2019 m. gegužės 19 d. 15:39 val., sekmadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė savaitei, vasario 18-24 dienoms.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę teks atlikti daugybę smulkių darbų. Senas draugas, gerbėjas ar jums patinkantis asmuo gali pažadinti romantiškas viltis. Visgi tuo pačiu gali iškilti dilema, susijusi su kūrybiniais tikslais, vaikais ar kt. Dėl aplaidumo, neapdairumo gali kilti papildomų rūpesčių, užkulisinių intrigų ar kt. Stenkitės būti pareigingi ir neišpūskite nesklandumų. Savaitės pabaigoje jusite įtampą bendraudami, ypač su partneriu, sutuoktiniu. Ūmios reakcijos, nervingi išsišokimai nekaip veiks santykius. Valdykitės.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę pajusite, kad norisi naujovių, permainų. Nestokosite protingų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Dalį pastangų vainikuos sėkmė, tačiau gali kiek apvilti pažįstamas žmogus. Jeigu trokštate laisvai mėgautis malonumais, tai nedejuokite, jog jie kainuoja. Savaitės pabaigoje nerimo gali kelti sveikatos problemėlės, neatlikti darbai. Kita vertus, džiaugsmo žada flirtas su žaviu nepažįstamuoju ar šiaip malonus susirašinėjimas, diskutavimas dominančia tema. Pravartu gludinti meilės santykius.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Savaitės pradžioje su neplanuotais trikdžiais gali susidurti tie, kurie rengia publikacijas, interviu, organizuoja dalykinius renginius. Gali būti, kad teks duoti ar imti interviu arba kitaip viešai išreikšti savo poziciją. Gali kilti minčių apie darbo keitimą, politinę karjerą. Regis, bus neišvengta veidmainystės, intrigų. Lengvesnės duonos ir abejotinų avantiūrų aklai griebtis nederėtų. Artėjant savaitgaliui, vis labiau trauks pasilinksminimai, meilė, seksas, romantiškos pažintys.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Savaitės pradžioje pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Kažkas jums bus dosnus arba jūs kažkam būsite dosnūs. Pernelyg nelepinkite vaikų. Regis, atsiras neatliktų formalumų, jei ruošiatės į kelionę, konferenciją ar pan. Savaitės pabaigoje seksis tvarkyti šeimyninius, buitinius reikalus. Bet kokie nukrypimai nuo įprasto ir patikrinto veiks negatyviai. Nuo šeštadienio vakaro jau būsite nusiteikę avantiūroms. Įmanomas meilės pasimatymas, smagi išvyka.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šiuo metu jums gali pavykti gauti tai, kas pelnytai priklauso arba susitarti dėl būsimo jūsų darbų įvertinimo. Galbūt net atsiras paskatų kažko dar imtis, siekti, pasirodyti geresniems, žavesniems. Visgi didelių piniginių įplaukų bei lengvos naudos tikėtis neverta, o nesubtilus flirtas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui. Regis, šiuo metu ypač domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Savaitgalį jūsų namų ūkio ir šeimos situacija pareikalaus nemažų išlaidų. Dėl brangių pirkinių tarkitės su partneriu.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią savaitę turėsite vidinių dilemų. Nelabai seksis su tuo tvarkytis. Galbūt kiek sunegaluosite ar dėl menko nepasisekimo staiga prarasite motyvaciją kažką tęsti. Aplinkiniams galite atrodyti nenuoseklūs, keisti arba kaip tik jūs susidursite su kitų išsisukinėjimu, nekonkretumu. Saugokitės sukčių. Savaitės pabaigoje nuosavybės, šeimos, būsto, remonto klausimai gali pareikalauti daug dėmesio, laiko ir pinigų. Staigmenų gali pateikti artimas žmogus, gerbėjai, vaikai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią savaitę pataupykite jėgas, jei tai įmanoma. Pravartu labiau užsiimti sveikatos ir grožio profilaktika. Regis, domėsitės įvairiausiais gandais, paskalomis. Gali būti kiek pakirstas jūsų pasitikėjimas kolegomis. Pasistenkite būti santūrūs, nesivadovaukite emocijomis bei prielaidomis, antraip susigadinsite įvaizdį. Meno srityje galimas įkvėpimas. Stipriai reikšis ir intuicija. Savaitgalį nelabai seksis įtikti partneriui, antrajai pusei. Nuslopinti įtampą mėginsite smaguriaudami arba kitur ieškosite palaikymo.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Savaitę pradėsite nerdamiesi iš kailio, kad pasiektumėte to, ko norite. Veikite subtiliai, išmintingai, tuomet išties seksis. Tikėtini pasiūlymai, kaip papildyti piniginę. Tuo tikslu gali tekti neplanuotai padirbėti, užmegzti naujų pažinčių. Tuo pačiu galite išgyti nuo tuščių iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu. Artėjant savaitgaliui, jau labiausiai norėsis atsipalaidavimo, meilės. Verčiau nesistenkite kažko nuveikti per jėgą. Pailsėjus, kils aistringų impulsų, noro žaisti, mokytis, mylėti, kurti. Saugokite sveikatą.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę turbūt sulauksite žinių, jeigu ieškote teisybės, bylinėjatės, laukiate naujienų iš oficialios institucijos ar užsienio. Neblogai seksis organizuoti dalykinius ir kitokius pasitarimus, tačiau konkrečiai susitarti dėl aktualių dalykų bus nelengva. Jūs ir pašnekovai kai ką suprasite skirtingai. Daug patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų ar socialinių tinklų publikos, bet nebūtinai jais bus įmanoma pasinaudoti ir pasitikėti. Savaitgalį galite nekaip pasijusti arba sveikatos problema kils artimam žmogui, vaikui.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę būsite darbštūs ir dalykiški, kils idėjų, susijusių su karjera, kelione, mokslu. Tai išeis į naudą. Į jūsų iniciatyvą meilės srityje tikriausiai bus atsakyta, bet žodžiais išreikšti jausmus nelabai seksis. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali jums padėti patarimu ar kitokiu būdu. Visgi didesnė tikimybė, kad jūs turėsite padėti susipainiojusiam žmogui. Savaitgalį savo gilius jausmus, aistrą stenkitės perteikti mylimam žmogui priimtinu būdu, o ne primygtinai kažko reikalaudami.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Savaitės pradžioje būsite kupini originalių idėjų, kūrybinės energijos. Galite sumaniai tarpininkauti, reklamuoti(s), planuoti. Visgi lengvai neateis nei pinigai, nei stabilumo jausmas. Apie dominantį asmenį galite sužinoti naujienų, kurios pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Baiminsitės dėl galimo nuostolio ar išsiskyrimo. Savaitės pabaigoje jums ypač parūps mokslo, kultūros, politikos, tarptautinės aktualijos. Jums norėsis kur nors lėkti, plėsti akiratį. Kelyje tykos pavojai, tad būkite atsargūs.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Savaitės pradžioje gali tekti aiškintis dėl nedidelių nuostolių, konfidencialumo principo nesilaikymo, kitų klaidinimo ar kt. Galite pasijusti nesuprasti ar apkalbėti dėl jūsų nuomonės. Rekomenduojama kol kas laikyti paslaptyje svarbiausius savo planus. Itin atsargiai vairuokite, nebūkite išsiblaškę, nes per savo ar kitų neapdairumą galite prisidaryti problemų. Nieko gero, jei imsite žaisti dominančio asmens jausmais arba leisite sau nesubtiliai kritikuoti, išnaudoti. Pagalvokite, ar norite, kad jumis nusiviltų.

