2019 m. sausio 22 d. 03:57 val., antradienis

Gražuolių galerija

Klaipėdos gražuolių portretų galerija (3)

Klaipėdos gražuolių portretų galerija (3) nuotrauka, foto

Į redakciją užsukusi dvidešimtmetė panelė Simona atnešė savo mamos portretą, darytą tuomet, kai jai buvo beveik tiek pat metų, kaip dabar Simonai. Mergina, be kita ko, papasakojo labai įdomią istoriją.

Jos mama, Justina Žukauskienė, savo nuotrauką, darytą 1973 m., išsiuntė tetai į JAV. Netrukus iš Amerikos ji gavo kvietimą atvykti į verpalų fabriką, kuris ją pasirinko fabriko veidu.

"Verpalų fabriko šeimininkai, pamatę tą nuotrauką, labai ja susižavėjo ir paprašė leidimo panaudoti kuriant fabriko įvaizdį. Teta sutiko. O fabriko šeimininkai nusprendė mano mamą pakviesti į Ameriką viešnagei. Bet mano mama neišvažiavo. Juk nuo pasaulio tebebuvome atkirsti geležine uždanga",- pasakojo Simona Žukauskaitė, prisipažinusi, kad nuotrauką atnešė į redakciją paslapčia nuo mamos. "Neseniai buvo jos gimtadienis, tegul mamai bus staigmena",- sakė Simona, LCC studijuojanti vadybą.

JANINA. Finansininkės Janinos Donėlienės portretas darytas apie 1956 m. Klaipėdoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Janinos Donėlienės nuotrauką, darytą maždaug 1956 m. Klaipėdoje, atnešė jos vyras, dabar jau našlys. Du sūnūs dirba Anglijoje ir Airijoje. "Tegul mums labai brangiai moteriai paviešintas jos portretas bus paskutinė pagarba",- susigraudinęs teigė vyriškis.

 

 

 

 

 

 

Raginame skaitytojus naršyti mamų, močiučių albumus ir nešti, siųsti jų, draugių, giminaičių moterų portretus el. pašto adresu: sekretore@ve.lt arba paprastu pašto adresu - Klaipėdos gražuolių galerija, "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, Klaipėda, būtinai nurodant atgalinį adresą, kad nuskenavę galėtume išsiųsti atgal. Galima ir tiesiog atnešti. Jeigu nuotraukose yra spaudai, kur moterys fotografuotos, nurodykite. Nurodykite ir metus, nurašykite dedikacijas, jei kitose nuotraukų pusėse jos yra. Lauksime Jūsų siunčiamų portretų.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Gražuolių galerija

Šviesų festivalis plečiasi nuotrauka, foto

Klaipėda, Vasario 14-17 d. į Klaipėdos senamiestį sugrįš jau V Klaipėdos šviesų festivalis,...

Ar Karklei reikalingas dar vienas muzikos festivalis? nuotrauka, foto

Renginiai, Atšilus orams, muzikos festivaliai it magnetas traukia vasaros linksmybių išsiilgusius muzikos ir...

Vienintelis kandidatas į KU rektorius - A. Razbadauskas nuotrauka, foto

Klaipėda, Pirmadienis buvo paskutinė diena, kai buvo galima pateikti dokumentus dalyvauti viešame konkurse...

Gripas į lovą guldo vis daugiau klaipėdiečių nuotrauka, foto

Klaipėda, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) specialistai informuoja, kad...

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Renginiai, Paskelbta prieš 9 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 10 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...