Italijos krepšininkai taip pat žais olimpinės atrankos turnyre

39-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato ("Eurobasket 2015") pusfinalyje dėl 5-8 vietų Lilyje (Prancūzija) ketvirtadienį Italijos rinktinė 85:70 (21:21, 21:16, 32:17, 11:16) nugalėjo Čekijos ekipą ir iškovojo kelialapį į olimpinės atrankos turnyrą.

Italai po dviejų kėlinių pirmavo 42:37, o lemiamą persvarą įgijo trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 32:17.

Italijos rinktinei 21 tašką pelnė Andreja Barnjanis (Andrea Bargnani), po 15 - Alesandras Džentilė (Alessandro Gentile) ir Danilas Galinaris (Danilo Gallinari, 8 atk. kam.), 12 - Markas Belinelis (Marco Belinelli).

Čekijos komandos gretose 26 taškus surinko Janas Veselis (Jan Vesely, 12 atk. kam.), 12 - Tomašas Satoranskis (Tomaš Satoransky).

Primename, kad ketvirtfinalyje italai po pratęsimo 85:95 nusileido Lietuvos komandai.

Dėl septintosios vietos ir paskutinio kelialapio į olimpinės atrankos turnyrą čekai žais su Latvijos krepšininkais.