2018 m. balandžio 24 d. 21:10 val., antradienis

Ekonomikos naujienos

Išleidžiami pirmieji 2017-ųjų pašto ženklai

(4)

2017-01-05, 10:49

Lietuvos pašto inf.

Išleidžiami pirmieji 2017-ųjų pašto ženklai nuotrauka, foto

© Lietuvos pašto nuotr.

Šiųmetę Lietuvos pašto ženklų laidą pradės diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Izraelio užmezgimo 25-mečio metinėms ir Reformacijos penkiašimtmečiui skirti pašto ženklai. Jie apyvartoje pasirodys šį šeštadienį, sausio 7 dieną.

Pašto ženklą, pažymintį Lietuvos ir Izraelio diplomatinių santykių užmezgimo 25-ąsias metines, sukūrė Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto Grafinio dizaino specialybės trečio kurso studentė Kotryna Opanovičiūtė. Šiam pašto ženklui sukurti Izraelio valstybės ambasada Lietuvoje inicijavo VDA studentų darbų konkursą

VDA studentės K. Opanovičiūtės sukurtame pašto ženkle panaudotos Lietuvos ir Izraelio valstybių vėliavų spalvos. Pašto ženklo nominalas – 0,97 euro.

„Tai – pavyzdys, kad filatelija taip pat prisideda prie diplomatijos ir tarptautinių santykių palaikymo. Šis pašto ženklas yra priminimas apie jau ketvirtį amžiaus puoselėjamą dviejų valstybių – Lietuvos ir Izraelio – draugystę“, – pažymėjo Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Pašto ženklas apyvartoje pasirodys Lietuvos ir Izraelio diplomatinių santykių užmezgimo dvidešimtpenkmečio išvakarėse. Dvišaliai santykiai su Izraelio valstybe yra plėtojami nuo 1992 m. sausio 8 dienos. 

Pašto ženklu bus įamžintas ir Reformacijos judėjimas, padaręs didžiulę įtaką Naujųjų laikų istorijai. Dailininkės Indrės Ratkevičiūtės sukurtame pašto ženkle pavaizduotas reformacijos ir protestantizmo pradininkas Martynas Liuteris bei Vitenbergo bažnyčios siluetas. Reformacijos pradžia simboliškai laikomi 1517 metai, kai M. Liuteris prie Vitenbergo rūmų bažnyčios durų prikalė savo garsiąsias 95 tezes. Pašto ženklo „Reformacijai – 500 metų“ nominalas – 0,39 euro, jis išleistas 200 tūkst. egzempliorių tiražu.

Kartu su pašto ženklais „Izraelio ir Lietuvos Respublikos diplomatiniams santykiams – 25 metai“ ir „Reformacijai – 500 metų“ apyvartoje pasirodys ir pirmosios dienos vokai. Pašto korespondencija, apmokama naujaisiais pašto ženklais, šį šeštadienį Vilniaus centriniame pašte bus antspauduojama pirmosios dienos datos spaudu.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-03-15   09:18

IP: 193.109.198.182

PRIVALOMA PERSKAITYTI:

Mano vardas Jasna Savic, aš esu iš Serbijos, noriu paskleisti puikų rašybos ritulį, kuris yra tikras ir nedelsdamas padėti žmonėms, jo vardas dr. Saheed, mano istorija prasideda tokia: 2007 m. Mano vyras paliko mane ir nuėjo pasilikti su kita moteris po 11 santuokos metų, jis paliko mane kentėti, ir aš ieškojau pagalbos visame pasaulyje, kad jį grąžintų, tuo pačiu metu aš ieškojau savo vaiko, tik kad mano Aš negalėjau nieko rasti pagalbos, 2016 m. susipažinęs su internetine reklama apie dr. Saheedą apie tai, kaip padėti moteriai suvienyti savo šeimą ir padaryti ją turtingą, aš turiu skubiai susisiekti su juo ir paprašyti jo pagalbos , pats pirmas žodis, apie kurį man pasakė, buvo (aš įneškiu šypseną tavo veidui), man buvo malonu greitai reaguoti į jį, po to, kai jis rašė rašybą, jis man pasakė, kad mano vyras ateis pas mane, prašydamas mane priimti jį atgal , aš niekada netikėjau, bet po 24 valandų mano vyras pakvietė mano biuro liniją, maldaudamas mane telefonu jam atleisti, buvau labai laimingas ir dėkingas dr. Saheedui, aš niekada nesitikėjau, kad aš kada nors susitiksiu su savo vyru, tačiau šiandien mes esame drauge dėl dr. Saheedo pagalbos. Prieš 3 mėnesius aš turėjau savo pirmąjį kūdikį su jo pagalba, aš pažadėjau, kad pasidalinsiu jo geras darbas internete dėl tų žmonių, kuriems reikia pagalbos, ir dėl tų, kurie yra su neteisingais rašybos ratais, labui, aš mačiau daug rašybos rastų, tačiau dr. Saheedas yra geriausias, turintis bet kokios rūšies problemos sprendimą, jis turi įgaliojimus padėti bet kuriam žmogui, viskas, ką jis man pasakė, buvo įsitikinti, kad aš apie jį informuosiu pasaulį, ir todėl aš darau visa tai, kad pasaulis neleistų, kad dr. Saheedas yra bet kokios rūšies problemos sprendimas, jei turite Norite jam padėkoti už mane, ar norite susisiekti su manimi, čia yra jo elektroninio pašto adresas: saheedtempleofsolution@gmail.com ir Viber numeris: +27638836445 ir jo Whatsapp numeris: +2349065101630. Susisiekite su juo ir jūsų problema išspręsta.

