2020 m. birželio 3 d. 00:57 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Automobiliai

Automobiliai

„Citroën“ importuotoju Baltijos šalyse tapo „Bassadone Group“

2020-02-04, 14:57

Informacinis pranešimas.

„Citroën“ importuotoju Baltijos šalyse tapo „Bassadone Group“ nuotrauka, foto

Citroen C3

© Organizatorių nuotrauka

Reklama

„Bassadone Automotive Nordic“ patronuojanti Estijos įmonė „Auto-Bon Oy“ įsigijo „Veho Eesti AS“. Sandoris oficialiai įvykdytas 2020 m. sausio 31 d., kai buvo gautas visų trijų Baltijos šalių konkurencijos tarybų pritarimas.

  Įmonė pervadinama į „Auto-Bon AC AS“ ir perima „Citroën“ automobilių importo teises Baltijos šalyse, „Citroën“ bei „Honda“ pardavimo atstovybes Estijoje. Šių automobilių klientams pokyčiai įtakos neturės.

„Tai yra natūralus „Bassadone Group“ plėtros žingsnis Baltijos šalyse. „Citroën“ ir „Peugeot“ prekės ženklai priklauso vienam didžiausių automobilių gamintojų Europoje – „Groupe PSA“.

„Citroën“ importuotojo teisių perėmimas yra logiškas mūsų strategijos žingsnis. Naujos pardavimo atstovybės bei prekės ženklai atveria ateities plėtros galimybių“, – teigia „Auto-Bon Baltic OÜ“ generalinis direktorius ir „Auto-Bon AC AS“ valdybos narys Andrusas Kuusas.

Visi „Veho Eesti AS“ darbuotojai ir valdybos nariai tęs darbą naujoje „Auto-Bon Oy“ valdomoje „Auto-Bon AC AS“ įmonėje – A. Kuusas rūpinsis, jog įmonės perėmimas ir integracija įvyktų sklandžiai.

Buvęs „Veho Eesti AS“ generalinis direktorius Andas Nõelisbus atsakingas už automobilių pardavimo salonų veiklą.

„Peugeot“ pardavimas Baltijos šalyse 2019 m., palyginti su ankstesniais metais, didėjo 33,06 proc.Iš viso per praėjusius metus buvo parduoti 5 369 modeliai, tai leido pasiekti 5,17 proc. rinkos dalį.

„Citroën“ rinkos dalis 2019 m. pabaigoje buvo 3,37 proc. (3 500 parduotų automobilių), „Honda“ – 1,26 proc. (1 306 parduoti automobiliai Baltijos šalyse, iš kurių daugiausia Estijoje – 994).

„Bassadone Group“ yra seniausia „Peugeot“ atstovė Europoje, įsigyti ją yra natūralus žingsnis mūsų tikslo stiprinti bendradarbiavimą su „Groupe PSA“ ir pozicijas Baltijos šalyse link.

„Auto-Bon“ toliau plėtoja importuotojo verslą, o pardavimo atstovybių veikla bus vykdoma atskirai“, – sako „Auto-Bon Oy“ generalinis direktorius ir „Auto-Bon AC AS“ stebėtojų tarybos narys Markusas Vuollė.

„Baltijos šalyse veikiame nuo 1996 m. ir esame pasiryžę toliau sėkmingai plėstis. Mūsų verslo procesai ir masto ekonomija leidžia mažinti visos tiekimo grandinės kainas, o iš to naudos gauna pardavėjai ir galutiniai klientai“, – pridūrė „Bassadone Automotive Nordic Oy“ generalinis direktorius ir „Auto-Bon AC AS“ stebėtojų tarybos pirmininkas Anttisas Ruhanenas.

„Bassadone Automotive Nordic“

Reklama

„Bassadone Automotive Nordic“ priklauso „Bassadone Automotive Group“ – šeimos valdomam verslui, kuris buvo įsteigtas 1904 m. „Bassadone“ yra įvairių automobilių prekės ženklų importuotojas ir pardavėjas Anglijoje, Suomijoje, Gibraltare, Ispanijoje ir Baltijos šalyse.

