2018 m. rugsėjo 20 d. 02:08 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Jūra

Jūra

Klaipėdos uostas - kruizinės laivybos parodoje JAV

(2)

Jau keturioliktą kartą Lietuva pristatoma Fort Loderdeile (JAV) vykstančioje didžiausioje pasaulio kruizinės laivybos parodoje „Seatrade Cruise Global 2017“. Šiemet kruizinių linijų operatoriams skleidžiama žinia apie Klaipėdą, kaip neužšąlantį kultūros uostą, kuriame šį sezoną apsilankys rekordinis kruizinių laivų skaičius.

„Ši paroda – didžiausias kruizinei laivybai skirtas renginys, organizuojamas jau daugiau nei tris dešimtmečius. Joje pristatome Lietuvą kaip jūrų valstybę ir Klaipėdos uostą, kuris yra pasirengęs saugiai priimti vis didesnius atplaukiančius kruizinius lainerius, o jais atplaukusiems svečiams pasiūlyti aplankyti unikalias Lietuvos vietoves ar pasisvečiuoti Klaipėdoje, šių metų kultūros sostinėje. Šis titulas sustiprina Klaipėdos, kaip patrauklaus miesto įvaizdį tarptautiniu mastu“, – pasakojo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis.

Kruizinių linijų atstovams šiųmetėje parodoje skleidžiama žinia apie uostamiestį, kuriame šiemet dėl pelnyto kultūros sostinės titulo numatyta gausybė renginių, muzikos festivalių ir pramoginių erdvių. Parodoje „Seatrade Cruise Global 2017“ 18 m² ploto Lietuvos stende prisistato VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, UAB Limarko jūrų agentūra, UAB „Klaipėdos Mėja“ ir UAB „Krantas Travel“.

Klaipėdoje kruizinės laivybos sezonas šiemet prasidės balandžio 22 dieną ir baigsis įpusėjus rudeniui. Sezoną atidarys su Bahamų vėliava plaukiojantis kruizinis laineris „National Geographic Orion“. Turimais duomenimis, į Klaipėdos uostą kruiziniai laivai šiemet užsuks 64 kartus. Pernai uoste lankėsi 53 laineriai, atplukdę rekordinį kiekį keleivių – per 64 tūkstančius. Skaičiuojama, jog šiemet turėtų apsilankyti apie 75 tūkstančiai svečių.

Į Klaipėdos uostą šį sezoną atplauksiančių laivų sąrašą galima rasti Uosto direkcijos interneto svetainėje http://www.portofklaipeda.lt/kruizines-laivybos-sezonas-2017-m .

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

o ?

2017-03-16   19:15

IP: 86.38.169.253

wtf ?

DJ

2017-03-15   10:23

IP: 172.58.11.205

Pamenu, kad norėjau nuvažiuoti pažiūrėti panašų renginį Forto Lauderdale kažkur berods dar 2013 metų žiema, bet to renginio organizatoriai ryšium laivais visokiais, padarė taip, kad aš ten negalėjau patekti visiškai, nes atseit truko parkavimo vietų, bet ten važiuojant link to šou per tą tokį didelį tiltą kuris yra pačiame Forto uoste, ten matosi kruiziniai laivai ir aš vienu metu ant to tilto 2012 metais darydavau TIME LAPSE filmus, bet mane iš ten išvijo su dirbtinu, stipriu lietumi kas šiais laikais yra įmanoma !. Tai kadangi mačiau tą nuorodą, kad tas laivų šou atseit vyksta privačių namų kaimelije, tai nuvažiavau pagal tą nuorodą ir jokio šou ten nebuvo, nes ir negalėjo būti !. Tai buvo elinis pasityčiojamas iš manes kuris vyko pastoviai net su įmontavimais į ligoninę, paskui jau ir į kalėjimus !, jau nekalbat apie visokius baisius triukšmus iš kaimynų, langų klikinimas, interneto stabdymas ir atjungimas, chakerizmas pastovus, replikos visokios iš studentų ir iš parkavimo aikštės !. Tie liberastai labai yra megėjai tau prieš nosį išlysti tau tarkime einant į liftą arna išeinant iš pastato, paskui jau prasideda kitą persekiojimo estafetė !. Po tokių totalių persekiojimų pradingo noras aplamai kur nors eiti, bet gyveni tik toje naujoje landinėję į kurią mane liberastai įgrūdo tiesiai iš kalėjimo kas irgi buvo surežisuota kartu to namo savininku ir mano kaimynais ten kur aš gvenau prie koledžo liberalaus !. Beje to Igorio Smirnovo sukurta technologija ant manes pastoviai naudojo ir ypač prieš prezidento rinkimus !. Gal girdėjote apie tokią BRAIN INITIATIVE ? tai yra viskas surišta su tą pačia Igorio Smirnovo technologiją kurią dar vadina psichotroninis ginklas !. Beje tas telefoninis pasiklausymas yra tik mažą utėlė palyginus su smegenų pasiklausymu ir smgenų kontrole, ką leidžia daryti labai baisius dalykus prieš žmones ir būtent ant manes tai pastoviai darė !.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Jūra

Daugelis žmonių net neįsivaizduoja, koks gražus yra povandeninis pasaulis Baltijos jūroje dideliame...

Narai nori atkreipti dėmesį į problemas po vandeniu nuotrauka, foto

Gilinimo darbai Malkų įlankoje vis buvo atidedami. Jų negalima buvo pradėti tol,...

Gilinimo darbai Malkų įlankoje - jau lapkritį nuotrauka, foto

Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje ir šiemet, kaip ir pernai, pradėjo mokytis tik...

Laivų mechanikų mažėja nuotrauka, foto

Su gargždiškiu Vaclovu Grigalausku, 26 metus išdirbusiu AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos...

"Dar tebesapnuoju laivus, krantines..." nuotrauka, foto

Policijos pareigūnams - mero sveikinimai nuotrauka, foto

Klaipėda, Geriausios Lietuvos policijos pareigūnų komandos konkurse antrą vietą užėmusius Klaipėdos pareigūnus trečiadienį...

Tikintiesiems: atmintinė ko nesinešti į susitikimą su popiežiumi nuotrauka, foto

Lietuva,

Savaitgalį Klaipėdoje - tautinės olimpiados 80-mečio minėjimas nuotrauka, foto

Sportas, Jau ateinantį savaitgalį Klaipėdoje ketinama iškilmingai paminėti pirmąją Lietuvos tautinę olimpiadą, vykusią...

Ieškomas niekšas, sumušęs moterį su vaiku vežimėlyje nuotrauka, foto

Kriminalai, Po šeštadienį Klaipėdoje Dragūnų rajone įvykdyto šiurpaus nusikaltimo, kai buvo užpulta vežimėlį...

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...