2019 m. sausio 22 d. 04:39 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Euras

Euras

Į ką atkreipti dėmesį pasirašant paskolos sutartį?

(4)

Į ką atkreipti dėmesį pasirašant paskolos sutartį? nuotrauka, foto

© Organizatorių nuotr.

Paskola – tai finansinis įsipareigojimas asmeniui ar kartu su bendraskoliu, įpareigojantis banką suteikti tam tikrą pinigų sumą prašymą pateikusiam ir banko reikalavimus atitinkančiam asmeniui, kuris per numatytą laikotarpį gautą finansavimą turės grąžinti kartu su numatyto dydžio palūkanomis. Paskolų rūšių yra įvairių: vartojimo, medicinos ir sveikatinimo išlaidoms apmokėti, būsto remontui ar jo įsigijimui, automobilio pirkimui ir pan. Atsižvelgiant į tai, kokiam tikslui asmeniui reikia finansavimo, pildoma atitinkama paraiška paskolai gauti. Dar prieš priimant skolinimosi sprendimą, specialistai rekomenduoja ypatingai atidžiai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Tam gali prireikti asmeninio finansų eksperto paslaugų, kuris įvertina žmogaus ar kartu su bendraskoliu siekiamos gauti paskolos asmenų gaunamas pajamas, jei yra – turimus įsipareigojimus, peržvelgia kredito istoriją. Tam, kad asmuo gautų banko finansavimą, tvarkinga kredito istorija tampa vienu svarbiausių aspektų. Tai reiškia, jog esamos ar buvusios skolos kreditoriams gali turėti neigiamos įtakos svarstant paraiškos sprendimą. Taip pat svarbios yra asmens gaunamos pajamos, nes bankas vertina, kokį procentą uždirbamų pajamų žmogus sumoka turimiems įsipareigojimams padengti. Taigi, turint gerą kredito istoriją, esant mokiam klientui, laikui atsiskaitančiam už komunalines paslaugas ir kitus įsipareigojimus, galima pildyti paraišką pasirinktam paskolos tipui gauti. Protingas paskolas rasite čia bei sužinosite naudingos informacijos apie finansavimo sąlygas.

Dauguma finansų ekspertų rekomenduoja prieš pasirašant paskolos sutartį atlikti „treniruotę“ ir apie 6 mėnesius laiko atsidėti preliminarią pinigų sumą, kurią ateityje reikėtų mokėti bankui. Suma, kurią kiekvieną mėnesį reikėtų atsidėti, galėtų būti paskaičiuota preliminariai, atsižvelgiant į reikiamo gauti finansavimo dydį bei laiko tarpą, per kurį paskola turėtų būti grąžinta. Tai leidžia įvertinti, ar iki šiol gaunamų šeimos pajamų pakanka ne tik kasdienėms reikmėms apmokėti kaip komunaliniai mokesčiai, maisto produktai, būtini įsigyti drabužiai, avalynė, jei yra – turimi įsipareigojimai, bet ir nekiltų nesklandumų dalį pinigų skirti įmokoms bankui.

Esant teigiamam paskolos sprendimui, svarbiu aspektu tampa paskolos sutartis ir jos sąlygos. Paraiškos teikėjui būtina peržvelgti sutarties laikotarpį, atkreipti dėmesį į kiekvieną mėnesį paskirtų įmokų dydį, laiko tarpą, kada gautas finansavimas turės būti grąžintas. Jeigu skaitant sutartį atsiranda neaiškumų, visuomet rekomenduojama konsultuotis su banko specialistais, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus. Jeigu kreipiamasi dėl paskolos automobiliui įsigyti, būtina peržvelgti tokius aspektus kaip laikotarpis, per kurį nuo gauto finansavimo reikia įsigyti transporto priemonę, ar bankui reikės pateikti pirkimo dokumentus, ar yra taikomi reikalavimai norimai įsigyti transporto priemonei ir pan. Atkreipkite dėmesį į paskolos palūkanų dydį ir tokius aspektus kaip turto įkeitimas ar pradinis įnašas.

Taip pat pasirašant paskolos sutartį būtina apsvarstyti, ar ateityje negali kilti nesklandumų dėl finansinių įsipareigojimų grąžinimo. Specialistai pataria atkreipti dėmesį, ar darbovietėje atlyginimas yra mokamas kiekvieną mėnesį laiku ir kitus aspektus, galinčius turėti įtakos paskolos grąžinimui. Nesant tikriems dėl gaunamų pajamų pastovumo ateityje, rekomenduojama pasirinkti, pavyzdžiui, mažesnę skolinimusi sumą, o ateityje, esant būtinybei, ją padidinti. Daugiausia klausimų kyla asmenims, kurie kreipiasi dėl paskolos būstui įsigyti, kadangi šis įsipareigojimas tęsiasi dešimtmečius, todėl šeimos turi būti įsitikinusios dėl galimybės bankui grąžinti pasiskolintą sumą paskirtą laiko tarpą.

Taigi, konsultuojantis su finansų ekspertais, įvertinant gaunamų pajamų stabilumą, pasirenkant tinkamą paskolos tipą ir atsižvelgiant į finansavimo sutarties sąlygas, paskolos gali tapti sprendimu didesniems pirkiniams įsigyti ar apmokėti būtinas išlaidas.

Žymos: paskola

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2019-01-14   12:28

IP: 109.106.141.139

Sveiki

Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 2% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per (lehmannschulz07@gmail.com)

2019-01-10   08:34

IP: 109.106.141.18

Sveiki

Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 2% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per (lehmannschulz07@gmail.com)

2018-12-19   14:00

IP: 193.176.87.205

Dabar man nereikia nerimauti dėl Kalėdų, nes aš tiesiog gaunu 15 000 eurų paskolą iš mano labai gero draugo pono Theodoro. Ar jums reikia bet kokios paskolos? Susisiekite su juo tiesiogiai el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Euras

Vieningos Europos valiuta tituluojamas euras Lietuvoje buvo įvestas jau daugiau nei...

Ketveri metai su euru: kainos tada ir dabar nuotrauka, foto

Nuo šių metų Lietuvoje prasidėjus II pakopos pensijų reformai gyventojai kol kas...

Pensijų kaupimo pokyčiai: ką būtina žinoti? nuotrauka, foto

"Vakarų ekspresas" tęsia 2015-ųjų pradžioje pradėtą pažintį su jau ketvirtus metus mūsų...

Tęsiame pažintį su euro monetomis (16) nuotrauka, foto

Sodra“ testuoja naują pensijų skaičiuoklę, kuri įvertina, kaip pensiją paveiks sprendimai...

Nauja „Sodros“ skaičiuoklė jauniems nepatiks nuotrauka, foto

Šviesų festivalis plečiasi nuotrauka, foto

Klaipėda, Vasario 14-17 d. į Klaipėdos senamiestį sugrįš jau V Klaipėdos šviesų festivalis,...

Ar Karklei reikalingas dar vienas muzikos festivalis? nuotrauka, foto

Renginiai, Atšilus orams, muzikos festivaliai it magnetas traukia vasaros linksmybių išsiilgusius muzikos ir...

Vienintelis kandidatas į KU rektorius - A. Razbadauskas nuotrauka, foto

Klaipėda, Pirmadienis buvo paskutinė diena, kai buvo galima pateikti dokumentus dalyvauti viešame konkurse...

Gripas į lovą guldo vis daugiau klaipėdiečių nuotrauka, foto

Klaipėda, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) specialistai informuoja, kad...

Klaipėda, Paskelbta prieš 8 val.

Renginiai, Paskelbta prieš 10 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...