2017 m. birželio 26 d. 04:58 val., pirmadienis

Kontaktai

UAB „Vakarų ekspresas“
M. Mažvydo al. 3,
LT-92131 Klaipėda; kodas 141405163;
PVM kodas LT414051610;
Juridinių asmenų registras
Laiškams:
aktualijos@ve.lt, portalas@ve.lt
Faksas korespondencijai: (8 46) 310102.
Buhalterija: (8 46 304301) apskaita@ve.lt.

Gintaras Tomkus

Direktorius ir vyr. redaktorius

Tel. (8 46) 411 308

tomkus@ve.lt

 

Dienraščio redakcija

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius

Dienraščio redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 650 77550

martynas@ve.lt

Tomas Gukauskas

Tomas Gukauskas

Redaktoriaus pavaduotojas

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 611 59406

tomas@ve.lt

Edita Gudavice

Edita Gudavičė

Aktualijos, švietimas

Mob. + 370 685 85845

edita@ve.lt

Virginija Samulionytė

Aktualijos, sveikata

Tel. (8 46) 304 300

Mob. + 370 685 75707

virginija@ve.lt

Dalia Bikauskaite

Dalia Bikauskaitė

Laivynas

Tel. (846) 411 309

Mob. +370 685 46191

dalia@ve.lt

Rasa Karanauskaitė

"Laisvalaikio" priedo redaktorė

Tel. (8 46) 304 302

rasa@ve.lt

Paulius Matulevicius

Paulius Matulevičius

Sportas

Tel. 8 662 52355

paulius@ve.lt

Grazina Juodyte

Gražina Juodytė

Pagalbos turgelis 

Tel. (8 46) 493 435

grazina@ve.lt

Jurga Petronytė

Aktualijos

Tel. (846) 411 316

jurga@ve.lt

Rūta Žukė

Kultūra

Mob. tel 8 699 20149

ruta@ve.lt

Eimantas Chalchlovas

Eimantas Chachlovas

Fotokorespondentas

Mob. +370 600 10953

eimantas@ve.lt

Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Fotokorespondentas

Mob. +370 687 69869

 

Audronė Jucevičienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

audrone@ve.lt

Vilija Šilinienė

Kalbos redaktorė

Tel. (8 46) 493 435

vilija@ve.lt

Darius Anužis

Dizaineris maketuotojas

Tel. (8 46) 411 305

ezis@ve.lt

Darius Butkus

Darius Butkus

Techninio centro vadovas

Tel. (846) 411 305

Mob. +370 685 48248

darius@ve.lt

Agnė Kanaverskytė

Vyr. dizainerė

Tel. (8 46) 411 305

agne@ve.lt

Rytis Savickis

Rytis Savickis

Ekonomika, kriminalai

Tel. (846) 411 305

Mob. + 370 656 47806

rytis@ve.lt

VE.lt portalas

Emilija Masnikaitė

VE.lt administratorė

Tel. (8 46) 411 305

emilija@ve.lt

Dziugas Lukoseviciuss

Džiugas Lukoševičius

VE.lt redaktorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 612 39561

dziugas@ve.lt

Agnius Acus

VE.lt administratorius

Tel. (8 46) 411 305

Mob. + 370 671 01595

agnius@ve.lt

Komercijos skyrius

Rasa Aleksandrienė

Komercijos direktorė

Tel. (8 46) 301 183

Mob. + 370 655 43210

aleksandriene@ve.lt

Jurgita Petrauskienė

Rinkodaros vadovė

Tel. (8 46) 301 183

Mob.  +370 699 56260

ivaizdis@ve.lt

Rolandas Ruplenas

Rolandas Ruplėnas

Platinimo tarnybos vadovas 

Tel. (8 46) 420 096

spt@ve.lt

Reklamos pardavimo skyrius

Alina Gukauskienė

Projektų vadovė

Tel. (8 46) 411 296

Mob. + 370 614 31500

alina@ve.lt

Inga Ruginienė

Reklamos vadybininkė

Tel. (8 46) 411 296

+ 370 689 73972

inga@ve.lt

Prenumerata ir skelbimai

Jolanta Pletkuviene

Jolanta Pletkuvienė

Vadybininkė-apskaitininkė

Tel. (8 46) 411 314

jolanta@ve.lt

Regina Baranauskaitė

Vadybininkė-apskaitininkė

Tel. (8 46) 411 314

regina@ve.lt

Erika Bulotienė

Užsakymų priėmėja

Tel. 8 650 51131

akropolis@ve.lt

Rima Bruzgulyte

Rima Bruzgulytė

Užsakymų priėmėja 

8 650 51131

akropolis@ve.lt

Karštas telefonas:

 Gražinos skiltis, Pagalbos turgelis - tel. 8 46 493 435 grazina@ve.lt
Informuokite apie renginius:
rasa@ve.lt
Dėl laikraščio pristatymo skambinkite:
8 46 411 314, 420 096 spt@ve.lt

Skelbimai priimami:

Klaipėdoje: Mažvydo al. 3 skelbimai@ve.lt
Tel. (8 46) 411314, faks. (8 46) 310 102

PC "Akropolis", Taikos pr. 61, Vokiečių al. (prie centrinio įėjimo). Tel. 8 650 51131. Dirbame kasdien 10-21 val.

Kretingoje: “Pajūrio naujienų” redakcijoje, Rotušes a. 17, II a.
Tel. (8 445) 51397

Palangoje: Malūno g. 6 (Palangos TV skelbimų sk.)
Tel. (8 460) 52338

Šilutėje: “Pamario“ redakcijoje, Lietuvininkų g. 20.
Tel. (8 441) 78191

Plungėje: J. Tumo-Vaižganto g. 27
Tel. (8 448) 72419

Užsisakykite skelbimą dienraštyje internetu

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuva jau turi antrą palaimintąjį - arkivyskupą Teofilių Matulionį nuotrauka, foto

Sekmadienį pirmą kartą Lietuva šventė istorinį įvykį - skelbimo palaimintuoju iškilmes. Vilniuje,...

Sekmadienį pirmą kartą Lietuvoje vyks skelbimo palaimintuoju iškilmės. Popiežiaus Pranciškaus siunčiamas Vatikano...

Lietuvoje istorinis įvykis - arkivyskupas Teofilius Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju nuotrauka, foto

Liberalų sąjūdis laikosi pozicijos, kad pertvarkant valstybinių miškų valdymą įstatyme turėtų nelikti...

Remigijus Šimašius: reikia tiesiog išbraukti urėdijų skaičių nuotrauka, foto

Siekiant palengvinti rinkimų finansavimą vienmandatininkams, siūloma nuo 12 eurų iki 50 eurų...

Nuo 12 iki 50 eurų siūloma padidinti mažos aukos dydį nuotrauka, foto

Gelbėtojais tampama ne dėl pramogų nuotrauka, foto

Klaipėda, Saulė, jūra, paplūdimys ir ant smėlio gulinčios tik bikiniais prisidengusios gražuolės ar...

Henrikas Žustautas Europos čempionate iškovojo auksą nuotrauka, foto

Sportas, Belgrade (Serbija) vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 19...

Kol sulauksime karščių, vargins vėjas su lietumi nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Ateinančios savaitės pradžios orai bus panašūs į sekmadienio orus. Taip LRT RADIJUI...

Buriuotojai jau devintas Jonines sutiko naktinėje regatoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Joninių naktį Kuršių mariose vyko tradicinė – jau devintoji – Joninių nakties...

Klaipėda, Paskelbta prieš 8 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 14 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...