2019 m. gegužės 25 d. 16:39 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Atsisako planų pirkti senamiesčio paštą

(7)

Atsisako planų pirkti senamiesčio paštą nuotrauka, foto

POZICIJA. Priėmus atšaukti pernykštį Tarybos sprendimą Savivaldybė išreikštų poziciją, kad nebenori ir nebenorės perimti patalpų Aukštojoje g.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Klaipėdos senamiestyje, Aukštojoje g., esantis buvęs pašto filialas iki šiol stovi tuščias. Klaipėdos savivaldybė planavo jį pirkti, tačiau dabar tokio užmojo norima atsisakyti.

Praėjusiais metais Klaipėdos savivaldybės taryba buvo nusprendusi, kad reikia pradėti procedūras siekiant įsigyti Aukštojoje g. 13 esančias Lietuvos paštui priklausančias patalpas.

Kadangi kiek daugiau nei 100 kv. m ploto patalpose yra meninių vertybių ir meninių interjero elementų, buvo sudaryta komisija dėl patalpų pirkimo neskelbiamų derybų būdu. Daugiau nei prieš metus komisija išsiuntė Lietuvos paštui siūlymą dalyvauti derybose, bet įmonė į jį neatsakė. Buvo pateikti ir keli pakartotiniai kvietimai derėtis, vis dėlto Lietuvos paštas ryšį su Klaipėdos savivaldybe užmezgė tik praėjusių metų pabaigoje.

Savivaldybės gautame rašte buvo nurodyta, kad Lietuvos paštas neatsisako planų ateityje parduoti buvusio pašto filialo, tačiau dėl užtrukusių derybų, susijusių su turtinių teisių į patalpose esančias menines vertybes ir meninius kūrinius perdavimu, negali pateikti visų reikiamų dokumentų laiku.

Galiausiai šių metų birželį Lietuvos paštas pasiūlė Klaipėdos savivaldybei patalpas kartu su jose esančiais meno kūriniais nuomoti už 750 eurų per mėnesį.

Vis dėlto tokių planų Savivaldybė neturėjo - buvo numatyta organizuoti patalpų pirkimą, tam miesto biudžete buvo numatyta 87 tūkst. eurų. Todėl dabar miesto Tarybai siūloma atšaukti pernykštį sprendimą pirkti buvusio pašto patalpas.

Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis aiškino, kad jeigu Taryba nuspręs atšaukti savo sprendimą, tai reiškia, kad miestas atsisako savo noro įsigyti patalpas.

Tokiu atveju ateityje, jeigu bus dar kartą nuspręsta, kad miestui tos patalpos yra reikalingos, tokia idėja turės iš naujo gauti miesto politikų palaiminimą.

"Priėmus šitą sprendimą Savivaldybė išreikštų tai, kad nebenori ir nebenorės perimti šitų patalpų. Jeigu ateityje kas nors vėl sakytų, kad reikia, ar primygtinai siūlytų pirkti, galbūt tada būtų daromos procedūros iš naujo. Tačiau dabar tiek darbo padarėme, nebematome prasmės iš naujo tai daryti. Juolab kad ir pinigai buvo numatyti, juos reikia kažkur padėti, nes numatyto pirkimo neatlikome", - sakė E. Simokaitis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Baaa

2018-10-13   14:05

IP: 185.11.26.161

Aaa gghhhg

Va kaip Č. bus gerai

2018-10-13   01:08

IP: 78.57.220.137

Ir kiemas savo ir namas savo :)

Cepas

2018-10-12   23:26

IP: 84.15.190.173

nugalejo :)

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Tikėtina, kad 2019-uosius Klaipėdoje paskelbus Didžiojo elingo metais, pagaliau klaipėdiečiai atkreips dėmesį...

Odė laivų statytojams ir metalo meistrams nuotrauka, foto

Atnaujinti senamiesčio grindinį siekianti Klaipėdos savivaldybė nesusikalba su projektuotojais. Nors penktadienį buvo...

Senamiesčio grindinio atnaujinimas stringa nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Botanikos sode eksponuojamos jautrios fotografijos, kuriose užfiksuotos negalią turinčių žmonių...

Botanikos sode - jautri paroda nuotrauka, foto

Praėjusį savaitgalį senamiestyje ir jo prieigose vykęs "Vilties bėgimas" suteikė vilties ne...

Vieniems šventė, kitiems - problemos nuotrauka, foto

Odė laivų statytojams ir metalo meistrams nuotrauka, foto

Klaipėda, Tikėtina, kad 2019-uosius Klaipėdoje paskelbus Didžiojo elingo metais, pagaliau klaipėdiečiai atkreips dėmesį...

Moterų laimė - lietuvių rankose nuotrauka, foto

Nuomonės, "Raginate džiaugsmais ir rūpesčiais dalintis, tai va, - noriu pasidžiaugti: kokia laimė,...

Slengių bažnyčioje – naujausias Lietuvos varpas nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Savo gyvenimo istoriją kuriame patys, tačiau ji susiklosto iš daugelio mus supančių...

Senamiesčio grindinio atnaujinimas stringa nuotrauka, foto

Klaipėda, Atnaujinti senamiesčio grindinį siekianti Klaipėdos savivaldybė nesusikalba su projektuotojais. Nors penktadienį buvo...

Klaipėda, Paskelbta prieš 38 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...