražus vyras ir žvilgsnis geras, o kokie jo ir jį taip stipriai remiančių verslininkų tikslai, moteriškėms nesvarbu...

Siaubas

2018-12-22   17:23

IP: 86.100.154.236

Gentvilas - savo tėvo statytinis. Masiulis - korumpuotas kyšininkas. Grubliauskas - užsisėdėjęs ir taip per ilgai. Belieka balsuoti už Nina Puteikienę. Gal ir ne pats blogiausias pasirinkimas!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos miesto oro kokybės matavimo stotelės užfiksavo kietųjų dalelių paros normos viršijimą....

Miestas užterštas, atslenka dūmų debesis nuotrauka, foto

Jau tampa tradicija, kad kone po kiekvienos didesnės šventės klaipėdiečiai piktinasi netvarka...

Po švenčių - šiukšlynai prie konteinerių nuotrauka, foto

Specialistai sako, kad situacija Klaipėdos buitinių atliekų fronte gerėja, tačiau prie konteinerių...

Vienam atsikratyti senos technikos paprasta, kitam - galvosūkis nuotrauka, foto

Trečiadienį autostrada prie Klaipėdos važiavę žmonės galėjo pastebėti keistą gamtos reiškinį –...

Prie Klaipėdos – „smėlio audra“? nuotrauka, foto

Miestas užterštas, atslenka dūmų debesis nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto oro kokybės matavimo stotelės užfiksavo kietųjų dalelių paros normos viršijimą....

Po švenčių - šiukšlynai prie konteinerių nuotrauka, foto

Klaipėda, Jau tampa tradicija, kad kone po kiekvienos didesnės šventės klaipėdiečiai piktinasi netvarka...

Palangos administracijai vėl vadovaus Akvilė Kilijonienė nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Trečiadienį, balandžio 24 d., vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskirta...

Vienam atsikratyti senos technikos paprasta, kitam - galvosūkis nuotrauka, foto

Klaipėda, Specialistai sako, kad situacija Klaipėdos buitinių atliekų fronte gerėja, tačiau prie konteinerių...

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...