2019 m. vasario 18 d. 13:55 val., pirmadienis

Mylimiausias Klaipėdos mokytojas

Mylimiausias Klaipėdos mokytojas

Ateitis – mokyklos mokytojo rankose. – V. Hugo.

"Vakarų ekspresas" tradiciškai kviečia rinkti mylimiausią Klaipėdos mokytoją.

Žodis mylimiausias kiekvienam turi savą reikšmę: vienam tai demokratiškas mokytojas, kitam – dalykiškas ir kompetetingas, o gal tiesiog mylintis ir gerbiantis vaikus.

Iki spalio 2 d. 12 val. siūlykite bei balsuokite už, Jūsų nuomone, mylimiausią mokytoją. Siūlyti kandidatus galite el.paštu mokytojas@ve.lt . Prašome nurodyti kandidato vardą, pavardę, mokyklą, kurioje dirba, kodėl siūlomas šis kandidatas bei, esant galimybei, pateikti nuotrauką.

Daugiausia balsų surinkusį mylimiausią mokytoją paskelbsime prieš pat Tarptautinę mokytojo dieną, spalio 4 d. dienraščio "Vakarų ekspresas" priede "Švietimas" bei internete www.VE.lt/konkursai.

  • Primename, kad iš vieno IP adreso balsuoti galima ne dažniau nei kas 10 minučių.

Beje, įvairūs ankstesni balsavimai parodė, kad atsiranda gudrių internautų, randančių būdų, kaip apeiti apribojimus ar pasitelkiančių įvairias programas, automatiškai „gaminančias“ balsus. Todėl informuojame, kad įtarus nesąžiningą balsavimą, redakcija pasilieka teisę anuliuoti balsavimo rezultatus!

Pabaiga 2018 m. spalio 4, ketvirtadienis

Dalyviai

Ieva Kubilienė

Raminta Mončienė

Virginija Leišienė

Ieva Kubilienė

Pati geriausia mokytoja dirba Vitės progimnazijoje, 2C klasė.
O geriausia ji todėl ,kad vaikai nenori po pamokų eiti namo. Tai yra asidavusi savo darbui pedagogė. Myli ją mokiniai ir mes, tėveliai. Praėjusiais metais jos klasėje buvo 12 pirmūnų!

Raminta Mončienė

Klaipėdos „Vitės“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja, šiuo metu 2A klasės mokytoja. Visada su šypsena, maloni, miela ir supratinga mokytoja.
Atsidavusi savo darbui, be galo kruopšti, sąžininga, teisinga ir labai atsakinga.
Vaikai džiaugiasi turėdami tokią mokytoja. Jos nuoširdumas ir paprastumas paperka vaikus ir tėvelius :) Kiekvieną vaiką pagal poreikį mokanti išklausyti, suprasti, patarti ir svarbiausia išgirsti. Reikli mokymose procese ir siekianti tikslų.
Sėkmės jai!

Virginija Leišienė

„Liudviko Stulpino“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja. Nuostabiausia mokytoja Klaipėdoje. Visi jos auklėtiniai nuglostyti ir numyluoti. Mokytoja žavi savo nuoširdumu, atsidavimu darbui, išradingumu. Mokytoja, mes Jus mylim!

120

139

162

Miglė Kuktaitė

Giedrius Rimkus

Audrutė Aidukaitė

Miglė Kuktaitė

"Vaivorykštės tako" gimnazijos pradinių klasių mokytoja. Neįsivaizduojama, kokio dydžio širdį, tikslus ir laiką paroje turi ši Mokytoja, dirbdama su vaikais. Nėra ribų ir laikui, kurį ji skiria individualiai kiekvienam- tiek labiau pažengusiąjam, tiek tam, kuriam reikia daugiau padrąsinimo ir pagalbos. Tai, kaip vaikas keičiasi šios Mokytojos rankose net ir per vienerius mokslo metus, yra absoliuti magija. O per atostogas vaikai gauna meilės kupinus jos laiškus, ir atgalios jai rašo, piešia, kuria...

Giedrius Rimkus

Klaipėdos "Gabijos"progimnazijos lietuvių kalbos mokytojas.
Puikus savo srities profesionalas,gerbiantis vaikus, mokantis pateikti informaciją ramiu, draugišku tonu.Džiaugiamės, kad vieną iš sudėtingiausių dalykų mums dėsto toks mokytojas!

