Bėgo Laisvės gynėjų keliais

Tradiciškai Sausio 13-osios išvakarėse Klaipėdoje vyko Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtos bėgimo varžybos. Šis sporto renginys buvo suorganizuotas jau tryliktąjį kartą.

Bėgimo entuziastai, kaip ir kasmet, bėgo beveik 8000 m atkarpą - nuo Girulių televizijos bokšto iki Miesto savivaldybės pastato.

Tarp vyrų nepralenkiamas buvo klaipėdietis Kostas Zenovas. Antrąją vietą iškovojo Ruslanas Seitkalijevas iš Vilkyčių, trečiąją - Povilas Červonka iš Alytaus.

Tarp dailiosios lyties atstovių visas prizines vietas iškovojo klaipėdietės: pirma buvo Vilmantė Gruodytė, antra - Veronika Mišina, trečia - Eisvė Stulpinaitė.

Mokiniai, veteranai, kuriems šis nuotolis buvo per ilgas, įveikė trumpesnę atkarpą - nuo vasaros koncertų estrados iki savivaldybės pastato. Šios atkarpos ilgis - 3000 m.

Dalyviai, užėmę 1-6 vietas vyrų ir moterų grupėse buvo apdovanoti prizais (nubėgę visą distanciją).

Bėgikus prie Miesto savivaldybės pastato pasitiko degantis atminimo laužas, arbara, minėjimo dalyviai.