2019 m. sausio 17 d. 11:09 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Ūkis

Ūkis

Nauja paslauga verslui - siuntos tiesiai į biurą

2018-08-08, 08:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Nauja paslauga verslui - siuntos tiesiai į biurą nuotrauka, foto

SAVO transportu UAB "Klaipėdos autobusų parkas" išvežioja ir surenka siuntas iš Klaipėdos.

UAB "Klaipėdos autobusų parkas" uostamiesčio verslininkams pradėjo siūlyti naują paslaugą - per autobusų siuntų tarnybą atsiųstus daiktus pristato tiesiai į kliento biurą Klaipėdoje. Lygiai taip pat iš klientų siuntos gali būti surenkamos net keliskart per dieną.

Gabena po visą Europą

"Siuntas iš Klaipėdos autobusų stotiesmes galime siųsti į visus Lietuvos miestus ir net į gretimas valstybes -Latviją, Estiją. Kur tik važiuoja reisiniai autobusai, į tą vietą galime išsiųsti arba iš ten gauti siuntą", - pasakojo Vaidas Ramanauskas, bendrovės generalinis direktorius.

Net nebūtina, kadį konkretų miestą vyktų Lietuvos vežėjas. Per siuntų skyrius, kurie yra stotyse, o ten kur jų nėra - per autobusų vairuotojus, siunčiami daiktai pasiekia adresatus net atokiose gyvenvietėse. Pastaruoju atveju klientas siuntinį pats atsiima stotelėje.

Paprastai autobusu vežamos siuntos dydis yra ribojamas iki 180 cm, o svoris iki 30 kg. Bet vežamos ir negabaritinės siuntos. Pagrindinis reikalavimas, kad siunta tilptų į autobuso bagažinę.

Tarp vežėjų pasirašytos sutartys sudaro galimybę siuntiniais keistis visoje Europoje. Tik dėl muitinės procedūrų apribojimo į Baltarusijos miestus leidžiama siųsti dokumentus atviruose vokuose.

Verslui - daugiau dėmesio

Pastaruoju metu Klaipėdos autobusų stoties siuntų skyriuje ypač padaugėjo verslo klientų. Atsižvelgdami į rinkos poreikį klaipėdiečiai pradėjo teikti papildomą paslaugą - siuntų pristatymą klientui tiesiai į biurą.

"Pasirašius sutartį su juridiniu asmeniu mūsų darbuotojas surenka siuntas ir išvežioja jas verslo klientams. Paslauga labai palanki tiems, kurie turi nuolatinį siunčiamų daiktų srautą", - sakė Danutė Markevičienė, Klaipėdos autobusų stoties tarnybos vadovė.

"Klaipėdos autobusų parko" kurjeris apvažiuoja miestą ir gali paimti iš kliento vietos siuntinius arba juos pristatyti į nurodytą vietą. Pasak pašnekovės, Kaune ir Vilniuje kolegos taip pat teikia tokią paslaugą ir ji yra labai populiari.

"Pagrindinis mūsų paslaugos privalumas - greitis. Mūsų siuntų tarnyba dirba beveik 18 valandų per parą kiekvieną dieną, autobusai į didžiuosius miestus išvyksta kas valandą. Ryte įdėsite siuntinį Vilniuje, o po 4 valandų siunta jau pasieks gavėją Klaipėdoje", - privalumus vardino D. Markevičienė.

Pasak "Klaipėdos autobusų parko" generalinio direktoriaus Vaido Ramanausko, bendrovėje vykdoma visų paslaugų plėtra ir tobulinimas, tad jei bus poreikis, siuntų surinkimas ir išvežiojimas vyks dažniau, o gal net neapsiribos Klaipėdos miestu.

Išsamesnę informaciją apie siuntų paslaugas galima rasti svetainėjewww.siuntosautobusais.lt, o verslo klientai dėl pristatymo sutarčių Klaipėdoje turėtų teirautis tel. (8 46) 411539.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Šiandien VE.lt skaitykite

Ūkis

Mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“ diegs elektronines kainų etiketes pieno produktų, vaisių ir...

Parduotuvėse populiarėja elektroninės kainų etiketės nuotrauka, foto

Praėjusią savaitę į laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambinęs Romas iš Šilutės paprašė...

Gudri schema: išėjęs iš darbo liko skolingas 11 tūkst. eurų nuotrauka, foto

Tokia proga yra suteikiama pirmą bei vienintelį kartą ir ateityje analogiška...

VMI suteikia vienkartinę progą sumokėti pamirštus mokesčius, išvengiant baudų nuotrauka, foto

Mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“ vasario pradžioje Vilniaus Mindaugo gatvėje įsikūrusioje „Maximoje“...

Prekybos tinklas leis prekes skenuoti savarankiškai nuotrauka, foto

Smiltynėje - gyvūnų reabilitacijos centras už 3 mln. nuotrauka, foto

Klaipėda, Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos jūrų muziejumi ketvirtadienį pristatė pradedamą kurti...

Klaipėdos užmojai: dvigubai didesni atlyginimai nuotrauka, foto

Klaipėda, Demografinei situacijai Lietuvoje negerėjant šalies miestai priversti dėti visas pastangas į tai,...

Dešimtmetis po guminių kulkų „baliaus“ nuotrauka, foto

Lietuva, Vakar suėjo lygiai 10 metų, kai taikus, legalus profesinių sąjungų susivienijimų mitingas,...

Nidoje ruošiamasi statyti naują kultūros centrą nuotrauka, foto

Neringa, Pavasarį planuojama nugriauti Nidos centre esantį sovietmečiu statytą kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“...

Klaipėda, Paskelbta prieš 25 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 25 min.

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Neringa, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...