Audrutė Aidukaitė

Klaipėdos „Gilija".
Mylinti. Atiduodanti visas jėgas ir įdedanti į žinių bagažą ne tik žinias, bet ir paskatina susidomėjimą dėstomu dalyku. Meile ir šiluma apgaubia mokinuką ir padeda žengti ne tik mokslo bet ir gyvenimo takeliu. Nuspalvina kiekvieną pilką akmenuką pasitaikiusį kelyje ryškia spalva. Ir eidamas kartu su mokytoja mokslo spalvingu takeliu mokinukas jaučia pagalbos ranką ir vis tvirčiau žengia, pasitiki ir domisi.

110

61

12

Inga Bambalienė

Edita Mickuvienė

Vida Inkratienė

Inga Bambalienė

Klaipėdos licėjaus priešmokyklinio ugdymo B klasės vyr. mokytoja
Nuostabus žmogus, aukštos kvalifikacijos specialistas, puiki mokytoja, vaiku didžiausia draugė.

Edita Mickuvienė

Klaipėdos "Medeinės"mokyklos mokytoja metodininkė. Mokytoja Edita yra charizmatiškas žmogus, pasirinkęs profesiją ir dirbantis pagal pašaukimą su mokiniais , turinčiais didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių. Palygintume ją su fėja- stebukladare : smulkaus sudėjimo dailioje moteryje slypi didžiulė pedagoginė galia, drąsa ir išmintis, padedanti suvaldyti sunkiausio elgesio vaikus.

Vida Inkratienė

Mylimiausia pradinių klasių mokytoja dirba E. Balsio menų gimnazijoje! Mokytoja metodininkė - antroji pradinukų mama, turinti ypatingą gebėjimą susikalbėti su kiekvienu vaiku. Šiai šilumą ir jaukumą spinduliuojančiai mokytojai nėra blogų vaikų, yra tik nesuprasti vaikai. Kiekvieną pagal poreikį geba padrąsinti, paguosti, švelniai sudrausminti, motyvuoti mokytis, daugiau sužinoti ir patirti.

120

347

414

Aušra Januškienė

Daiva Markevičienė

Olesia Matulevičienė

Aušra Januškienė

Klaipėdos "Sendvario" progimnazijos pradini klasių mokyoja ekspertė Aušra Januškienė.Tai mokytoja ,kurios širdyje dega Tikro Mokytojo liepsnelė. Jos meninėje sieloje įžvelgiamas šios profesijos pašaukimas. Tai mokytoja, kuri sugeba vaikams būti ir mama, ir mokytoja viename asmenyje. Vaikų širdelėse išugdo toleranciją, pakantumą ir meilę kitam ir kitokiam. Aušros vadovaujamas ir sukurtas vaikų lėlių teatras "Šypsenėlė" keliauja su pasirodymais po šalį skleisdamas žinią visiems, ir vaikams, ir suaugusiems, kad : "Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre ". Dažni renginiai mokykloje, taip pat neapsieina be šios mokytojos kūrybinio prisilietimo.

Daiva Markevičienė

Mokytoja Daiva Markevičienė dirba pradinių klasių mokytoja Klaipėdos licėjuje.
"Mokytojas-tautos šviesulys" - taip galima apibūdinti ir Mokytoją Daivą,kuri kaip saulė šildo kiekvieną sutiktą savam kelyje: ir mokinį, ir tėvus, ir kolegas. Žmogus - atsidavęs savo darbui, mokiniams, žinias dalinantis su begaline meile kiekvienam vaikui. Būtent apie tokią mokytoją svajoja kiekvienas būsimas mokinukas. Mokytojukas - taip ją vadina jos buvę mokiniai

Olesia Matulevičienė

Klaipėdos ,, Medeinės'' mokyklos kūno kultūros mokytoja Olesia Matulevičienė mylima mokinių, tėvų, bendradarbių.
Didelį dėmesį skiria specialiųjų poreikių vaikų sveikatos stiprinimui. Inicijuoja ir vykdo sportinius renginius mieste bei respublikoje. Kartu su mokiniais aktyviai dalyvauja ,,Vilties" bėgimo veiklose.

273

155

654

Algina Plūkienė

Ligita Ogintienė

Sadutė Drungilienė

Algina Plūkienė

Klaipėdos "Gedminų" progimnazijos dorinio ugdymo, etikos mokytoja.

