Antradienį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje posėdžiaujanti Trišalė taryba nesutarė dėl siūlomų...
Ekonomikos naujienos
Verslininkai siekia naujos valdžios dėmesio
Rūmuose
Uostamiesčio verslininkai norėtų būti kviečiami į miesto valdžios susitikimus su delegacijomis, ilgesnio vasaros sezono ir trumpesnio su verslu susijusių problemų kelio iki politikų ausų.
Tokius prašymus naujajai miesto Tarybai išsakė Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, pakvietę politikus į kasmetinį savo narių susitikimą. Šįkart renginio tikslas buvo susipažinti vieniems su kitais, politikams pristatyti rūmus bei jų darbą.
Rūmų direktorius Viktoras Krolis linkėjo naujajai valdžiai grįžti prie to, kas buvo gera ir atrasti nauja. Viena iš tokių verslininkams reikalingų naujovių galėtų būti "Verslo tribūna", analogiška jau prigijusiai "Klaipėdiečių tribūnai".
"Verslininkas galėtų Tarybos posėdžio metu tiesiai išsakyti skaudamą klausimą", - sakė V. Krolis.
Jis taip pat atkreipė dėmesį į aptarnavimo srities įmonių problemą - šiemet Pilies džiazo festivalio datai priartėjus prie Jūros šventės, dar labiau sutrumpėsiąs vasaros sezonas. Šią problemą, anot V. Krolio, sušvelninti galėtų uostamiestyje rengiamos tarptautinės konferencijos bei mokymai, juolab kad jiems organizuoti galima gauti Europos Sąjungos paramą - reikia tik inicijuoti.
"Verslo atstovai galėtų būti kviečiami į susitikimus su delegacijomis dėl konkrečių bendradarbiavimo krypčių. Nors delegacijos lankosi, konkretūs pasiūlymai verslininkų nepasiekia", - sakė rūmų direktorius.
Šiuo metu Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija 250 regiono bendrovių. Rūmai gina Klaipėdos bei Tauragės apskričių verslo interesus bei siekia verslo plėtros jose.
Pernai rūmai surengė 8 verslo misijas pagal uostamiesčio Savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programą ir ES projektus, išdavė per 5 tūkst. verslo dokumentų, surengė baigiamuosius kvalifikacinius egzaminus dvylikoje minėtų apskričių profesinių mokyklų. Egzaminus laikė beveik 1 tūkst. 700 moksleivių, juose dalyvavo 140 regiono darbdavių. Buvo surengti 8 seminarai įvairiomis verslui aktualiomis temomis, padaryta ir kitų darbų.
Tokia institucija uostamiestyje veikė jau 1919 metais, ir turėjo 143 narius. Iškart atkūrus nepriklausomybę jų veikla buvo atnaujinta. Tai yra nebiudžetinė, nepolitinė ir nuo konkrečios verslo grupės interesų nepriklausanti institucija, pasaulyje jau gyvuojanti 140 metų.
Giedrė NORVILAITĖ giedren@ve.lt
reklama
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Ekonomikos naujienos
Pataisomis siūloma sumažinti šilumos kainas
Seimas pradėjo svarstyti šalies vadovės Dalios Grybauskaitės teikiamas Šilumos ūkio įstatymo pataisas,...
Į konferenciją Vilniuje susirinkę šalies energetikos ekspertai, šilumos tiekėjai ir teisininkai ragino...
Nuo šiol sumokėti rinkliavas ir įmokas Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) galima ir...
Ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui.
Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.
Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 3 val.
Renginiai, Paskelbta prieš 4 val.
Naujienos

Klaipėdos antradienis, gegužės 22-oji

Sukčius bendrams vadovavo iš kalėjimo

Klaipėdos uoste - delegacija iš JAV Kongreso (1)

Vėl startuos "Auksinės kopos" (2)
reklama
Įvairybės
Naudinga informacija
Indėlių palūkanos
Bankas
EUR 12 mėn.
"Sostinės kreditas"
4.5%
Mėmelio taupomoji kasa
4%
Vilniaus Taupomoji Kasa
3.5%
Akademinė kredito unija
3.1%
Šiaulių bankas
3%
UniCredit Bank
2.1%
Ūkio bankas
2%
Swedbank
1.9%
Sveikinimai
Orai Klaipėdoje
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
12

7

7

Dieną
26

20

17

reklama

Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Paviešintos nuotraukos ir video iš autobusiuko (139)
- Drąsiaus Kedžio dukra perduota motinai (92)
- Neringa Venckienė nori pasimatyti su buvusia globotine (77)
- Aštuonerių metų mergaitė - valstybės paslaptis (65)
- Klaipėdoje - nelegalus mitingas dėl įvykių Klonio... (59)
- Parlamentarė: per parą mergaitė adaptavosi (58)








































