2017-09-01   09:52

IP: 192.119.165.247

stebuklas:

Sveiki visi, mano vardas Susan Philips, esu iš Kanados. Noriu pasidalyti savo šlove ir liudijimu visiems tau, ilgą laiką skaudėjau, mano vyras paliko mane visus, nes negalėjo turėti vaikui jam, o skurdas buvo visur aplink mus, kol draugas mane nuvedė Rašytojas, padėjęs jai su savo nėštumo problema, nukreiptas į dr Ogundelę, ir jis man sakė, kad nesijaudinti, kad mano problemos buvo išspręstos nuo to laiko, kai aš atėjau į jį, jis užmušė mane ir mano vyras grįžo Maldauju, kad aš jį grįstu, o ne labai ilgai po to, kai aš nėščia ir man reikia finansiškai pakeisti mano šeimą, dr. Ogundele yra kaip niekas kitas rašybos ratelį, jis manęs išleido pinigų rašybą, ir šiandien aš ir mano šeima yra finansiškai stabilūs ir Puikiai darydamas, aš tikėjau, ir šiandien aš džiaugiuosi, kad visi jūs žinosite, kad šis rašybos ratelė turi galią suvienyti šeimas ir galią jums finansiškai padaryti. Nes dabar esu laimingas su mano vyru. Dėkojame Dr.Ogundelei dėl tų, kuriems reikia pagalbos, kreiptis į jį el. Paštu: ogundeletempleofsolution@gmail.com arba jo telefono numerį: +27618920352

2017-08-27   13:11

IP: 197.210.44.112

Po devynerių metų santykių su juo jis atsiskyrė su manimi, aš padariau viską, kas įmanoma, kad jį grąžinti, bet viskas buvo veltui, norėjau, kad jo sužadėtinė grįš tiek daug dėl to, kad aš jam myliu, aš meldžiau Su viskuo, pažadu, bet atsisakiau. Aš paaiškinau savo problemą kažkam internetiniam naudojimui, ir jis pasiūlė, kad turėčiau labiau pasikalbėti su rašybos rašu, kuris galėtų padėti man perduoti rašybą, kad sugrąžintų savo sužadėtinę, bet aš tokio tipo, kuris niekada netikėjo rašybos, neturėjau kito pasirinkimo nei išbandyti, Aš išsiųsiu rašybos rašytoją Dr owo ododo ir jis man pasakė, kad nebuvo jokios problemos, kad viskas bus gerai, prieš tris dienas, kad mano sužadėtinys grįš į mane prieš tris dienas, jis įmetė burtą ir stebėtinai antrą dieną tai buvo Maždaug 15 val. Mano sužadėtinis mane paskambino, buvau toks nustebęs, aš atsakėu į skambutį ir visi, ką jis sakė, buvo tai, kad ji buvo labai apgailestaujama dėl visko, kas atsitiko, kad jis norėjo, kad aš grįšiu pas mane, kad jis mane labai myli. Aš buvau toks laimingas ir nuvyko pas jį, tai kaip mes vėl pradėjome gyventi kartu laimingai. Nuo to laiko aš pažadėjau, kad kas nors, su kuo žinau, turi santykių problemą, arba sveikatos problema būtų tokio asmens naudai, nurodant jį kitam tikram tikram ir galingam rašybos raštinei, kuri padėjo man savo problemą ir kas yra Skiriasi nuo kitų. Kiekvienam gali prireikti rašybos ratelio pagalbos, el. Paštu owoododospellcaster04@gmail.com whatsapp +2349052571784 galite jį išsiųsti el. Paštu, jei jums reikia pagalbos savo santykiuose ar visko

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ekonomikos naujienos

„Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030-ųjų ketina investuoti 7 mlrd. eurų nuotrauka, foto

„Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030-ųjų ketina investuoti 7 mlrd. eurų

Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030 metų į plėtrą bei modernizavimą ketina...

Vyriausybė siūlo didinti fizinio aktyvumo finansavimą nuo dabar skiriamo 1 proc. akcizo...

Siūloma didinti fizinio aktyvumo finansavimą nuotrauka, foto

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 20 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Jemenui...

Lietuva skyrė 20 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Jemenui nuotrauka, foto

Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorė „Klaipėdos nafta“ (KN) pasirašytu memorandumu su...

Klaipėdos nafta prisidės prie SGD infrastruktūros plėtojimo JAV nuotrauka, foto

Žiemos sezono metu aktualu kalbėti apie šilumos kainą. Tačiau kur kas aktualiau...

Laikas keisti požiūrį į šilumos kainas nuotrauka, foto

Šilutėje varžėsi jaunieji sunkiaatlečiai nuotrauka, foto

Sportas, Šilutėje vyko Lietuvos jaunių-moksleivių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionato finalinis etapas,...

Bus keičiama nemokamo kėlimo į Neringą tvarka nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Susisiekimo ministerijai bendradarbiaujant su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, išaiškinta įžūli sukčiavimo...

Už suniokotą mišką žalos atlyginti nereikės nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Prieš septynerius metus Dvylių kaime (Veiviržėnų seniūnija) dėl 10 kW elektros oro...

Sprendimas dėl išmokų B. Markausko šeimai paaiškės kitą savaitę nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) sprendimą dėl žemės ūkio ministro Broniaus Markausko...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...