2018 m. gruodžio 11 d. 02:28 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Jūra

Komentarai

2018-03-15   12:38

IP: 41.86.240.115

Sveiki

fdecredito@gmail.com

Jūs ieškote finansavimo, kad atgaivintumėte savo veiklą, kad įgyvendintumėte projektą arba įsigytumėte butą, bet, deja, bankas kelia jums sąlygas, kurių negalite užpildyti. "Cely Alegria" siūlo paskolas nuo 5000 eurų iki 50.000.000 eurų ir daugiau visiems žmonėms, galintiems grąžinti palūkanas nuo 2% iki 5%. Taigi, jei jums reikia paskolos, kad išeitumėte iš aklavietės arba patenkintumėte savo asmeninius poreikius, galite išsiųsti jam el. laišką šiuo adresu: fdecredito@gmail.com, norėdami gauti paskolą per 72 valandas. Pasiūlymas galioja visiems asmenims, rimtiems ir labai geram pobūdžiui.

Klaipeda

2018-03-15   06:58

IP: 188.69.192.196

Dvi bendruomenes tokios klaipedoje ,melnrages ir vites.tik skundziasi gyvenimu ir skundus raso.gal jiems kazkas negerai su savim ! Ir abiejuose po 10 zmoniu o rekia uz visa klaipeda

2018-03-14   11:11

IP: 90.143.122.112

AR yra paskaičiuotas išorinio uosto jei bus pastatytas ekonominis atsiperkamumas???? Rytinės Baltijos jūros pakrantės uostai perkrauna apie 150 m. t. krovinių. Jie tarp savęs konkuruoja. Uosto direkcijos sakoma kad įvykdžius uosto plėtros ketvirtą variantą su išorinių uostu Klaipėda turėtų krauti apie 150 m.t. vien su vidiniu uostu apie 100 m.t. Pagrindinis klausimas iš kur paimsite krovinių??? Gal pagal p.Vaitkų Rygos. Talino, Ventspilio, Liepojos uostai užmigs letargo miegu. Va šito uosto direkcijos vadovas ir nepasako ir toliau stumia "Vasiukų" projektą ir drįstu pasakyti jam gerai sekasi.

Melnragės bendruomenė

2018-03-13   19:03

IP: 88.119.32.152

A. Vaitkus: „Mes su Melnragės bendruomenės atstovais nuolatos bendraujame. Tačiau nematau, kad tai duotų naudos. Bendruomenė viešojoje erdvėje skelbia visiškai nepagrįstus faktus, pavyzdžiui, dėl šimtus hektarų iškertamų miškų ir t. t. Tai visiška netiesa, visuomenė yra dezinformuojama. Mes pasirengę Melnragei pranešti visus reikšmingus faktus. Pasakymas, kad Uosto direkcija tendencingai slepia Būtingės uosto galimybių studiją, netiesa.
Prieš pusę metų siūlėme Melnragės bendruomenei pasirašyti susitarimą dėl tarpusavio bendradarbiavimo, atsakymo iki šiol negavome. Kyla klausimas, ar kai kurie bendruomenės atstovai nori girdėti tiesą, kuri ji neatitinka jų kuriamos politikos. Atsakėme į visus klausimus bendruomenei, ji viską žino, tačiau kai kurie jos žmonės teigia priešingai. Žmonės interpretuoja savaip ir klaidina visuomenę.
Buvo derinamas bendruomenės atstovų buvimas premjero vadovaujamoje darbo grupėje, tačiau atsakymas neigiamas, nes, šioje grupėje dalyvauja miesto vadovai. Tokiuose posėdžiuose būna klausimų, kurie neskirti viešai diskusijai. Mes už atvirumą ir skaidrumą, nes neturime ką slėpti. Kaltinimas, kad iš anksto esame suplanavę darbo vietas konkrečioms užsienio valstybėms, šmeižtas. Mes už geranorišką bendravimą„,
Kad su mūsų atstovais nuolat bendrauja - netiesa. Tai kodėl lyg šiol pajūrio bendruomenėms nebuvo pristatytas Būtingės uosto plėtros variantas?
Dėl šimtų hektarų miško iškirtimo - šie duomenis buvo duoti pirminiuose uosto plėtros dokumentuose, nėra kitų, kuriais galima būtų remtis. Lyg šiolei šiuo ir kitais klausimais trūksta informacijos, konkretumo. Norime aiškumo. Dėl to ir dėl uosto vadovo teiginio: “- Mes už atvirumą ir skaidrumą, nes neturime ką slėpti.” ir norime dalyvauti išoriniuo uosto plėtros posėdžiuose. Jei jie yra už skaidrumą, kodėl neleidžia dalyvauti posedžiuose bendruomenių atstovams?
Dėl siūlomos tarpusavio sutarties su Uosto direkcija klausimas buvo svartytas su bendruomene, kuriai buvo pristatytas jų siūloma sutartis į vienus vartus. Tad vienbalsiai buvo nubalsuota nesudarinėti jokios sutarties su šia įstaiga.
Ar tai nepapankami argumentai?

tam Jonui D.

