2019 m. sausio 24 d. 14:21 val., ketvirtadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 21-27 dienoms.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Savaitės pradžioje dėl Mėnulio užtemimo poveikio emocijoms jausite tam tikrą vidinę sumaištį. Galite kiek per grubiai siekti meilės arba meilės santykiuose elgtis savanaudiškai, o dėl vaikų interesų - net karingai. Išmintingai elgdamiesi, galite daug laimėti, o nekantriai - daug pralošti. Nuo savaitės vidurio labiau susikaupsite praktinei, ūkinei, techninei veiklai. Svarbu saugoti sveikatą, nes bus nemaža ir susirgimų, ir traumų tikimybė. Savaitgalį labiau derinkitės prie partnerio, artimųjų poreikių.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę pradėsite su emocine įtampa. Tai, ko tikėjotės, gali neįvykti. Kita vertus, vienur praradę, kitur kompensuosite. Svarbu nesivelti į nelegalias ar abejotinas aferas. Dėl šeimos gerovės būsite nusiteikę imti kreditą ir pagerinti gyvenimo sąlygas. Arba sulauksite finansinės paramos iš artimo žmogaus. Regis, labai stengsitės dėl vaikų, o savaitgalį - ir dėl naminių augintinių. Artėjant savaitgaliui, daugės noro keisti gyvenimo būdą, koreguoti figūrą. Vis dėlto eksperimentai su dietomis gali pabloginti savijautą.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Savaitės pradžioje jūsų nuotaika priklausys nuo artimos aplinkos žmonių, draugų, kolegų elgesio. Regis, yra jums neabejingas asmuo, kuriuo tikrai galite pasikliauti ir tikėti jo jausmais. Deja, šalia sukiosis ir tokie, kurie linkę vedžioti už nosies, manipuliuoti ar pasinaudoti. Neturėtumėte toleruoti tokio elgesio. Artėjant savaitgaliui, vis dažniau galvosite apie planuojamas pramogas, sportinius renginius, susitikimus. Visą šią savaitę ypač venkite rizikos kelyje.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Prasidedant savaitei, turėsite dėl ko nerimauti. Regis, darbe jausite didelę įtampą. Priežastys gali būti įvairios. Nuo savaitės vidurio tamsiausi debesys jau sklaidysis. Jeigu ieškotės darbo ar tarpininkų, tikėtinas svarbus pokalbis. Visą šią savaitę būsite nesaugūs kelyje. Apskritai, rūpesčių kels technika, elektriniai prietaisai ir pan. Savaitgalį pagalbos, dėmesio prireiks šeimos nariams, arba būtent jums norėsis artimo peties atsiremti. Reikėtų paprasčiau žiūrėti į menkas problemas, neišpūsti. Saugokitės traumų, ugnies.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę pradėsite neramiai, emocijos kunkuliuos. Nekoks metas komandiruotei, mokymams, reikalams su užsieniečiais, tarptautiniams pervežimams ir pan. Tačiau jus gali nudžiuginti meilės prisipažinimas, gerbėjų rodomas dėmesys, vaikų aktualijos. Artėjant savaitgaliui, jau kiek palankiau būtų vykti į varžybas, konferenciją, į susitikimus užsienyje ar kitame mieste. Kita vertus, jūsų teikiamai informacijai, komentarams bus daug nepritariančių, ir tai gali gadinti nuotaiką. Atsargiai kelyje.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Savaitės pradžia gali būti nekokia. Ir dėl finansų, ir dėl meilės, ir dėl sveikatos gali kilti rūpesčių. Venkite intrigų, masinių žmonių susibūrimų. Nuo ketvirtadienio imsite jaustis tvirčiau. Kai kas savaime susireguliuos, o kai ką įveikti padės artimi žmonės. Galbūt įveiksite nemažą praktinę, ūkinę ar techninę problemą. Savaitgalį pabandysite praskaidrinti sau gyvenimą, susigalvodami neįprastų pramogų. Verčiau saugokite jums svarbius santykius, savo ir svetimą turtą. Atsargiai kelyje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Savaitės pradžia provokuos konfliktines situacijas. Reikia saugotis agresijos, nekurstyti kitų pykčio, nes dėl to galima rimtai nukentėti ar bent jau susipykti su partneriu, artimaisiais. Pavojai tykos ir kelyje. Ir kitomis dienomis jums bus sunku suprasti, kur slypi tiesa - ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose, viename ar kitame požiūryje. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo vagių ir sukčių. Savaitgalį galbūt ruošite kokias ataskaitas ar darysite išsamią tvarką savo ūkyje.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Savaitės pradžioje tikriausiai būsite sudirgę ir apsikrovę darbais. Išsijuosę plušėsite ne iš darbštumo, o norėdami išlieti destruktyvią energiją bei gauti naudos. Stenkitės atsargiau elgtis su technika, įrengimais, ugnimi. Saugokitės gamybinių traumų. Produktyviai padirbėję ir išvengę gresiančių negandų, turbūt išties papildysite piniginę ar įsigysite trokštamą daiktą, paslaugą. Antroji savaitės pusė turėtų būti dosnesnė, ramesnė, tačiau labiau grės infekcijos.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Reikalai, susiję su užsienio ryšiais, mokslu, sportu, teise, vaikais, vers jus stipriai nerimauti, ypač savaitės pradžioje. Tačiau širdį maloniai glostys meilė, komplimentai, gražūs daiktai, menas. Būsite linkę daug duoti tiems, kuriuos mylite, branginate. Vis dėlto nesitikėkite didelio dėkingumo. Artėjant savaitgaliui, daugės smagesnių užsiėmimų bei planų. Galite puikiai pasireikšti kolektyvinėje, komandinėje veikloje, sporte. Saugokite, prižiūrėkite vaikus, neskatinkite jų rizikuoti.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Savaitės pradžia veikiausiai nedžiugins. Jausite įtampą, nepasitenkinimą dėl finansinių, nuosavybės reikalų, paveldėjimo, seksualinių ar psichologinių problemų, su kuriomis teks susidurti artimam žmogui arba jums. Gana didelis avarijų, traumų, gaisrų pavojus. Nuo savaitės vidurio labiau suimsite save į rankas, gebėsite filosofiškiau vertinti situaciją. Galite išgirsti vertingų patarimų verslo, turto klausimais. Savaitgalį galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus. Saugokite save ir kitus.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Mėnulio užtemimu prasidedanti savaitė veikiausiai nekaip veiks emociškai bei trukdys adekvačiai vertinti kitus žmones, bendrauti. Visiškai be reikalo galite pyktis ir rizikuoti tiek gatvėje, tiek kitur. Kartu gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar tikslai. Tarpininkauti, bendrauti seksis tik su tais, kuriais žavitės ir kurie jums yra neabejingi. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau galvosite apie atrakcijas, kurios vyks toliau nuo namų, keliones ar pan.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Savaitės pradžioje nepasitenkinimą kels sveikatos būklė arba situacija darbe. Regis, nelabai pasitikėsite ir mylimu žmogumi arba patys turėsite nuo jo paslapčių. Vis dėlto neįvertinimas jūsų dalykinių pastangų, visuomeninės veiklos, kūrybinių talentų ar per mažas kolektyvo palaikymas jus žeis labiausiai. Nesivelkite į intrigas, gerbkite save ir kitus. Savaitgalį raskite tokį užsiėmimą, kuris padėtų atsipalaiduoti, bet per daug nekainuotų. Regis, jums patiks mokytis, naršyti internete. Tik saugokitės sukčių.

