2018 m. rugsėjo 23 d. 09:16 val., sekmadienis

Gražuolių galerija

Klaipėdos gražuolių portretų galerija (3)

Klaipėdos gražuolių portretų galerija (3) nuotrauka, foto

Į redakciją užsukusi dvidešimtmetė panelė Simona atnešė savo mamos portretą, darytą tuomet, kai jai buvo beveik tiek pat metų, kaip dabar Simonai. Mergina, be kita ko, papasakojo labai įdomią istoriją.

Jos mama, Justina Žukauskienė, savo nuotrauką, darytą 1973 m., išsiuntė tetai į JAV. Netrukus iš Amerikos ji gavo kvietimą atvykti į verpalų fabriką, kuris ją pasirinko fabriko veidu.

"Verpalų fabriko šeimininkai, pamatę tą nuotrauką, labai ja susižavėjo ir paprašė leidimo panaudoti kuriant fabriko įvaizdį. Teta sutiko. O fabriko šeimininkai nusprendė mano mamą pakviesti į Ameriką viešnagei. Bet mano mama neišvažiavo. Juk nuo pasaulio tebebuvome atkirsti geležine uždanga",- pasakojo Simona Žukauskaitė, prisipažinusi, kad nuotrauką atnešė į redakciją paslapčia nuo mamos. "Neseniai buvo jos gimtadienis, tegul mamai bus staigmena",- sakė Simona, LCC studijuojanti vadybą.

JANINA. Finansininkės Janinos Donėlienės portretas darytas apie 1956 m. Klaipėdoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Janinos Donėlienės nuotrauką, darytą maždaug 1956 m. Klaipėdoje, atnešė jos vyras, dabar jau našlys. Du sūnūs dirba Anglijoje ir Airijoje. "Tegul mums labai brangiai moteriai paviešintas jos portretas bus paskutinė pagarba",- susigraudinęs teigė vyriškis.

 

 

 

 

 

 

Raginame skaitytojus naršyti mamų, močiučių albumus ir nešti, siųsti jų, draugių, giminaičių moterų portretus el. pašto adresu: sekretore@ve.lt arba paprastu pašto adresu - Klaipėdos gražuolių galerija, "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, Klaipėda, būtinai nurodant atgalinį adresą, kad nuskenavę galėtume išsiųsti atgal. Galima ir tiesiog atnešti. Jeigu nuotraukose yra spaudai, kur moterys fotografuotos, nurodykite. Nurodykite ir metus, nurašykite dedikacijas, jei kitose nuotraukų pusėse jos yra. Lauksime Jūsų siunčiamų portretų.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Gražuolių galerija

Mažosios Lietuvos kostiumo atgimimas nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Tęsiame pasakojimą apie Mažosios Lietuvos kostiumą, su kuriuo galima tiesiogiai susipažinti Klaipėdos...

Sekmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, Astrologinė prognozė rugsėjo 23-iajai, sekmadieniui: AVINAS. Galite jaustis nusivylęs savimi ar...

100–mečio „Švyturių ralio“ dalyviai tyrinėjo Neringą (papildyta galerija) nuotrauka, foto

Automobiliai, Startavo 6-asis „Švyturių ralis“, kuriame dalyvaus 80-imt iš anksto užsiregistravusių automobilių ekipažų...

Antano Smetonos pėdsakas Klaipėdoje nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Antanas Smetona neabejotinai yra viena iškiliausių Lietuvos valstybės asmenybių. Jis itin reikšmingas...

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 2 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 13 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...