Ligita Ogintienė

"Gilijos" pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja, metodininkė.
Už pagarbų rūpestingumą, teisingą reiklumą, išradingą meilę savo darbui ir nuoširdų dėmesį ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Ačiū, kad esat.

Sadutė Drungilienė

Siūlome geriausią pradinių klasių mokytoją, kuri dirba Klaipėdos licėjuje ir ugdo 2b klasės mokinukus. Laisvu laiku Dienos centre "Kelias kartu" padeda specialių poreikių vaikams mokytis skaityti, rašyti ir džiaugtis mokymosi sėkme. Tėvelių, vaikų ir kolegių be galo mylima ir gerbiama Mokytoja. Mokytoja iš didžiosios raidės.

112

85

249

Kristina Puzienė

Ligita Grybauskienė

Neringa Viršilienė

Kristina Puzienė

„Gilijos“ pradinės mokyklos mokytoja metodininkė 20 metų dirba „Gilijos“ pradinėje mokykloje. Pedagogės paruošti mokiniai dalyvauja miesto ir šalies mokinių konferencijose. Jos ugdomi mokiniai yra pelnę nevieną apdovanojimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose, viktorinose. Kristina Puzienė yra verta mylimiausios mokytojos apdovanojimo, nes ji skleidžia savo inovatyvią, kūrybišką patirtį, suteikia ne tik dalykinių žinių, bet moko supratingumo, žmogiškumo ir tobulumo.

Ligita Grybauskienė

Prano Mašioto progimnazijos muzikos mokytoja, metodininkė, 7 c klasės auklėtoja.
Mokyklos muzikos siela.
Atsidavus mokytojos pareigai iki širdies gilumos :) <3 Visada pozityvi, geranoriška, paslaugi, kantri, veikli, besišypsanti ir kaip vaikai sako: Mums pasisekė labai , kad mes esam jos vaikai!!!

Neringa Viršilienė

Klaipėdos licėjaus 2A klasės mokytoja.
Mūsų mokytoja Neringa labai gerbia mokinių poreikius, nuosekliai veda tikslų link, yra nešališka ir teisinga. Šypsosi ir juokiasi kartu su mumis bei tiki mūsų galimybėmis.

39

91

63

Loreta Bielskė

Dainora Ruškytė

Daiva Stojanienė

Loreta Bielskė

Vitės progimnazijos pradinių klasių mokytoja.
Tegul Jūsų, miela ir brangi moytoja Loreta, išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia mūsų vaikų sielas. Ačiū, kad esate! Mes Jus mylime ir vertiname!

Dainora Ruškytė

Klaipėdos Vėtrunges gimnazijos biologijos mokytoja - pati geriausia,nuostabiausia ir mylimiausia mokytoja, nestokojanti humoro jausmo bei gerai išmananti savo darbą.

Daiva Stojanienė

"Varpelio" mokykla-darželis. 3b klasės mokytoja. Ši mokytoja yra nuostabi. Mokytoja vaikams ir jų tėveliams yra ne tik mokytoja, bet ir draugė. Mokytoja moka sudominti, įtraukti vaikus į veiklą. Vaikai be galo ją myli. Visada besišypsanti, visada ieškanti ir randanti būdą sudominti, įtraukti. Myli savo darbą. Mums ji pati geriausia ❤

92

84

325

Vytautas Petrutis

Roma Pociutė

Lijana Strikauskienė

Vytautas Petrutis

Sveiki, mano manymu, geriausias Klaipėdos mokytojas yra Vytautas Petrutis iš Vydūno gimnazijos. Jis turi gerą humoro jausmą, tikiuosi, kad šis puikus mokytojas laimės konkursą.

Roma Pociutė

Klaipėdos Vydūno gimnazijos fizikos mokytoja.
Ši mokytoja mylimiausia, nes tik ji sugeba mokslą ir humorą sujungti į vieną ir pateikti tai kaip fiziką.

Lijana Strikauskienė

Hermano Zudermano gimnazija. Apie šį žmogų galime labai daug kalbėti, bet pabrėšiu vieną dalyką - ši mokytoja yra bendravimo ir mokymo specialistė, labai nuoširdi ir supratinga, POZYTIVUMO ELIKSYRAS.

