2018 m. rugsėjo 19 d. 06:53 val., trečiadienis

Gražuolių galerija

Klaipėdos gražuolių portretų galerija (9)

(8)

Klaipėdos gražuolių portretų galerija (9) nuotrauka, foto

Toliau pildome Klaipėdos krašto gražuolių galeriją naujais moterų tipažais, atspindinčiais epochą. Mamų, močiučių, promočiučių nuotraukas siųskite (arba atneškite) adresu M. Mažvydo al. 3, taip pat elektroniniu paštu sekretore@ve.lt. Nurodykite atgalinį adresą. Jeigu ant nuotraukos yra spaudas, kur fotografuota, taip pat prašome nurodyti - kaip ir metus, dedikacijas bei kitą informaciją, esančią kitoje nuotraukos pusėje.

Erika Jokšaitė atsiuntė seserų nuotrauką: kairėje jos mama Janina, dešinėje - teta Genutė. "Mano mamos profesija - mama, kuri išaugino tris vaikus, o teta - buhalterė. Kadaise buvo mada seserims vienodai arba panašiai rengtis. Tai madai neatsispyrė ir jos",- paaiškino Erika.

JANINA. Dėl darbo specifikos - Statybos tresto poilsio namų Giruliuose vedėja - Janina Ferencienė-Kaščiukienė Klaipėdoje buvo gerai žinomas žmogus. Nuotrauka daryta apie 1959 m.

Janinos Ferencienės-Kaščiukienės nuotrauką, darytą apie 1959 m., atsiuntė jos duktė Ilona. Jos mama daugelį metų dirbo Statybos tresto poilsio namų Giruliuose vedėja. "Čia pailsėti suvažiuodavo ne tik Lietuvos statybininkai, bet ir kolegos iš visos TSRS. Su keliomis armėnų ir gruzinų šeimomis mama ryšius palaiko iki šiol",- sakė p. Ilona.

VIDA. Vida Petrauskaitė-Jokubauskienė Klaipėdos žemės ūkio technikume pasitinkant 1973 m. buvo išrinkta Mis. O nuotrauka daryta 1971 m. fotoateljė Pergalės a. (dabartinė Lietuvininkų a.). "Abrozdėlis" dedikuotas Justinai: "Mano nuotraukos saugot nereikia, bet nereikia su ja ir juokaut. Jeigu mūsų draugystė nutrūktų, reiškia - mes nemokėjom draugaut. 1971.IX.19."

Vidos Petrauskaitės-Jokubauskienės nuotrauką taip pat atsiuntė duktė Ingrida. Įgijusi zootechnikės specialybę, Vida Petrauskaitė-Jokubauskienė daugelį metų dirbo Agluonėnuose fermos vedėja, zootechnike. 

Daivos Dašenkovienės atsiųstoje nuotraukoje vestuviniu apdaru - jos mama Irena Bučinskaitė. 1972 m. ištekėjusi už Algio Šiaudvyčio, ji tapo Šiaudvytiene. Baigusi Klaipėdos medicinos mokyklą, ji išvyko dirbti į Šilalės ligoninės operacinę, kurioje sėkmingai dirba jau 36 metus.

IRENA. Kai Irena Bučinskaitė, vėliau Šiaudvytienė, mokėsi Klaipėdos medicinos mokykloje, ji nusifotografavo Klaipėdos ateljė. Mergina buvo nustebinta, kad jos portretas ateljė stende kabojo visus metus. Tačiau spausdinti galerijoje pasirinkome Irenos vestuvinę nuotrauką.

 

 

 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

ABRIINE

2010-05-02   07:34

Gaila man,Tamstos,kai Jusu lupomis kalba pyktis....Manau,kad pats esi vistos vyras-g****s!!!!......Negaves to,ko norejai...Uzjauciam visi.... :) Vargselis....

aa

2010-05-02   07:34

o prie ko cia pyktis, tikra teisybe, kad visokias baisuokles deda i laikrasti ir dar neva grozetis jomis reikia ir neva prisiminti "o kaip tais laikais buvo..." bobuciu pasakos, ***** kazkoks

aa

2010-05-02   07:34

o dar ble ko uzpypsino toki lietuviska zodi kaip vistos vyras - *****

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Gražuolių galerija

Repeticija prieš Europos ir pasaulio pirmenybes nuotrauka, foto

Sportas, Būrys Vakarų Lietuvos - Klaipėdos ir Gargždų - sunkiaatlečių skynė laurus Panevėžyje...

Jaunųjų kino kūrėjų dėmesys - besaikiam vartojimui nuotrauka, foto

Kultūra, Paskutinę rugsėjo savaitę, 26-30 dienomis, uostamiestyje vyks tikra kino šventė. Penkias dienas...

Klaipėdos komanda - trečia nuotrauka, foto

Sportas, Jonavoje vykusiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose Klaipėdos komanda miestų grupėje...

Palangoje dovanoja pasivažinėjimus dviračiu nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Aksominis sezonas Palangoje - vienas maloniausių aktyvaus ir sveiko poilsio mėgėjams. Rudenį...

Sportas, Paskelbta prieš 6 val.

Sportas, Paskelbta prieš 9 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...