2019 m. balandžio 18 d. 19:19 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Arvydas Vaitkus: Klaipėda rinksis ateitį, praeitį arba skandalus

(35)

Arvydas Vaitkus: Klaipėda rinksis ateitį, praeitį arba skandalus nuotrauka, foto

Arvydas Vaitkus.

© Asmeninio archyvo nuotr.

Jau po dviejų dienų klaipėdiečiai spręs, kokiame mieste jie nori gyventi: augančiame, stagnuojančiame ar paskendusiame intrigose. „Iki šiol mūsų miesto vadovai nesugebėjo pasirūpinti Klaipėda taip, kad miestas augtų ir spindėtų. Nesugebės miestu tinkamai rūpintis ir tie, kurie per rinkimus teikė ne idėjas, o ieškojo skandalų.

Skaidrumas, tikėjimas miesto galimybėmis ir kompetencija - tai mūsų komanda. Matanti Klaipėdą kaip gyvą, žalią ir labai patogų miestą gyventi, mokytis, dirbti bei kurti šeimą. Jums, svečiams, kiekvienam“,- sako kandidatas į merus Arvydas Vaitkus.

Puolimas - baimės rezultatas

Klaipėda gali daugiau - A. Vaitkaus ir jo komandos šūkis. Rinkimų batalijos parodė, jog tai kur kas daugiau nei šūkis. „Tai - visos mūsų rinkimų kampanijos reziumė. Subūrę tokią stiprią ir kompetentingą komandą, laukėme reakcijų. Norint su stipriu varžovu konkuruoti lygiaverčiais argumentais, reikia turėti drąsos. Pastarųjų mėnesių istorija rodo, kad drąsos rinkimuose kautis garbingai, kaip lygus su lygiu, ne visi mūsų oponentai rado. Tai ir gerai, ir blogai. Gerai, nes parodė, koks teisingas mūsų pasirinkimas. Blogai, nes šie žmonės, jų partijos turės įtakos mūsų miestui ir po rinkimų. Miestui reikia kuriančių, o ne destruktyvia veikla užsiimančių politikų“, - apibendrina A. Vaitkus.

Vaitkaus komanda - žmonės, vykdomose veiklose jau įrodę kiek daug įmanoma padaryti, kuomet yra aiškus tikslas, kompetencija ir valia dirbti. „Žiūrint į komandos narius akivaizdu, kad esame vieni stipriausių šiuose rinkimuose. Tai ne tik mūsų mieste, bet Lietuvoje bei pasaulyje žinomi profesionalai, kurių kelyje buvo daug įveiktų iššūkių. Tačiau gebėjimas siekti tikslo, nepaisant sunkumų, yra ta savybė, kurios mūsų miestui šiandien labiausia trūksta“- įsitikinęs A. Vaitkus.

Kartu - žmonės, įrodę savo vertę

Komandą, pasiruošusią atskleisti Klaipėdos galimybes, sudaro žmonės, savo išskirtinį profesionalumą jau įrodę mokslo, verslo, meno, kultūros bei verslo srityse. Puikiai išmanantys teisę, finansus, vadybą ir gebantys dirbti su labai didelės apimties organizacijomis bei biudžetais.

Artūras Bogdanovas, Vidmantas Dambrauskas, Antanas Kontautas, Arūnas Tuma, Ligita Girskienė, Romaldas Idzelevičius, Eurelijus Žukauskas, Arūnas Andziulis, Viktoras Senčila, Aušra Zarambienė - tai yra tik dalis kartu su A. Vaitkumi į rinkimus einančių žmonių. Jų indėlis į Klaipėdos gerovę jau dabar yra matomas ir žinomas visoje šalyje, o kai kuriais atvejais - ir pasaulyje.

“Mūsų sąraše - 31 žmogus. Kiekvienas iš jų kuria uostamiesčio istoriją. Šiuos žmones vienija ne tik atsakomybė ir profesionalumas. Svarbiausia komandos vertybė - skaidrumas. Taip pat aiškūs prioritetai ir siekis dirbti miesto labui, o ne savo interesams. Mūsų komandos atvirumas kelia vis didesnę įtampą oponentams ir dabartinei miesto valdžiai. Tai tik parodo, kad keliame teisingus klausimus“,- pabrėžia A. Vaitkus.

Įkvepia klaipėdiečių aktyvumas ir drąsa

Pasak A. Vaitkaus, nors dirbdamas uosto direkcijos vadovu jis daug laiko skirdavo bendravimui su klaipėdiečiais, tačiau tokių galimybių, kokias suteikė rinkimai, dar neturėjo.

Visa komanda per pastaruosius du mėnesius dalyvavo dešimtyse susitikimų su klaipėdiečiais. Taip pat daugiau nei dešimtyje debatų, organizuotų tiek Klaipėdoje, tiek nacionalinėje žiniasklaidoje.