151

3149

178

Ilona Malakauskienė

Vaida Jokšienė

Dalia Kovierienė

Ilona Malakauskienė

Kūno kultūros mokytoja ekspertė Klaipėdos ,,Versmės" progimnazijoje. Tai mokytoja, kuri nevinioja žodžių į vatą, nebijo paliesti temų, nuo kurių bėga visi kiti. Ši mokytoja gali išjudinti net ir pačius didžiausius tinginius, pakelti nuotaiką net ir pačiam didžiausiam surūgėliui. Kiekvienoje pamokoje juokas trykšta per kraštus. Mokiniams, kurie nebeturi ryžto visada jo įkvėps, visada atras atsakymą į rūpimą klausimą. Mokiniai be galo myli šią mokytoją ir laukia kiekvienos kūno kultūros pamokos.

Vaida Jokšienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė (taip pat ir klasės auklėtoja) Klaipėdos ,,Versmės'' progimnazijoje. Tai mokytoja, kuri dėsto lietuvių kalbą iš visos širdies. Dėsto tol, kol kiekvienas mokinys viską supranta. Pamokose netrūksta šilumos, apsikabinimų, juoko, nuoširdumo, pasidalinimų sava patirtimi... Ši mokytoja supranta kiekvieną savo mokinį, visada padės klystančiam, duos patarimą. Pas šią mokytoją visada malonu užsukti išsipasakoti įvairiausiomis temomis, išgerti arbatos. Ji visuomet išklausys, patars bei atras laiko kiekvienam. Ji moko ne tik lietuvių kalbos, bet ir atsakingumo, sąžiningumo, draugiškumo, savęs atradimo ir teisingos krypties į platųjį pasaulį. Mokytoja be galo myli savo mokinius, o mokiniai būdami šalia Jos jaučiasi tarsi šalia mamos.

Dalia Kovierienė

Vitės progimnazijos pradinių klasių mokytoja. Visa savo siela atsiduodanti vaikams. Nuoširdi, reikalaujanti, supratinga, moko vaikus mokytis ir gyventi taip, kad jie būtų laimingi. Verta pačių gražiausių žodžių!

244

1492

259

Ramunė Gulbinskienė

Gitana Karužienė

Kazys Girskis

Ramunė Gulbinskienė

Klaipėdos Sendvario progimnazijos pradinių klasių mokytoja.
Reikli, švelni ir rūpestinga mokytoja. Puiki švenčių organizatorė. Su ja mokiniai jaučiasi patys geriausi ir mylimiausi. Tai antroji mūsų vaikų mama. Mokiniai ją labai labai myli ir gerbia.

Gitana Karužienė

Pati geriausia,mylimiausia,nuoširdžiausia mokytoja iš didžiosios raidės. Dirba mokykloje-darželyje Klaipėdos „Varpelis”.

Kazys Girskis

Dirba Prano Mašioto, Tauralaukio progimnazijose bei Klaipėdos turizmo mokykloje. Startuok su švilpuku - finišuok su šypsena!
Nustebsite, bet Kazys dar vienas populiariausių Klaipėdos vairavimo instruktorių.

1925

820

2701

Danguolė Virbašienė

Rasa Tirūnienė

Airina Rimkevičienė

Danguolė Virbašienė

Nuostabiausia nuoširdžiausia "VARPELIO" mokyklos -darželio 2 klasės mokytoja

Rasa Tirūnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje.
Siūlome, nes ji atsidavusi savo darbui, visada pozityvi, nuoširdi, supratinga, teisinga. Tik jos pastangomis klasėje sukurtas ypatingas draugiškumas ir empatija. Dėkingi už supratingumą, pagarbą kiekvienam, pagalbą iškilus sunkumams. Mokytoja tikrai verta Mylimiausio Klaipėdos mokytojo vardo.

Airina Rimkevičienė

Klaipėdos sendvario progimnazijos 2 b klasės mokytoja (auklėtoja), mylimiausia todėl, kad labai rūpestinga, atsakinga, mylinti savo darbą ir svarbiausia vaikus, kuriems mokytoja lyg mama.

274

141

97

Sigutė Piekienė

Jūratė Jakumienė

Ligija Ubartaitė

Sigutė Piekienė

Simono Dacho progimnazijos pradinių klasių mokytoja. Tai nuoširdi, žingeidi, atsakinga pedagogė, taikanti naujausias technologijas darbe. Reikli sau ir vaikams, bet tuo pačiu metu atidi jų siekiams ir iškilusiems sunkumams. Suburianti vaikus ir tėvelius ne tik bendram darbui, bet ir pramogoms.

Jūratė Jakumienė

Vitės progimnazijos 2 E klasės mokytoja - mūsų pati mylimiausia.

