2018 m. spalio 23 d. 04:27 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Ūkis

Ūkis

Nauja paslauga verslui - siuntos tiesiai į biurą

2018-08-08, 08:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Nauja paslauga verslui - siuntos tiesiai į biurą nuotrauka, foto

SAVO transportu UAB "Klaipėdos autobusų parkas" išvežioja ir surenka siuntas iš Klaipėdos.

UAB "Klaipėdos autobusų parkas" uostamiesčio verslininkams pradėjo siūlyti naują paslaugą - per autobusų siuntų tarnybą atsiųstus daiktus pristato tiesiai į kliento biurą Klaipėdoje. Lygiai taip pat iš klientų siuntos gali būti surenkamos net keliskart per dieną.

Gabena po visą Europą

"Siuntas iš Klaipėdos autobusų stotiesmes galime siųsti į visus Lietuvos miestus ir net į gretimas valstybes -Latviją, Estiją. Kur tik važiuoja reisiniai autobusai, į tą vietą galime išsiųsti arba iš ten gauti siuntą", - pasakojo Vaidas Ramanauskas, bendrovės generalinis direktorius.

Net nebūtina, kadį konkretų miestą vyktų Lietuvos vežėjas. Per siuntų skyrius, kurie yra stotyse, o ten kur jų nėra - per autobusų vairuotojus, siunčiami daiktai pasiekia adresatus net atokiose gyvenvietėse. Pastaruoju atveju klientas siuntinį pats atsiima stotelėje.

Paprastai autobusu vežamos siuntos dydis yra ribojamas iki 180 cm, o svoris iki 30 kg. Bet vežamos ir negabaritinės siuntos. Pagrindinis reikalavimas, kad siunta tilptų į autobuso bagažinę.

Tarp vežėjų pasirašytos sutartys sudaro galimybę siuntiniais keistis visoje Europoje. Tik dėl muitinės procedūrų apribojimo į Baltarusijos miestus leidžiama siųsti dokumentus atviruose vokuose.

Verslui - daugiau dėmesio

Pastaruoju metu Klaipėdos autobusų stoties siuntų skyriuje ypač padaugėjo verslo klientų. Atsižvelgdami į rinkos poreikį klaipėdiečiai pradėjo teikti papildomą paslaugą - siuntų pristatymą klientui tiesiai į biurą.

"Pasirašius sutartį su juridiniu asmeniu mūsų darbuotojas surenka siuntas ir išvežioja jas verslo klientams. Paslauga labai palanki tiems, kurie turi nuolatinį siunčiamų daiktų srautą", - sakė Danutė Markevičienė, Klaipėdos autobusų stoties tarnybos vadovė.

"Klaipėdos autobusų parko" kurjeris apvažiuoja miestą ir gali paimti iš kliento vietos siuntinius arba juos pristatyti į nurodytą vietą. Pasak pašnekovės, Kaune ir Vilniuje kolegos taip pat teikia tokią paslaugą ir ji yra labai populiari.

"Pagrindinis mūsų paslaugos privalumas - greitis. Mūsų siuntų tarnyba dirba beveik 18 valandų per parą kiekvieną dieną, autobusai į didžiuosius miestus išvyksta kas valandą. Ryte įdėsite siuntinį Vilniuje, o po 4 valandų siunta jau pasieks gavėją Klaipėdoje", - privalumus vardino D. Markevičienė.

Pasak "Klaipėdos autobusų parko" generalinio direktoriaus Vaido Ramanausko, bendrovėje vykdoma visų paslaugų plėtra ir tobulinimas, tad jei bus poreikis, siuntų surinkimas ir išvežiojimas vyks dažniau, o gal net neapsiribos Klaipėdos miestu.

Išsamesnę informaciją apie siuntų paslaugas galima rasti svetainėjewww.siuntosautobusais.lt, o verslo klientai dėl pristatymo sutarčių Klaipėdoje turėtų teirautis tel. (8 46) 411539.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Šiandien VE.lt skaitykite

Ūkis

Bendrovė „Klaipėdos nafta“ aplinkos apsaugos institucijoms bei Klaipėdos miesto bendruomenėms pateikė Aplinkosaugos...

Kvapams suvaldyti - aštuoni milijonai eurų nuotrauka, foto

Lietuvos paštas pasirašė sutartį su Šiaulių dviračių gamintoja „Baltik vairas“ dėl 210...

Paštininkai važinės elektriniais dviračiais nuotrauka, foto

2019 metų valstybės biudžeto pajamos, įskaitant Europos Sąjungos (ES) ir kitos...

Siūlomas 2019 m. biudžeto deficitas - milijardas eurų nuotrauka, foto

Klaipėdos teritorinės darbo biržos Klaipėdos skyrius informuoja, kad reikalingi:

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Dvi "Dragūno-Viesulo" pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Dragūno-Viesulo" rankininkės naująjį Lietuvos moterų pirmosios rankinio lygos sezoną pradėjo iškovodamos...

Miškininkai pasės beveik visas surinktas 25 tonas gilių nuotrauka, foto

Lietuva, Beveik visos Valstybinių miškų urėdijos (VMU) miškininkų šį rudenį surinktos paprastojo...

Į Klaipėdą parvežta taurė nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazijos moksleivis Edas Butvilas sėkmingai dalyvavo visą savaitę Latvijoje vykusiame...

Perskaičiuota vandens kaina nuotrauka, foto

Klaipėda, Kiekvienas taupome vandenį, nes kuo mažiau jo suvartojame - tuo mažiau mokame....

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...