2017 m. spalio 21 d. 16:57 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Dėmesys vaikams - 1000 km dviračių žygiu

(1)

Dėmesys vaikams - 1000 km dviračių žygiu nuotrauka, foto

VAIKAMS. "Nepamirškite prisidėti prie akcijos ir padėti vaikams, kurių ateitis yra mūsų rankose. Tad spauskite čia: youcaring.com/uz-vaikus ir paaukokite tiek, kiek galite. Kartu mes galime viską!" - savo "Facebook" paskyroje rašė iš Utenos dviračiu išmindamas Rosvaldas Nudas.

© Asmeninio albumo nuotr.

Klaipėdietis Rosvaldas Nudas kartu su bendražygiu Virginijumi Žadeikiu nusprendė padėti sunkiai besiverčiančiose šeimose gyvenantiems vaikams. Atkreipti dėmesį ir paskatinti paaukoti jautriausiai visuomenės grupei pinigų vyrai ryžosi kelione aplink Lietuvą dviračiais.

"Oras labai bjaurus - dienomis lyja, buvome kiauriai šlapi, vėjuota, minti sunku. Bandydami trumpinti kelią, pasirinkome važiuoti pėsčiųjų takais, žvyrkeliais. Kelias buvo baisus, pasiklydome, be to, dar ir padanga sprogo. Bet keliauti vis tiek patinka", - netoli Utenos kavinukėje karštą sriubą srėbdamas dar pirmadienį kalbėjo Rosvaldas.

Dešimt dienų truksiantis žygis "Aplink Lietuvą už vaikus" kol kas surinko paaukotų 310 eurų, tačiau tikimasi, kad įveikus visą 1000 km sukapsės iki 2 tūkst. eurų.

Bendražygiai, nebijodami prastų oro sąlygų, išvyko iš Mažeikių, kur pastaruoju metu klaipėdietis gyvena, tuomet pasiekė Biržus, Kupiškį, Uteną, Vilnių, kur įvyko dar vienas nesklandumas - vienam iš dviračių nutrūko grandinėlė.

Kasdien vyrai numina po 100 km, apsistoja pigiuose viešbučiuose, užkandžiauja degalinėse ar pakelės kavinukėse. Vyyrai planavo numynę iki Vilniaus kelionę tęsti per Trakus, Birštoną, Šakius, Jurbarką, Šilutę, Klaipėdą, Palangą, ir finišuos Mažeikiuose.

Tai - ne pirmasis žygis, kuriuo dviratininkas bandė atkreipti visuomenės dėmesį į silpnąją visuomenės dalį. 2015 metais dviračiu jis apsuko Airiją, ir surinko net 2 tūkst. eurų šios šalies benamiams.

"Dviračių sportą pamilau būdamas Austrijoje. Ten taip pat organizavau kelionę dviračiais. Buvo be galo smagu važinėti po kalnus. Vėliau, gyvendamas Airijoje, taip pat nė dienos be dviračio, taigi kartą sumaniau apvažiuoti visą šalį", - pasakojo žygio organizatorius R. Nudas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2017-09-22   13:45

IP: 178.19.26.146

Sveikinu už tokį gražų ir kilnų poelgį. Duok dieve, kad butū didžioji dauguma tokių žmonių, suprantančių kitų bėdas ir skausmą. Nebūkim abejingi...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Praėjusį šeštadienį aiškinomės, kas ir kaip parinko pavadinimus muzikinėms grupėms "Mango","Pikaso", atlikėjams...

Kodėl "Bavarija" pabėgo iš "Avarijos"? nuotrauka, foto

Uostamiestis unikalus tuo, kad čia galima rasti ne tik apleistų bešeimininkių automobilių,...

Apleisto laivelio šeimininko paieškos nuvedė į Naująją Akmenę nuotrauka, foto

Vakar ir šiandien šalyje vėl vyksta "Maisto banko" akcija, kurios metu prašoma...

Žmonių gerumas suteikia vilties nuotrauka, foto

Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

Spalio 21-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Liubomiras Laucevičius: „Vyresni nemadingi, bet dar gyvenu“ nuotrauka, foto

Žmonės, Iš sos­ti­nės ki­lęs kau­nie­tis ak­to­rius Liu­bo­mi­ras Lau­ce­vi­čius su žiū­ro­vais su­si­ti­ko Vil­niu­je. Kuk­lus...

Kodėl "Bavarija" pabėgo iš "Avarijos"? nuotrauka, foto

Klaipėda, Praėjusį šeštadienį aiškinomės, kas ir kaip parinko pavadinimus muzikinėms grupėms "Mango","Pikaso", atlikėjams...

Apleisto laivelio šeimininko paieškos nuvedė į Naująją Akmenę nuotrauka, foto

Klaipėda, Uostamiestis unikalus tuo, kad čia galima rasti ne tik apleistų bešeimininkių automobilių,...

Siūlo įrašinėti paciento ir gydytojo pokalbius nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Kai paskambinate į banką ar kitą panašią instituciją, dažnai išgirstate perspėjimą, kad...

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...