Ligija Ubartaitė

P. Mašioto progimnazija, pradinių klasių mokytoja – pati geriausia, nuoširdžiausia, labai išradinga, mylinti vaikus ir mėgiama vaikų. Visada randa kalbą tiek su vaikais, tiek su tėveliais. Moka net mažiausią vaiko „pergalę“ vertinti kaip svarbiausią įvykį.

254

1345

24

Sandra Strazdienė

Beatričė Gutauskienė

Rita Valaikienė

Sandra Strazdienė

Pradinių klasių mokytoja Sandra Strazdienė dirba Smeltės Progimnazijoje jau daugelį metų. Už atsidavimą mokiniams ir sąžiningumą jų atžvilgiu, pagalbą vaikams bei jų tėveliams.

Beatričė Gutauskienė

Vitės mokykla. Mokytoja buvo griežta, bet puikiai išmokė lietuvių kalbos, super žmogus, atjaučianti, suprantanti, labai madinga mokytoja.

Rita Valaikienė

Hermano Zudermano gimnazijos technologijų mokytoja ekspertė.

93

32

248

Regina Mickutė

Ieva Šimkevičiutė

Regina Mickutė

Istorijos mokytoja, dirbanti Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijoje.Kodėl siūlau šią mokytoją į kandidatus? Todėl, kad ji mokytoja iš didžiosios raidės. Mažai yra likę tokių žmoniškų mokytojų, kuriems svarbu ne tik atbūti savo darbo dieną, tačiau svarbu subrandinti žmogų, asmenybę, paruošti tiek brandos egzaminams, tiek gyvenimui. Ši mokytoja ne vieną kartą jau yra išugdžiusi ir išmokiusi mylėti mokslą, istoriją. Šią mokytoją visuomet yra malonu aplankyti, pabendrauti, nes ji sugeba susikalbėti su įvairiais moksleiviais. Ji žinanti savo darbą, be galo taktiška, kompetetinga, ji mylinti istoriją, ji mylinti mokytojo darbą, atsidavusi savo mokiniams. Manau jog ji nusipelniusi Mylimiausio Klaipėdos mokytojo vardo.

Ieva Šimkevičiutė

Vitės progimnazijos pradinių klasių mokytoja.
Pati Nuoširdžiausia, Nuostabiausia, Visa savo esybė atsidavusi vaikams ir darbui mokytoja. Linkėčiau, kad kiekvienas vaikas turėtų tokią mokytoją, nes tik jos dėka mūsų vaikai noriai eina į mokyklą.

306

45

Šiandien VE.lt skaitykite

Pamokanti istorija apie vyrą, kuris ieškojo paprastos moters su chalatu nuotrauka, foto

Pamokanti istorija apie vyrą, kuris ieškojo paprastos moters su chalatu

Tą dieną kirpėja Marina užtruko darbe iki vėlumos. Dukrelė liko nakvoti pas...

Jei sutikote savo gyvenimo kelyje kerštingus žmones, būkite labai atsargūs ir...

3 kerštingiausi Zodiako ženklai nuotrauka, foto

„Kandidatai į prezidento postą save pristato įvairiai. Pavyzdžiui, yra „apačių“ kandidatas. O...

Patyčių kandidatė I.Šimonytė nevaldo liežuvio nuotrauka, foto

Visada šmaikščiai, taikliai ir talentingai! Tokie yra visi be išimties vieno talentingiausių...

Galkinas ryžosi prabilti apie sunkumus: žmonos sveikata – ne vienintelė bėda nuotrauka, foto

Po daugiau nei metų pertraukos „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ sugrįžta su nauja daina....

Išpopuliarėjo dar prieš išleidimą nuotrauka, foto

10 svarbiausių atsakymų apie pensijų kaupimą nuotrauka, foto

Lietuva, 10 svarbiausių atsakymų apie pensijų kaupimą

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Klaipėda, Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Klaipėdos skyrius informuoja, kad reikalingi:

Klaipėdiečių daugiabutyje išplito lizdinės erkės nuotrauka, foto

Klaipėda, Unikalus klaipėdiškių, gyvenančių viename daugiabutyje, pagalbos šauksmas: po to, kai sprogo kanalizacijos...

Klaipėdoje bare išdaužtas langas nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-02-12 gautas UAB pareiškimas, jog 2019-02-11, apie 23:14 val. išdaužtas baro, esančio...

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...