Vėjo energetikos srityje Lietuva pralenkė Vokietiją - pernai energijos iš vėjo...
Ekonomikos naujienos
Mažėja uostamiesčio ligoninių vadovų atlyginimai
Nuo šių metų pradžios mažėja Klaipėdos sveikatos priežiūros įstaigų vadovų atlyginimai.
Atlyginimus Klaipėdos savivaldybei teko mažinti vadovaujantis sausio 1-ąją įsigaliojus Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo straipsniu, kuriuo nuo šių metų nustatytos naujos šalies sveikatos sistemos įstaigų vadovų darbo apmokėjimo sąlygos.
Jos numato, kad atlyginimas apskaičiuojamas 450 litų padauginus iš nuo 7,4 iki 15,6 dydžio koeficiento - šis kiekvienos ligoninės vadovui yra skirtingas. Vyriausieji gydytojai taip pat gali gauti iki 40 proc. dydžio priedus.
Palyginus su ankstesniąja tvarka, darbo užmokestis mažėja 30-50 proc. Šios lėšos turėtų būti skiriamos ligoninių reikmėms.
"Iki šiol atlyginimai buvo skaičiuojami vietine tvarka - koeficientas buvo dauginamas iš įstaigos algos vidurkio. Pagal šią tvarką vadovų darbo užmokestis buvo didesnis", - aiškino pokyčius savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Janina Asadauskienė.
Klaipėdos savivaldybei yra pavaldžios 9 sveikatos priežiūros įstaigos. Nuo gegužės, įvertinus jų veiklos ataskaitas, savivaldybė turės teisę spręsti dėl priedų dydžio.
"Kurie ligoninių rodikliai bus vertinami, nustato Sveikatos apsaugos ministerija", - sakė J. Asadauskienė.
Baiminamasi, kad vadovai gali nesutikti su pasikeitusiais atlyginimais ir net atsisakyti postų, o tokiais atvejais jiems tektų mokėti išeitines kompensacijas.
reklama
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Komentarai
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Ekonomikos naujienos
Išrinkti tradicinių Eksporto prizo apdovanojimų laimėtojai (1)
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumo posėdyje buvo išrinkti tradicinių...
Pasirodžius meteorologų pranešimams apie šią savaitę numatomą teigiamą temperatūrą, Skandinavijos draudimo bendrovės...
Nuo kovo 1 d. cigaretėms, cigarams ir cigarilėms pradedamas taikyti didesnis...
Jau greitai bus dveji metai, kai pietinėse Europos valstybėse karštai diskutuojama dėl...
Pasaulis, Paskelbta prieš 1 val.
Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 5 val.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.
Sportas, Paskelbta prieš 2 val.
Naujienos
Trečiadienį apie 16.30 val. VE.lt redakcija tapo neįprasto įvykio liudininkais.
Užsitęsusi žiema vis dar kausto pajūrio žemę, tačiau ateinantį savaitgalį mes skelbiame...
Trečiadienį apie 15 val. ugniagesiai gavo pranešimą apie Klaipėdos centre degantį apleistą...
Uostamiesčio pareigūnai pranešė mariose suradę įtariamojo žiauriu motinos nužudymu klaipėdiečio Aido Paulavičiaus...
reklama

Įvairybės
reklama
Naudinga informacija
Indėlių palūkanos
Bankas
EUR 12 mėn.
"Sostinės kreditas"
4.5%
Mėmelio taupomoji kasa
4%
Vilniaus Taupomoji Kasa
3.5%
Akademinė kredito unija
3.1%
Šiaulių bankas
3%
UniCredit Bank
2.1%
Ūkio bankas
2%
Swedbank
1.9%
Konkursai
Sveikinimai
Orai Klaipėdoje
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
0

1

-1

Dieną
4

4

4

ve.lt Blogas
Ar bandysime ką veikti ar ir toliau tik keiksimės?
Štai stovime vienas priešais kitą ir valdžią keikiam… Klaipėdiečiams...
Seimūnas pritrūko litų parkingui
Prieš seimūnų privilegijas užsimojęs parlamentaras Naglis Puteikis, pats...
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- "Viešai badausiu, nes labai noriu valgyti" (53)
- Laiškas generaliniam prokurorui (27)
- Klaipėdos "Nafta-Universitetas" komandos pergalė (24)
- Apsisukti taikiai ir draugiškai nepavyko (20)
- Klaipėdos futbolui reikia trijų milijonų (19)
- V. Lindermanas: mums pavyko suvienyti rusų bendruomenę (papildyta) (19)









































































Klaipedietis
2012-01-29 22:57
Nieko baisaus, manau jie ir su minimumu puikiai išgyventu. nebera tikru daktaru, nebera ir Hipokrato priesaikos. Išgalvotos ir legalizuotos dovaneles pats blogiausias dalykas. Kiekvienas chirurgas susirenka savo liuto dali is serganciu zmoniu, ir statosi namus ar net vaikam stato. Taip legalizuodami pinigus. kur ziuri stt fnt ir kitos tarnybos. O tada ir atsirastu ir vaistam pinigu, ir nereiktu zmonems pirkti kazkokiu neamoningu "paketu" lyg as nesuko uz privaloma sveikatos draudima.
argi
2012-01-29 19:53
bet juk iseitine kompensacija mokama ne kai pats atsisakai pareigu, bet kai atleidzia is pareigu... ar ne taip?
Super
2012-01-27 23:05
Na, apie 10 000 lt alga gauti kaip vaiku ligonines ir miest universitetines ligonines direktoriai noretu kiekvienas.....kitu apie 5000-7000 lt irgi normalu, na, atskaicius mokescius liks kiek maziau, bet uz tiek gyventi galima
Visi komentarai (11)