2018 m. gruodžio 10 d. 14:39 val., pirmadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 3 - 9 dienoms.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė .

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę kai kurie kontaktai vargins labiau nei tikėjotės. Jūsų nepakantumas gali nutolinti artimą žmogų. Veikiausiai teks tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, investuoti bei tarpininkauti kitiems, užbaigti kai kuriuos darbus. Galbūt tam tikra prasme būsite egzaminuojami, vertinami. Galite sulaukti priekaištų dėl nuostolio, aplaidumo, nekompetentingumo, intrigų. Saugokitės infekcijų, nežiopsokite kelyje. Savaitgalį turėsite darbo ir pramogos nelabai rūpės. Darbo rezultatai turėtų nenuvilti.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę būsite nusiteikę kritiškai vertinti savo ir artimųjų gyvenimą, buitį, analizuoti finansines ir profesines galimybes. Jeigu bandysite kitiems ką nors primesti, malonaus bendravimo nesitikėkite. Būkite įžvalgūs visame tame, kas susiję su finansais, komercija, politika. Neskubėkite tikėti gražiais pažadais, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek. Savaitgalį pravartu išskleisti sparnus ir pasižmonėti. Vykite į ekskursiją ar nueikite į kokį renginį, parodą. Atitrūkti nuo kasdienybės padės ir internetas, gera knyga.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę būsite nusiteikę spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus, arba keisti šukuoseną, įvaizdį. Viską galima daryti, tik neturėkite nerealių vilčių. Tuomet nenusivilsite. Juolab, kad kai kurių reikalų eiga bus lėta, su trikdžiais, klaidomis. Lengva susikompromituoti dėl manipuliacijų, nesąžiningumo. Neignoruokite kitų žmonių poreikių ir prašymų, jeigu jie pagrįsti. Atsargiai elkitės su technika, ugnimi bei kelyje. Savaitgalį kils noras išlaidauti, norėsis pramogų, madingų daiktų.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę pradėsite be jokio ūpo dirbti ar mokytis. Kur kas labiau būsite nusiteikę meilei, kūrybai, sportui, įvairiems pristatymams, vaikų aktualijoms. Derėtų nenumoti ranka į pradėtus projektus, pareigas, priesaikas, įstatymus. Venkite sveikatai žalingų dalykų. Artėjant savaitgaliui, labai svarbu pasitikėti savimi ir pasikliauti patirtimi, nes tai padės sėkmingai formuoti pradinius žingsnius visame tame, ko ketinate imtis artimiausiu metu. Gali spręstis partnerystės, draugystės klausimai.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę pajusite, kiek jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti prisiminimai. Šiuo metu ne viskas klostysis pagal jūsų planus. Pradėtas projektas gali strigti dėl finansų stokos ar vėluojančio finansavimo. Derėtų saugoti vaikus, mylimus žmones ir pinigus, santaupas. Apdairiau elkitės su dokumentais. Savaitės pabaiga tinkama tvarkyti ir puošti save bei namų aplinką, augintinius. Pravartu drauge su vaikais ar mylimu žmogumi pasportuoti, dalyvauti turiningame renginyje.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Savaitės pradžioje susirūpinimo sukels turtiniai reikalai, finansiniai dokumentai. Galbūt pretenzijas reikš nepatenkinti klientai ar partneriai. Stenkitės sumanumu įveikti kitų žmonių nepalankumą, manipuliavimą. Kad skubiau sutvarkytumėte aktualų reikalą, gali tekti pakratyti piniginę. Regis, nevengsite kontaktų, pasitarimų, interviu teikimo, savireklamos. Bus situacijų, gundančių nusižengti teisingumui ir moralei. Pagalvokite apie galimas pasekmes. Venkite svaigalų, kvaišalų. Savaitgalis žada pramogų, meilės.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią savaitę materialiniai, praktiniai interesai jums atrodys ypač svarbūs. Gana racionaliai mąstysite. Domins verslo sutartys, darbiniai užsakymai, teks tvarkyti reikalus, susijusius su pirkimais ar pardavimais, reklama, ryšiais. Regis, ne mažiau rūpės madingi daiktai, tad naršysite internete ir kitais domėsitės prekių rinka. Tinkamas metas dingusių daiktų ar dokumentų paieškoms. Saugokitės infekcijų, avarijų, gamybinių traumų, dujų nuotėkio. Savaitgalį daug dėmesio skirsite artimiesiems, iš širdies pabendrausite.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šios savaitės pagrindinės aktualijos bus vaikai, meilė, kūrybiniai projektai, turtinės avantiūros ir pan. Intuityviai jausite, ko reikia, kad būtumėte laimingesni. Galite įsigyti gerbėjų, rėmėjų. Kartu gims ir netikrų iliuzijų. Regis, būsite linkę pasiduoti pagundoms. Malonumų atsisakyti bus sunku ir jūsų vaikams. Dėl to galite iššvaistyti kiek per daug pinigų. Derėtų neskubėti ir nepasikliauti akla sėkme. Savaitgalį trokšite įspūdžių, bendravimo. Galbūt atsinaujins kontaktai su primirštais žmonėmis.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę būsite linkę siekti populiarumo nelabai pagirtinais būdais. Rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Regis, jausitės teisesni ir protingesni už kitus. Aplink jus išties bus sutrikusių, apsigavusių žmonių. Tačiau ir jums gali pristigti atsparumo klastoms, apgaulėms ir svaigalams. Saugokitės vagių, pasirūpinkite namų saugumu. Savaitgalį būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę negailėsite kitiems dėmesio, o ir patys jo sulauksite iš aplinkinių. Galbūt nueisite į masinį ar kolektyvinį renginį. Situacija ir šalia esantieji vers priimti sprendimus, nors jūs turite abejonių. Kol kas niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų. Derėtų rimčiau įvertinti santykius su kitais žmonėmis bei jų argumentus, kurie išties gali būti labai subjektyvūs. Artėjant savaitgaliui, būsite ypač jautrūs. Norėsis apsaugoti savo vidinį pasaulį nuo įtampų, tad tenkinsitės asmenine erdve, įprasta aplinka.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę turėsite nemažų socialinių, politinių ambicijų, noro viešai pasireikšti. Neabejotinai bus jums pritariančių, palankančių jūsų iniciatyvą. Visgi neatsargus poelgis, nesantūri frazė gali kiek pakenkti. Regis, materialinės naudos negausite, veikiau - atvirkščiai, tačiau nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti. Neskubėkite su didelėmis išlaidomis ir saugokite daiktus, kuriuos galima prarasti. Atidžiau prekiaukite ir tvarkykitės versle. Savaitgalį jums tiks rami meninė veikla ir malonus tinginiavimas.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Savaitės pradžioje įmanomos derybos dėl kreditavimo, mecenavimo, investicijų. Tačiau gali būti, kad išlaidausite norėdami tik pasipuikuoti ar pataikaudami savo įgeidžiams. Galite gauti lauktą žinią iš užsienio arba dalyvauti tarptautiniame renginyje. Regis, kitus stebinsite nenuoseklumu, išsiblaškymu. Dėl to galima pakliūti į bėdą. Be to, apsvaigimas gali lemti keistas pinkles bei nuostolius. Kibs infekcijos. Smagesni planai nusikels į savaitgalį, kuris žada aktyvų laisvalaikį su draugais.

