2017 m. kovo 27 d. 13:39 val., pirmadienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

 

Dienraščio redakcija

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius

Dienraščio redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 650 77550

martynas@ve.lt

Tomas Gukauskas

Tomas Gukauskas

Redaktoriaus pavaduotojas

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 611 59406

tomas@ve.lt

Edita Gudavice

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Virginija Samulionytė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. + 370 685 75707

virginija@ve.lt

Dalia Bikauskaite

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevicius

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Grazina Juodyte

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Rūta Žukė

Kultūra

Mob. tel 8 699 20149

ruta@ve.lt

Eimantas Chalchlovas

Eimantas Chachlovas

Fotokorespondentas

Mob. +370 600 10953

eimantas@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

 

Audronė Jucevičienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

audrone@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

VE.lt portalas

Rytis Savickis

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 656 47806

rytis@ve.lt

Dziugas Lukoseviciuss

Džiugas Lukoševičius

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Agnius Acus

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 671 01595

agnius@ve.lt

Komercijos skyrius

Rasa Aleksandrienė

Komercijos direktorė

Tel. (8 46) 301 183

Mob. + 370 655 43210

aleksandriene@ve.lt

Jurgita Petrauskienė

Rinkodaros vadovė

Tel. (8 46) 301 183

Mob.  +370 699 56260

ivaizdis@ve.lt

Rolandas Ruplenas

Rolandas Ruplėnas

Platinimo tarnybos vadovas 

Tel. (8 46) 420 096

spt@ve.lt

Reklamos pardavimo skyrius

Alina Gukauskienė

Projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 614 31500

alina@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Jolanta Pletkuviene

Jolanta Pletkuvienė

Vadybininkė-apskaitininkė

Tel. (8 46) 411 314

jolanta@ve.lt

Regina Baranauskaitė

Vadybininkė-apskaitininkė

Tel. (8 46) 411 314

regina@ve.lt

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Karštas telefonas:

 Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Dėl laikraščio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314, 420 096 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314, faks. (8 46) 310 102

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio įėjimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušes a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Palangoje: Malūno g. 6 (Palangos TV skelbimų sk.)
Tel. (8 460) 52338

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Plungėje: J. Tumo-Vaižganto g. 27
Tel. (8 448) 72419

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Vokietija siunčia signalą, kad Lietuvai gali grąžinti pabėgėlius nuotrauka, foto

Vokietijos migracijos tarnybos informavo Lietuvą apie vieną grąžinamą pabėgėlį. Nors jis...

Seimas ėmėsi svarstyti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įstatymo pataisas, kad šiai...

Seimas svarsto palengvinti STT prieigą prie finansinių duomenų bazių nuotrauka, foto

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“  kovo 27 d. rengia tradicinę pavasario sueigą. Šiame...

Pristatys pavasario planus nuotrauka, foto

Valdančiosios koalicijos partneriai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir Socialdemokratų...

Keturi valdančiosios koalicijos likimo scenarijai: kuris labiausiai tikėtinas nuotrauka, foto

Į kurortą pakvies „Palangos dienų“ renginiai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Jau netrukus Palanga pasipuoš miesto vėliavomis bei kurorto gyventojus ir svečius pakvies...

Šįvakar Klaipėdoje - LMKL merginų pusfinalio mūšis nuotrauka, foto

Sportas,  

Kebabinėje davė 20 eurų kopiją ir gavo grąžos nuotrauka, foto

Kriminalai, „Galvojau, pajuokausiu“, – Palangos miesto apylinkės teisme teisinosi šventojiškis Deimantas Drugeika, kuris...

Kristina Brazauskienė kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą, apskųsdama...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 40 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...