Europos čempionato bronzos medaliai atiteko Prancūzijos krepšininkams

39-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato (Eurobasket 2015) rungtynėse dėl trečiosios vietos Lilyje (Prancūzija) sekmadienį Prancūzijos rinktinė 81:68 (16:16, 21:16, 21:12, 23:24) nugalėjo Serbijos komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Po lygaus pirmojo kėlinio prancūzai prieš didžiąją pertrauką įgijo penkių taškų pranašumą (37:32). Geros gynybos dėka, Prancūzijos krepšininkai po trijų ketvirčių jau pirmavo 58:44 ir panašią persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Europos čempionų titulą praradusiems prancūzams 20 taškų pelnė Nandas de Kolo (Nando de Colo), po 15 - Evanas Furnjė (Evan Fournier) ir Rudis Goberas (Rudy Gobert, 14 atk. kam.), 13 - Tonis Parkeris (Tony Parker).

Serbijos ekipoje 14 taškų surinko Bogdanas Bogdanovičius, 12 - Nemanja Bjelica, 11 - Miroslavas Raduljica.

Europos čempionato finale 20 val. žais Lietuvos ir Ispanijos krepšininkai.