2019 m. kovo 19 d. 18:43 val., antradienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

Loreta Latakienė

Vykdomoji direktorė

Tel. (846) 301 183

loreta@ve.lt

Dienraščio redakcija

Virginija Kesminė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. +370 685 75707

virginija@ve.lt

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Mindaugas Drąsutis

Aktualijos

Tel. (8 46) 304 300

mindaugas@ve.lt

Goda Pukelytė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

goda@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

VE.lt portalas

Džiugas Lukoševičius

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Viktoras Kesminas

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 622 70806

viktoras@ve.lt

Jonas Valaitis

VE.lt reporteris

Tel. (8 46) 411 305

jonas@ve.lt

Komercijos skyrius

Diana Šiaulienė

Reklamos pardavimo projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 687 13248

diana@ve.lt

Jolanta Pletkuvienė

Platinimo tarnybos vadovė

Tel. (8 46) 420 096

spt@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Duomenų apsaugos pareigūnas:

asmensduomenys@sdg.lt

Karštas telefonas:

Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Del laikrašcio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314, 420 096 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314, faks. (8 46) 310 102

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio iejimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušės a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Pristatytas neįgaliesiems skirtas automobilis nuotrauka, foto

Neįgaliųjų departamento Neringos miesto neįgaliųjų draugijai skirtas naujas automobilis jau naudojamas bendruomenės...

Dešiniajame Jūros upės krante, netoli Kalėnų, stūkso senas piliakalnis. Žmonės jo vardo...

Šarkų kalnas nuotrauka, foto

Kovo 8-ąją, penktadienį, posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino šalies savivaldybių, kuriose...

Patvirtinti galutiniai rinkimų rezultatai nuotrauka, foto

Kuršių nerijos miškotvarkos darbams einant į pabaigą, inicijuota dviračių tako atkarpos nuo...

Vertinta dviračių tako būklė nuotrauka, foto

Svarstoma finansuoti mažų laivų įsigijimą nuotrauka, foto

Jūra, Europos Sąjungos (ES) žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų taryboje siūloma kitoje...

T. Gaidamavičius: „Duosime kovą, tikrai nepasiduosime“ nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį – Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sausu...

Siūlymas seime: kiekviename kaime po taromatą nuotrauka, foto

Lietuva, Seimas po pateikimo pritarė Seimo narės Virginijos Vingrienės pateiktam įstatymo projektui, kuriuo...

Antstolių pajamos mažės iki 40 proc. nuotrauka, foto

Lietuva, Atpiginus skolų išieškojimą, antstolių pajamos mažės 16–40 proc., tačiau labiausiai nukentės piktnaudžiavę...

Jūra, Paskelbta prieš 44 min.

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...