2018-03-13   11:01

IP: 78.57.208.240

Jie dreba dėl savo bekilnojamo turto, nes tos arklininkės namas atsidurtų prie pat uosto tvoros.

nu prajuokino

2018-03-13   10:51

IP: 78.57.217.118

pajūrio juostos panaikinimą pateikia kaip kažkokį gėrį gyventojams... Iš tikrųjų tai ją ir nori panaikinti, kad uosto pramonė galėtų plėstis netrukdoma ir keli verslinykai galėtų prie pat jūros ką nori statyti.

2018-03-13   07:52

IP: 78.57.222.47

Taip Melnragės bendruomenės pirmininkas Ramūnas Kapušinskas,bet jo pavaduotoja Marija Kalendė nėra ji Melnragės seniūnaitė.

Jonas D.

2018-03-12   23:08

IP: 84.46.238.14

,,Etatiniai'' protestantai vykdo aiškiai kenkėjišką, priešvalstybinę pseudopolitiką.Vyksta nuožmus žmonių nuteikimas prieš viską kas rimta ir pažangu.Saugumas turėtų domėtis kokių čia valstybių interesai lenda į Lietuvos vidaus reikalus.

Nu bl...

2018-03-12   22:26

IP: 84.15.181.75

Kokie situ “protestuotoju” interesai????

Evaldas

2018-03-12   21:17

IP: 86.38.185.43

Tokiuose posėdžiuose yra ir neviešų klausimų.... Geras paaiškinimas tiesiog aplinkui priešai. Jau Vaitkui, kaip konservatoriui vaidenasi priešai.Vaitkau linkes ponas tartis. Tai gal paklauskite pono Kamarausko kiek makaronų prikabino Smeltės kvartalo gyventojams. Išvažiavimas per geležinkelį vedukas ir panašiai. Bet sugebėjo atiduoti Klaipėdos konteinerių terminalui gatvę. Už kiek. Atidavė Vakarų lavų gamyklos sporto stadijoną ponui Petrauskui iš Kauno. Už kiek. Atidavė Baltijos sporto stadijoną ponui Petrauskui iš Klaipėdos. Už kiek.Ir taip toliau. Turiu ir daugiau klausimų jei ponas Vaitkus man paskambintu 869837639

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Jūra

Konfliktas tarp S. Grigorian ir J. Masalskio įsiplieskė po to, kai „Vakarinėje...

„Tvarkiečio“ citata šokiravo net visko girdėjusius nuotrauka, foto

Kinija ir jos investicijos senajame žemyne yra viena karščiausių temų Europos...

Klaipėda spyriojasi, o kinai kasdien daro milžiniškas apyvartas kitur nuotrauka, foto

Trečiadienio vakarą Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Klaipėdos valdybos Jūros...

Klaipėdos uosto akvatorijoje - mazutas nuotrauka, foto

Buvusiai Valstybinei kelių transporto inspekcijai iki šiol nepavyksta "sutvarkyti" jūrininkų. Kyla nauja...

Jūrininkai Lietuvai - per didelė prabanga? nuotrauka, foto

LSKL Klaipėdos derbyje krito vicečempionai nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate Klaipėdos komandų derbį tarp Klaipėdos universiteto...

"Viesulo" gimnasčių laurai nuotrauka, foto

Sportas, Baltarusijoje, Baranovičių mieste, vykusiame tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre, laurus skynė Klaipėdos "Viesulo"...

Kovos už briedį Mažosios Lietuvos heraldikoje nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Vakar susitikę Mažosios Lietuvos teritorijoje esančių savivaldybių vadovai nusprendė kreiptis į šalies...

Ką melnragiškiams daryti su staiga "nelegaliu" tapusiu namu? nuotrauka, foto

Klaipėda, Melnragėje šeima paveldėjo 1936 metais statytą senelių namą. Pastarąjį lopyk nelopęs,...

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...