Pirmadienį visoje Lietuvoje prasidėjo akcija "Daugiau erdvės kiemuose", kurios metu gyventojai galės...
ve.lt > Žinios > Ekonomika > Automobiliai
Automobiliai
Kolumbijoje nušautas pirmasis šios šalies "Formulės-1" pilotas
Ricardo "Cichilla" Londono, 59 metų amžiaus buvęs "Formulės-1" lenktynių pilotas, nušautas Kolumbijoje, San Bernardo del Viento mieste. Jis nužudytas viešbučio SPA centre, kur tuo metu ilsėjosi. Be buvusio lenktynininko, nuo kelių užuolikų šūvių žuvo du jo palydovai, vienas visiškai atsitiktinai šalia buvęs žmogus sužeistas.
R. Londono mirtis siejama su jo dalyvavimu kriminaliniame pasaulyje - esą buvęs F1 pilotas buvo surištas su narkotikų mafija. Prieš devynerius metus buvęs sportininkas pakliuvo į JAV teisėtvarkos akiratį, tačiau tada visi kaltinimai baigėsi jo 10 mln. dolerių vertės turto areštu ir teisės įvažiuoti į Jungtines Valstijas atėmimu.
"Formulės-1" lenktynėse R. Londono, oficialiai vadinamas pirmuoju F1 pilotu Kolumbijos istorijoje, sužibėjo tik kartą - dalyvavo 1981 metais komandos "Ensign" sudėtyje Brazilijos "Grand Prix" laisvuosiuose važiavimuose, tačiau per pagrindines lenktynes bolido vairas jam nebuvo patikėtas. Galų gale, Tarptautinė automobilių sporto federacija iš jo atėmė piloto licenciją.
Beje, jau tada "Cichilla" buvo siejamas su nusikaltėlių ratu.
Prieš tai R. Londono varžėsi IMSA, "Can Am" ir "Daytona" lenktynėse.
ve.lt inf.
reklama
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Automobiliai
Pirmieji eksponatai Lietuvoje atidaromame techninių sporto šakų šlovės muziejuje bus per 30...
Tikimybė vairuojant motociklą patirti traumą arba žūti pakliuvus į rimtą eismo įvykį...
Birželio 1-10 dienomis vyks tarptautinis elektromobilų maratonas "Talinas - Monte Karlas". Maratono...
Sportas, Paskelbta prieš 28 min.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 14 val.
Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 38 min.
Renginiai, Paskelbta prieš 1 val.
Naujienos

Studentų lūkesčiai: norėtų 2000 Lt, bet dirbtų... (2)

Prašoma peržiūrėti draudimą vykdyti "Street View" projektą

Kultūros virusas įsismelkė į Klaipėdą

"Vilties bėgimo" trasoje buvo svarbus ir laikas
Įvairybės
Naudinga informacija
Indėlių palūkanos
Bankas
EUR 12 mėn.
"Sostinės kreditas"
4.5%
Mėmelio taupomoji kasa
4%
Vilniaus Taupomoji Kasa
3.5%
Akademinė kredito unija
3.1%
Šiaulių bankas
3%
UniCredit Bank
2.1%
Ūkio bankas
2%
Swedbank
1.9%
Sveikinimai
Orai Klaipėdoje
Šiandien
Rytoj
Poryt
Naktį
14

13

8

Dieną
25

25

19

Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Paviešintos nuotraukos ir video iš autobusiuko (135)
- Drąsiaus Kedžio dukra perduota motinai (92)
- Aštuonerių metų mergaitė - valstybės paslaptis (62)
- Neringa Venckienė nori pasimatyti su buvusia globotine (61)
- Klaipėdoje - nelegalus mitingas dėl įvykių Klonio... (58)
- Dėl Garliavos įvykių - mitingas Klaipėdoje (50)










































