Šiandien VE.lt skaitykite

Artėjant šventėms: ką reikėtų žinoti prieš perkant žaislus vaikams? nuotrauka, foto

Artėjant šventėms: ką reikėtų žinoti prieš perkant žaislus vaikams?

Žaislai gali būti nesaugūs dėl jų gamybai panaudotų netinkamų medžiagų, dėl...

„Ne­su daž­na vieš­nia vir­tu­vė­je. Gy­ve­ni­mo rit­mas toks, kad daž­niau­siai ten­ka val­gy­ti mai­ti­ni­mo...

Dienos receptas nuotrauka, foto

Dažnai tėvams kyla klausimas, kokio amžiaus vaikai jau pasirengę susitikti su...

Keletas taisyklių kviečiantis Kalėdų Senelį nuotrauka, foto

Prieš pora metų su ilgamečiu širdies draugu Andriumi Broku skirtingais keliais pasukusi...

K. Ivanova apie skyrybas su A. Broku ir naują meilę: tai buvo tarsi neoficiali santuoka nuotrauka, foto

Talentingi žmonės kūrybiškai elgiasi visur, net sudarydami testamentą. Kai kurios įžymybės...

Keisčiausi garsenybių testamentai nuotrauka, foto

Kaip apsisaugoti nuo gripo? nuotrauka, foto

Sveikata, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai informuoja, kad sergamumas gripu ir...

Gyvūnų prieglauda skambina pavojaus varpais: situacija pasieks kritinę ribą nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdoje nebeliko valkataujančių šunų – tuo pasirūpino benamių gyvūnų globos įstaigos....

Šviesomis ir garsais atgijo Anikės legenda nuotrauka, foto

Renginiai, „Susipažinkime, aš poetas, Simonas, o aš Anikė – Anna, pastoriaus iš Taravos...

Į rinkimus veda Artūras Žalys nuotrauka, foto

Klaipėda, 2018 m. gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo...

Sveikata, Paskelbta prieš 39 min.

Renginiai, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...