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras: Eglė Jackaitė irgi žmogus nuotrauka, foto

Bulvaras: Eglė Jackaitė irgi žmogus Laikraščio straipsnis

Praėjusią savaitę, vieną vakarą, Klaipėdos senamiesčiu vaikštinėję aktorės Eglės Jackaitės gerbėjai ne...

Pasaulyje karaliauja futbolas, tačiau šios sporto šakos gerbėjai negali būti ramūs....

Sensacingos knygos autorius prakalbo apie artėjančią sporto mirtį nuotrauka, foto

Mes įsivaizduojame, kad turtas visada yra susijęs su prabanga. Pasiekę tam tikrą...

Garsiausi šykštuoliai milijonieriai nuotrauka, foto

JAV dainininkas Krisas Braunas (Chris Brown) buvo suimtas Paryžiuje dėl įtarimų išžaginimu,...

Paryžiuje suimtas išžaginimu kaltinamas JAV dainininkas K.Braunas nuotrauka, foto

JAZZU pristato savo pasaulinį debiutą: dainą „Wild“ ir jos ispaniško karščio vaizdo...

JAZZU pristato savo pasaulinį debiutą nuotrauka, foto

Laiveliu plauksime į Tauralaukį jau šiemet? nuotrauka, foto

Jūra, Klaipėdos miesto savivaldybė neatsisako idėjos įveiklinti vidaus vandenis. Tiksliau, kalbama apie Danės...

Valdžiai kontrolė svarbiau nei pati žvejyba nuotrauka, foto

Jūra, Priekrantės žvejys Vytas sako šiemet nuo sausio mėnesio negalintis žvejoti per visokias...

Streikas Švedijoje didelės įtakos neturės nuotrauka, foto

Jūra, Visuose Švedijos uostuose nuo vakar prasidėjo tris dienas truksiantis uostų darbuotojų streikas....

Jūrininkų ligoninė skelbia konkursą į direktoriaus pareigas nuotrauka, foto

Klaipėda, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) paskelbė konkursą Viešosios įstaigos Klaipėdos jūrininkų ligoninės...

Jūra, Paskelbta prieš 20 min.

Jūra, Paskelbta prieš 1 val.

Jūra, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...