„Gyvą bendravimą visada laikiau labai svarbiu lyderio akcentu. Susitikimuose su klaipėdiečiais aiškiai pajutau, kaip jie pasiilgę tikro dialogo su miesto valdžia, išklausymo ir diskusijų - apie jų kvartalą, apie visą miestą ir jo santykį su aplinkiniais rajonais. Tai ir yra vienas svarbiausių mero uždavinių - būti su miesto žmonėmis ir girdėti juos. Miestiečiams svarbu išgirsti siūlomas idėjas ir turėti galimybę jas aptarti. Mūsų komanda pasižada, kad susitikimų su miestiečiais bus nuolat - miestą kursime kartu“,- įsipareigojo jis.

Klaipėdos ateitis - konkuruoti su Vilniumi?

Uostamiesčiai visame pasaulyje yra unikalūs miestai. Jų energija - tai žmonės, gyvenantys prie vienos reikšmingiausių stichijų. Jūra sukuria išskirtinius miestus ir suformuoja išskirtinę žmonių pasaulėžiūrą: laisvus, tikinčius ir labai darbščius. Galima teigti, jog Klaipėda turi viską, kad būtų ryškiausias Lietuvos miestas.

„Ar mes turime aplenkti Vilnių? To nereikia daryti, nes uostamiesčiai visame pasaulyje visada koja kojon eina su sostinėmis. Jūriniai miestai, kurių vadovai supranta, jog didžiausias miesto turtas yra jo gyventojai, dažnai minimi pirmi, tik po to kalbama apie sostines. Ar gali taip atsitikti ir Lietuvoje? Taip. Klaipėda ilgus metus buvo vadinama antru miestu po šalies sostinės. Mes su komanda žinom, kad šis miestas vertas dar daugiau. Būti pirmas regione, būti Baltijos jūros žvaigžde“,- sako įžvalgomis apie Klaipėdos perspektyvas dalinasi A. Vaitkus.

Politinė reklama apmokėta iš valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkiminės sąskaitos Nr. LT75 4010 0510 0460 4509

Žymos: arvydas vaitkus

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2019-03-16   08:53

IP: 80.6.41.9

Nusisukti nuo buvusios silpnos, išsigimusios tvarkos, tai jokiu būdu nereiškia atsisakyti vertybių. Reikia keistis, eiti pirmyn, progresuoti, išsaugant tai, kas patvaru, gražu, garbinga. Tai įmanoma tik su stipriais, jaunais, entuziastingais, sėkmingais žmonėmis. Atsisakyti 'senos tvarkos', klausyti ir išgirsti, svarstyti ir atsirinkti, gilintis ir tobulėti, būti smalsiems ir lavintis, dalyvauti ir statyti patiems- tai laimingo miesto ir patvarios valstybės vizija.

Užsienis

2019-03-05   13:23

IP: 95.151.56.18

Vaitkus geras vadybininkas, o Klaipėdai to reikia - miestas turi būti valdoma kaip įmonė, kurios dividendai turi atitekti kiekvienam miestiečiui, o pelnas iš naujo investuojamas miesto plėtrai. Antrajame ture už Vaitkų, užteks to džiazo.

Kurp

2019-03-01   21:50

IP: 185.11.26.161

Ogo kiek Vaitkaus reklamos gal x10 kartu negu paaukotu, kiek reiks dirbti kad atmusti tai plius dar ir uzdirbti. Ar galvojat kad balius buna uz dyka?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Sukaustęs siaubas ir neviltis - taip jautėsi visa Europa pirmadienio vakarą liepsnoms...

Ar apsaugoti maldos namai Lietuvoje? nuotrauka, foto

Legendinei klaipėdiečių jachtai "Lietuva" per 40 metų pirmą kartą atliekamas kapitalinis remontas....

Jachtai "Lietuva" laivų vėžys nediagnozuotas nuotrauka, foto

Vos po mėnesio, gegužės 18-ąją,  Klaipėda svečius pakvies į jubiliejinį, jau 10-ąjį...

10-asis Klaipėdos laivų paradas kviečia laivus sužibėti nuotrauka, foto

Penktadienį, balandžio 19 d., Klaipėdoje bus išjungtas šildymas daugiabučiuose.

Klaipėdoje baigiamas šildymo sezonas nuotrauka, foto

Klaipėdietės neatsilaikė prieš LSU nuotrauka, foto

Sportas, Rungtynėmis Kaune tarp Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Klaipėdos universiteto (KU) prasidėjo...

Šokančios Baltijos rankos - Eduardo Balsio gimnazijoje nuotrauka, foto

Renginiai, Finišavo Trečiasis Tarptautinis fortepijoninės muzikos festivalis. Drąsiai jį galime vadinti kultūriniu reiškiniu...

„Nenoriu ugdyti paklusnių vergų“ nuotrauka, foto

Švietimas, Praėjusią savaitę kultūros srityje labiausiai nusipelniusiems pedagogams buvo įteikti Karalienės Luizės medaliai....

Lietuvos ledo ritulio rinktinė įveikė estus nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse ir antrą kartą įveikė Estijos ledo...

Sportas, Paskelbta prieš 18 min.

Švietimas, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...