2017 m. gruodžio 14 d. 12:07 val., ketvirtadienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Dienraščio redakcija

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

Rytis Savickis

Rytis Savickis

Redaktorius

Tel. (846) 411 305

Mob. + 370 691 97424

rytis@ve.lt

Edita Gudavice

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Virginija Samulionytė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. + 370 685 75707

virginija@ve.lt

Dalia Bikauskaite

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevicius

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Grazina Juodyte

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Rūta Žukė

Kultūra

Mob. tel. 8 699 20149

ruta@ve.lt

Mindaugas Drąsutis

Aktualijos

Tel. (8 46) 304 300

mindaugas@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

 

Dora Žibaitė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

dora@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

VE.lt portalas

Emilija Masnikaitė

VE.lt administratorė

Tel. (8 46) 411 305

Mob. +370 643 03119

emilija@ve.lt

Dziugas Lukoseviciuss

Džiugas Lukoševičius

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Agnius Acus

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 671 01595

agnius@ve.lt

Komercijos skyrius

Rasa Aleksandrienė

Komercijos direktorė

Tel. (8 46) 301 183

Mob. + 370 655 43210

aleksandriene@ve.lt

Jolanta Pletkuviene

Jolanta Pletkuvienė

Platinimo tarnybos vadovė

Tel. (8 46) 420 096

spt@ve.lt

Reklamos pardavimo skyrius

Diana Šiaulienė

Pardavimo projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 687 13248

diana@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Regina Baranauskaitė

Tel. (8 46) 411 314

regina@ve.lt

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Karštas telefonas:

 Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Del laikrašcio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314, 420 096 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314, faks. (8 46) 310 102

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio iejimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušės a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Palangoje: Malūno g. 6 (Palangos TV skelbimų sk.)
Tel. (8 460) 52338

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Plungėje: J. Tumo-Vaižganto g. 27
Tel. (8 448) 72419

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Prezidentė Dalia Grybauskaitė: Rusijai ir toliau nevykdant Minsko susitarimų, nėra jokių prielaidų sankcijų atšaukimui nuotrauka, foto

Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus Europos Vadovų Taryboje (EVT)....

Paradoksas: lietuvių kalbą reikia ginti nuo Kultūros ministerijos. Tai aiškėja iš Lietuvos...

Nereikia Putino, kai yra Jonsson nuotrauka, foto

Kelių Seimo opozicinių frakcijų atstovai, vykdydami savo konstitucinę pareigą vertinti Vyriausybės ir...

Parlamentarai svarstys interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai nuotrauka, foto

Seime sutarta kurti neįgaliesiems įsidarbinti palankią aplinką – tokį memorandumą pasirašė...

Seime pasirašytas susitarimas dėl neįgaliųjų įtraukimo į darbo rinką nuotrauka, foto

Orai: iškritęs sniegas neskubės tirpti nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Ketvirtadienį šalyje – sniegas, šlapdriba, kai kur gali pasirodyti pūga. Panašūs orai...

Šįvakar - "Neptūno-Akvaservis" ir "Perlo" mūšis nuotrauka, foto

Sportas, Geriausiųjų šio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipų ketvertuke įsitvirtinę Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis"...

KVK pedagogai važiavo į Latviją pigaus alaus nuotrauka, foto

Klaipėda, Kol nepatenkinti aukštojo mokslo padėtimi Lietuvoje vienų šalies aukštųjų mokyklų darbuotojai skelbia...

Karinės jūrų pajėgos kviečia į kalėdinį susibūrimą nuotrauka, foto

Klaipėda, Š. m. gruodžio 16 d. 12.00 – 14.30 val. Lietuvos karinės jūrų...

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 58 min.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...