2020 m. birželio 1 d. 17:01 val., pirmadienis

Apie literatūrą kitaip

Mokytojai irgi mokosi

2019-09-04, 16:01

Rima Norkienė, "Gabijos" progimnazijos mokytoja

Mokytojai irgi mokosi nuotrauka, foto

© Asmeninio albumo nuotr.

Tik emociškai stiprūs mokytojai gali sąmoningai rinktis tobulėjimo kryptis bei gebėti uždegti ir sudominti kitus. Juk profesijos prestižas kyla iš žmogaus.

Jei mokiniai matys mokytoją, kuris mėgaujasi savo darbu, kuris geba savo veiksmais, o ne nuomone parodyti, koks įdomus, kūrybingas ir prasmingas yra mokytojo darbas, tie, kurie turi pašaukimą, neabejotinai pasirinks mokytojo profesinį kelią, nes gyvenimas per trumpas, kad eikvotum jį darbui, kuris yra kančia.

Rugpjūčio pabaigoje Telšių vysk. Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijoje vyko asociacijos "Karjeros kodas" organizuotas seminaras-edukacinė stovykla pedagogams "Įkvėpk 3".

Čia savo noru susirinko įvairių dalykų pedagogai iš visos Lietuvos, kurie nori mokytis ir mokyti kitus su entuziazmu, energija ir šypsenomis.

Keturi lektoriai, tarp jų ir Klaipėdos "Gabijos" progimnazijos mokytoja Rima Norkienė, organizavo teorines ir praktines veiklas saviugdai.

Dvi dienas mokytojai bendraudami ir bendradarbiaudami gilinosi į savo vidinius resursus, nes, tik suprasdami save, gebėdami atpažinti savo emocijas bei tinkamai valdyti jas, galime suprasti kitus, tinkamai reaguoti, rasti kūrybiškus sprendimus. Ir svarbiausia - patikėti, kad galima kiekvienam jaunam žmogui padėti eiti asmeniniu tobulėjimo keliu.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Apie literatūrą kitaip

Apie tai, kaip moksleivius paskatinti skaityti knygas, apie rašymo subtilybes kalbėjomės su...

Vytautas Čepas: "Rašyti išmoksi tik rašydamas" nuotrauka, foto

"Vakarų ekspreso" naujienų portalas vykdo Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo remiamą...

„Sutinku daugybę smalsių vaikų“ nuotrauka, foto

Keičiasi grįžtančiųjų iš užsienio priėmimo tvarka nuotrauka, foto

COVID-19, Keičiasi grįžtančiųjų iš užsienio priėmimo tvarka. Pagal naujus Sveikatos apsaugos ministro-Valstybės lygio...

Veryga: vienas rodiklis neatitinka kriterijų nuotrauka, foto

COVID-19, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga akcentuoja, kad Vyriausybės nustatyti kriterijai, kuriais remiantis...

STT tikrino Žuvininkystės tarnybą dėl dokumentų klastojimo nuotrauka, foto

Kriminalai, Gavus informacijos apie galbūt suklastotus žuvų apskaitos dokumentus, Specialiųjų tyrimų tarnybos...

Policija baus apie pusšimtį nelegaliose lenktynėse dalyvavusių vairuotojų nuotrauka, foto

Kriminalai, Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai didžiausią dėmesį skyrė pavojingo ir chuliganiško vairavimo,...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...