2020 m. liepos 9 d. 04:34 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2020-06-24, 20:12

Domantė Platūkytė, LRT.lt

Vytautas

2020-06-27   23:21

IP: 88.104.35.248

Palikit ramybej mirusius,jie kovojo,zuvo ne is sukio kad reikia ,o gyne tevyne nuo baisaus teroristo HITLERIO ,kazkodel tai pamirstama .Nepamirskim tai ,gaila,kad mano megstamas laikrastis leidzia sau panasius straipsnius publikuoti ,parasykit nors karta teisybe...

Jonas Lietuvis

2020-06-27   18:14

IP: 172.69.190.76

Tuos paminklus reikia įprasminti. Galima padaryti lentelę , kurioje būtų parašyta kad SSSR galvažudžiai beveik beginklius žmonės ginė su kulkosvaidžiais gerai ginkluotų vokiečių pulti. Per prievartą tapo žmonės didvyriais , ir kariauti pramokta tik karo pabaigoje.

op

2020-06-27   14:39

IP: 5.254.46.18

Jei akis bado, tai reikia raminamuosius gerti, arba tiesiai į Bangų gatvę, jei man bado akis Rusiškos cerkvės, Sovietiniai Daugiabučiai, Tiltai, Krantinės, Fabrikai kurių pilna Klaipėda, ar tai reiškia, kad juos reikia imti griauti.... gydytis rimtai reikia, o ne nusipezėti...

2020-06-27   14:16

IP: 82.102.24.59

SVEIKI; Ar jums reikia paskolos?
Mes teikiame visų tipų paskolų paslaugas: asmeninę paskolą, verslo paskolą, hipotekos paskolą, automobilių paskolą, skolų konsolidavimo paskolą, paskolą sąskaitoms apmokėti ir daug daugiau.

Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte finansuoti savo projektą?
Mes galime padėti jums paskola įgyvendinant tokius projektus kaip: namų, biurų, fermų statyba, taip pat finansuoti jūsų kelionių projektus, jūsų įmonę ar projektą, kuriam jums reikalingas išorinis finansavimas.

Ar jums reikia investicinio fondo?
Galime investuoti į jūsų didelius projektus. Tai skirta įmonėms, ieškančioms investuotojų savo mokslinių tyrimų, nekilnojamojo turto projektų, perėmimų ir kitų verslo poreikių finansavimui.

PASIRINKITE geriausius paskolos variantus dabar!
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, susisiekite su mumis šiuo el. Pašto adresu: [email protected] Arba „WhatsApp“ / „Telegram“: +33751156474

Ką mes siūlome;
Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas. Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas, taip pat galite kreiptis dėl ilgalaikių ir trumpalaikių paskolų už labai pagrįstą palūkanų normą. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes galime padėti!
„NOVA GLOBAL FINANSINĖS PASLAUGOS“ yra vienos stipriausių finansų grupių Europoje ir pasaulyje dukterinė įmonė, turinti didelį kapitalą. Mes vykdome buvimo strategiją, kur galime rasti augimą, sujungdami klientus su jo teikiamomis galimybėmis, padėdami įmonėms augti, klestėti ekonomikai ir asmenims įgyvendinti savo ambicijas. Mes prekiaujame daugelį metų ir savo laiku suteikėme nesuskaičiuojamą kiekį paskolų. .

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolos pasiūlymą, rasite mūsų kontaktinę informaciją:
Vardas: Camilla Karlsen (paskolų centro pareigūnas)
Kontaktinis paštas: [email protected]
„WhatsApp“ / „Telegram“ kontaktinis asmuo: +33751156474

Tai

2020-06-27   00:15

IP: 79.142.79.7

lietuviams paminėti galima pastatyti nedideles atminimo lenteles ar dar ką - tai sugalvoti nesunku, bet šituos kraupius sovietų mados monstrus šalinti reikia. o kol jie yra, tai mano šuo turės kur koją pakelti, kaskart vedant jį pasivaikščioti.

Jonas

2020-06-26   20:53

IP: 185.11.26.161

Prie kardo yra lentelės ant kurių iškaltos sovietinių karių pavardės. Beveik ketvirtadalis jų yra lietuvių. Griaunant memorialą, nugriausime ir brolių lietuvių žuvusių negailestingame kare atminimą.

