2017 m. rugpjūčio 18 d. 07:57 val., penktadienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

 

Dienraščio redakcija

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius

Dienraščio redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 650 77550

martynas@ve.lt

Tomas Gukauskas

Tomas Gukauskas

Redaktoriaus pavaduotojas

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 611 59406

tomas@ve.lt

Edita Gudavice

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Virginija Samulionytė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. + 370 685 75707

virginija@ve.lt

Dalia Bikauskaite

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevicius

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Grazina Juodyte

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Rūta Žukė

Kultūra

Mob. tel 8 699 20149

ruta@ve.lt

Eimantas Chalchlovas

Eimantas Chachlovas

Fotokorespondentas

Mob. +370 600 10953

eimantas@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

 

Audronė Jucevičienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

audrone@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

Rytis Savickis

Rytis Savickis

Ekonomika, kriminalai

Tel. (846) 411 305

Mob. + 370 656 47806

rytis@ve.lt

VE.lt portalas

Emilija Masnikaitė

VE.lt administratorė

Tel. (8 46) 411 305

Mob. +370 643 03119

emilija@ve.lt

Dziugas Lukoseviciuss

Džiugas Lukoševičius

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Agnius Acus

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 671 01595

agnius@ve.lt

Komercijos skyrius

Rasa Aleksandrienė

Komercijos direktorė

Tel. (8 46) 301 183

Mob. + 370 655 43210

aleksandriene@ve.lt

Jurgita Petrauskienė

Rinkodaros vadovė

Tel. (8 46) 301 183

Mob.  +370 699 56260

ivaizdis@ve.lt

Rolandas Ruplenas

Rolandas Ruplėnas

Platinimo tarnybos vadovas 

Tel. (8 46) 420 096

spt@ve.lt

Reklamos pardavimo skyrius

Alina Gukauskienė

Projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 614 31500

alina@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Jolanta Pletkuviene

Jolanta Pletkuvienė

Vadybininkė-apskaitininkė

Tel. (8 46) 411 314

jolanta@ve.lt

Regina Baranauskaitė

Vadybininkė-apskaitininkė

Tel. (8 46) 411 314

regina@ve.lt

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Karštas telefonas:

 Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Dėl laikraščio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314, 420 096 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314, faks. (8 46) 310 102

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio įėjimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušes a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Palangoje: Malūno g. 6 (Palangos TV skelbimų sk.)
Tel. (8 460) 52338

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Plungėje: J. Tumo-Vaižganto g. 27
Tel. (8 448) 72419

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Saulius Skvernelis: imigracija iš Ukrainos nėra blogai nuotrauka, foto

Pastaruoju metu auganti imigracija iš Ukrainos į Lietuvą nėra blogas dalykas,...

Greitai be bankų žinios negalėsime žengti nė žingsnio. Regis, jie nori žinoti...

Banką domina net lovos reikalai nuotrauka, foto

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja,...

Saulius Skvernelis: tikrai bus siūlymas pasitraukti iš koalicijos nuotrauka, foto

Lietuva gavo Rusijos kvietimą stebėti rugsėjį vyksiančias karines pratybas „Zapad“. Anksčiau lietuvių...

Lietuviai „Zapad“ stebės Baltarusijoje ir Rusijos Leningrado srityje nuotrauka, foto

Ketvirtasis ratas prasidėjo be "Atlanto" nuotrauka, foto

Sportas, Trečiadienį rungtynėmis Utenoje ir Vilniuje prasidėjo Lietuvos futbolo A lygos čempionato ketvirtasis...

Rugpjūčio 18-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

Recidyvistai vagišiai laiką leis pataisos namuose nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos rajono teismas nuteisė vagišių trijulę, kurie apvogė vaistinę Dercekliuose bei knygyną...

Parduotos vasaros: kaip darbdaviai apgaudinėja jaunimą nuotrauka, foto

Ekonomikos naujienos, Ilgesnės negu pusės paros pamainos, mažesnis už minimalų atlyginimas ir pažadų šalyje...

Sportas, Paskelbta prieš 56 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 11 val.

Ekonomikos naujienos, Paskelbta prieš 12 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...