Šiandien VE.lt skaitykite

Kaip sugyventi su neidealiu vyru? nuotrauka, foto

Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk...

Amerikiečių menininko Jeffo Koonso skulptūra „Triušis“ trečiadienį „Christie's“ aukcione Niujorke buvo...

Amerikiečių menininko J. Koonso skulptūra „Triušis“ parduota už rekordinę 91,1 milijono dolerių sumą nuotrauka, foto

Kas nutiko Hirošimos miestui Japonijoje? Taip, atrodo, kad visi žinome – visi...

Kur iš tikro dingo Hirošima? Surado tai, kas liko po branduolinio sprogimo nuotrauka, foto

Kodėl vieni žmonės patinka, o kiti - ne? Vieni aiškiai kelia simpatiją,...

Pasirinkimas ar atranka? nuotrauka, foto

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Sugriežtino baudas už mokslo ir studijų darbų pirkimą nuotrauka, foto

Lietuva, Seimas šią savaitę priėmė Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis sugriežtino baudas už...

Bedarbystei pasmerkia darželių deficitas nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šūsnis priekaištų dėl negautos vietos darželyje – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo...

Esant Palangoje blogam orui, važiuokite į Kretingą nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Kaimynystėje įsikūrusios Kretingos naujasis meras Antanas Kalnius jau sulaukė visos šalies žiniasklaidos...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...