2018 m. pardavimas pasiekė 35 tūkst. naujų automobilių, o apyvarta Europoje – 550 mln. Eur.

Suomijoje grupė yra „Citroën“, „Dacia“, DS, „Hyundai“, „Isuzu“, „Lotus“, „Peugeot“, „Renault“, „SsangYong“ ir „Suzuki“ importuotojas. „Baltics Bassadone“ importuoja „Hyundai“, „Isuzu“, „Peugeot“, „SsangYong“ ir „Suzuki“ automobilius, o nuo 2020 m. – ir „Citroën“.

„Bassadone Automotive Nordic“ Suomijoje yra labiausiai pažengusipapildomas paslaugas siūlanti įmonių grupė: „Bassadone Insurance Services“ – draudimo, o „DNB Auto Finance“ – automobilių finansavimo. „Autoverkkokauppa.fi“ yra vienintelis pardavimo salonas Suomijoje, kurio skaitmeninės paslaugos pasiekiamos 24/7.

„Auto-Bon Oy“

Nuo 2017 m. „Auto-Bon Oy“ yra „Bassadone Automotive Nordic“ dalis. „Auto-Bon“ yra oficialus „Citroën“, DS ir „Peugeot“ asmeninių bei komercinių automobilių importuotojas Suomijoje, kurioje 2018 m. įmonės apyvarta buvo 91 mln. Eur, dabar „Auto-BonOy“ dirba 30 žmonių.

Reklama

„Auto-Bon AC AS“

„Auto-Bon AC AS“, buvusi „Veho Eesti AS“, yra „Citroën“ automobilių importuotojas Baltijos šalyse ir valdo tris „Honda“ bei „Citroën“ automobilių prekybos salonusbei nekilnojamąjį turtą Estijoje. 2018 m. įmonės apyvarta buvo 73,4 mln. Eur, joje dirba 121 žmogus.

„Auto-Bon Baltic OÜ“

„Auto-Bon Baltic OÜ“ yra „Peugeot“ automobilių importuotojas Baltijos šalyse. Įmonę 2018 m. pavasarį įsigijo „Auto-Bon Oy“, priklausanti „Bassadone Automotive Nordic“. 2018 m. įmonės apyvarta buvo 74,2 mln. Eur, joje dirba 17 žmonių.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Automobiliai

Šiandien Vyriausybės pasitarime pritarta Susisiekimo ministerijos siūlymui nuo liepos 1 sumažinti leidimų...

Ir taksi, ir pavežėjams leidimas kainuos 8 eurus nuotrauka, foto

Lietuvos automobilių rinka į 2020-uosius metus įriedėjo su didele inercija, puikiomis pirkėjų...

Lietuvos automobilių rinka: nuo sulėtėjusios paklausos iki rekordinio pasirinkimo pirkėjams nuotrauka, foto

Valstybės įmonė „Regitra“ pranešė nuo penktadienio atnaujinanti registraciją į vairavimo egzaminus...

Atnaujinama registracija į motociklų ir krovininio transporto vairavimo egzaminus nuotrauka, foto

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) priėmė svarbų sprendimą, aktualų visiems automobilininkams, kuriems...

Karantino metu švelninami TA reikalavimai nuotrauka, foto

Policija prašo pagalbos. Įtariamas merginos pagrobimas nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien apie 16:00 val., bendruoju pagalbos telefonu sulaukta merginos skambučio, kuriuo ji...

Atsiprašome skaitytojų ir visuomenės nuotrauka, foto

Klaipėda, 2020 m. birželio 2 dienos dienraščio "Vakarų ekspresas" numerio paskutiniame puslapyje per...

Atrask savo kraštą: ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Dienraštis "Vakarų ekspresas" pradeda naują vasarišką rubriką priede "Vakarų Lietuva". Kviesime pažinti...

Klaipėdos karatistams - 16 aukso medalių nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Okinavos" karatistai dalyvavo jau antrose nuotoliniu būdu rengiamose Lietuvos karatė kiokušin...

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...