2020-06-25   23:50

IP: 172.69.12.134

Aš perskaičiau keletą Dr.Sunny atsiliepimų apie meilės ratukus, kurie paaiškino, kaip jis daugeliui žmonių padėjo sugrąžinti savo buvusius meilužius mažiau nei per 48 valandas. Sąžiningai man buvo įdomu, ar tai buvo tikra, ir ar šis vyras galėjo padėti sugrąžinti mano meilužį, kurį taip myliu. Aš nusprendžiau su juo susisiekti, nes labai myliu savo vaikiną ir mes buvome išsiskyrę du mėnesius. Aš jo taip pasiilgau. Visomis priemonėmis stengiausi ją susigrąžinti, bet negalėjau. Aš susisiekiau su Dr.Sunny ir juo. man pasakė, kad mano ex grįš pas mane per kitas 48 valandas, Dr.Sunny jį paleido, kad sužinotų, kaip aš jį myliu ir noriu. Ir atmerkė akis į galvą įsivaizduoti, kiek mes kartu pasidalinome. Mano buvęs vyras dabar grįžta į mane. Rašydamas šį atsiliepimą esu laimingiausia mergina pasaulyje, aš ir mano draugas gyvename laimingą gyvenimą ir mūsų meilė dabar yra stipresnė nei bet kada anksčiau. išsiskirti. Dėkojame dr. Sunny už didžiulį darbą, kurį jis padarė už mane padėdamas man sugrįžti su buvusiu draugu. Norėčiau atsisakyti dr. Sunny el. Pašto adreso ir tikiuosi, kad pamatysite šį parodymą ir susisieksite su juo, jei turite meilužį, kurį tikrai norite taip blogai pasveikti. Jo paštas: [email protected] Taip pat galite „Whatsapp“ telefonu +2349030731985

mmm

2020-06-25   20:29

IP: 78.56.102.230

iš karto po pučo reikėjo versti lauk tą kardą ir okupantų paminklus - nė šuo nebūtų sulojęs. Dabar tai net dėl lentelės Ruskynas mėnesį per savo kisiel kanalus bliaus be paliovos. Šiaip tai gėda, kad per 30 metų nebuvo išspręstas šis reikalas.

r

2020-06-25   19:35

IP: 172.69.190.62

senai reikejo iskelti uz miesto rybu,tiek skausmo patyrusi tauta po karo nuo stalino genocido,jokia sovietu simbolika neturi likti.

Klaipeda

2020-06-25   15:33

IP: 162.158.134.30

laisvi ir nepriklausomi ponai ir ponios,atminkite-kks blogis is kur beateitu,reikia rinktis maziausiai kenksminga.Lietuvai nusimate tik du scenarijai.Nacistu kontroliojamas genocidas ir vergove,bei sovietu interesai.Taciau nepamirskite-kad kalba draudziama nebuvo.Lietuviai geriau,taisyklingiau ir daugiau rase gimtaja kalba nei dabar.Dabar nebemoka vaikai rasyti,visi proangliski tapo.Valdzia taipat briuselyje.Nebera jau tokios sharos,kokia buvo prie sovieto.Dabar viskas tik vargu ir paskolom.Sakau,grazu,kad esame laisvi,tik nebukime akli.Dabar yra sunkiau gyventi,daugiau reikia kovoti.O man,kaip lietuviui isimine partizanu memuaruose sutinkami paminejimai,kad prase anie amerikonu pagalbos,tik neeatejo niekas ginti ir vaduoti.O like partizanai,tiek pridare sposu,tiek patys vokietai--buvo atleisti ir paleisti namo.Kaip ir nepriklaosumybes,baltijos kelias--grazu--tik su tarybiniu ziguliu,luazu ir su dykai gautu benzinu.Pamastme ponai,ar tikrai si istorija keicia musu komforta.

1 ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdoje per trejus metus planuojama atnaujinti akmeninius senamiesčio grindinius. Skaičiuojama, kad tam...

Klaipėdos senamiesčio grindiniams remontuoti – 5 mln. eurų nuotrauka, foto

Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje organizuojamos Jūros šventės mugė šiemet bus kitokia: perpus...

Prekyba Jūros šventėje sumažinta perpus nuotrauka, foto

Į "Vakarų ekspreso" redakciją kreipėsi klaipėdietė Adelė Danutė, gyvenanti Baltijos prospekte. Pasak...

Gyventojai skundžiasi netvarkingais šaligatviais nuotrauka, foto

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai, nepaisant to,...

Nuo naujų mokslo metų – nemokamas maitinimas jauniausiems mokiniams nuotrauka, foto

Klaipėdos sunkiaatlečiams - visų spalvų medaliai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Viesulo" sporto centro komanda sėkmingai gynė mūsų miesto garbę tarptautiniame sunkiosios...

Klaipėdos senamiesčio grindiniams remontuoti – 5 mln. eurų nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdoje per trejus metus planuojama atnaujinti akmeninius senamiesčio grindinius. Skaičiuojama, kad tam...

Prekyba Jūros šventėje sumažinta perpus nuotrauka, foto

Klaipėda, Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje organizuojamos Jūros šventės mugė šiemet bus kitokia: perpus...

Izoliacija bus privaloma atvykusiems iš dar 7 šalių nuotrauka, foto

COVID-19, Rumunija, Bulgarija, Mergelių salos, Seišeliai, Džibutis, San Marinas ir Svazilandas – naujos...

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 8 val.

COVID-19, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...