2020 m. gegužės 31 d. 00:25 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Direkcijos prioritetas - uostamiesčio jaunimas

Direkcijos prioritetas - uostamiesčio jaunimas nuotrauka, foto

BENDRADARBIAUS. Sutartį pasirašė Uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus (kairėje) ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius Viktoras Senčila.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Antradienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė pirmąsias šiemet keturias bendradarbiavimo sutartis.

Vadovaudamasi Uosto įstatymu direkcija, būdama valstybės įmonė, gali naudoti savo lėšas pagal 16 punktų. Pasak Uosto direkcijos generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus, direkcija savo lėšas, pritariant Susisiekimo ministerijai, stengiasi naudoti tam, kas turi didelę išliekamąją vertę: ne vienadieniam įvykiui - koncertui ar knygos, kurios svarbą sunku įvertinti, išleidimui. Atrankos komisija organizuoja konkursus ir parenka laimėtojus, su kuriais bendradarbiaujama. Bendra Uosto direkcijos kolektyvinė nuomonė - viena iš prioritetinių sričių turi būti jaunimas.

Bendradarbiavimo sutartys šiandien pasirašytos su Lietuvos aukštąja jūreivystės mokykla, uostamiesčio Savivaldybės koncertine įstaiga Klaipėdos koncertų sale, su VšĮ "Neptūno" krepšinio klubu ir Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla "Žiemys". Tai pirmos šiemet pasirašytos bendradarbiavimo sutartys, tačiau, pasak A. Vaitkaus, jų bus pasirašyta ir daugiau.

Į sutarties pasirašymo ceremoniją atėjo būrys Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų. A. Vaitkus atkreipė jų dėmesį į tai, kad Klaipėdos uoste geri atlyginimai. Mokyklos direktorius profesorius Viktoras Senčila informavo, jog nuo 2004 metų parašyta 1 200 studentų baigiamųjų darbų uosto tematika. Jis pasidžiaugė, kad mokykla visą laiką jaučia tiek Uosto direkcijos, tiek Susisiekimo ministerijos palaikymą.

"Kalbant apie Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą, mums rūpi kadrų politika. Labai svarbu, kad nebūtų rengiami specialistai, kurie darbo rinkoje neras vietos. Tokiu atveju jauni žmonės "nuteka" į kitas valstybes, - paklaustas, kodėl pasirašytos būtent šios keturios bendradarbiavimo sutartys, atsakė A. Vaitkus.

- Bendradarbiaudami su kultūros įstaigomis mes reklamuojame savo ženklą ne tik Klaipėdoje, ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu. Klaipėdos koncertų salė yra nuolatinė mūsų partnerė. "Neptūno" komandos varžybų metu ir klaipėdiečiai, ir miesto svečiai mato mūsų ženklą ir socialumą, suvokia uosto svarbą. Kai komanda žaidžia tarptautinėje arenoje, jį mato iš kitų šalių atvykę sirgaliai. Mums labai svarbus Klaipėdos uosto žinomumas. Vienas iš mūsų prioritetų - jaunosios kartos ateitis, jos galimybės sportuoti, todėl bendradarbiausime su buriavimo mokykla."

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Penktadienio vakarą asociacija "Mano miestas Klaipėda" kartu su krepšinio klubo "Neptūnas" kapitonu...

Kinas automobiliuose: pasiųsta svarbi “Vilties miesto” žinutė nuotrauka, foto

Birželio 1 d. 17.00 val. akcija „Ačiū, Lietuva“ nuskambės muzikos garsais visoje...

Prie akcijos „Ačiū, Lietuva“ jungiasi ir Klaipėda nuotrauka, foto

“Kultūros fabrikas” penktadienį pakvietė klaipėdiečius kartu švęsti Europos kaimynų dieną.

Kaimynų dieną šventė su muzika nuotrauka, foto

Didelius institucinius vaikų globos namus Klaipėdoje sparčiai keičia bendruomeniniai globos namai, kurie...

Klaipėdoje – šešti bendruomeniniai vaikų globos namai nuotrauka, foto

Istorinis skrydis: pakilo "SpaceX“ raketa su dviejų JAV astronautų įgula nuotrauka, foto

Pasaulis,  JAV bendrovės „SpaceX“ erdvėlaivis „Crew Dragon“ šeštadienį sėkmingai pradėjo istorinį pirmąjį pilotuojamą...

Nemokami muziejai sekmadieniais: Jūrų muziejus tarp lankomiausių nuotrauka, foto

Lietuva, Nuo 2019 m. pradžios kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį visiems norintiems atsiveria...

Nida patraukė „Forbes“ dėmesį – rekomenduoja aplankyti pasibaigus karantinui nuotrauka, foto

Neringa, Unikali vieta Europoje, idealiai tinkanti atsijungti nuo socialinių tinklų bei palaikyti...

JAV ruošiamasi „SpaceX“ raketos paleidimui nuotrauka, foto

Pasaulis, JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) šeštadienį ruošiasi istoriniam „SpaceX Falcon...

Pasaulis, Paskelbta prieš 1 val.

Pasaulis, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...