2018 m. lapkričio 18 d. 12:39 val., sekmadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 12-18 dienoms.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę būsite praktiški, organizuoti, ir stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar metodus, imtis neatidėliotinų reformų. Padidės aplinkinių reiklumas, kuris gali užgauti jūsų ambicijas. Svarbu to neparodyti ir protingai išlaviruoti bendraujant su valdingais asmenimis. Būsite linkę dirbti kolektyviškai, bet turbūt neišvengsite nesusipratimų, intrigų. Artėjant savaitgaliui įvykę pokalbiai leis intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis aktualijomis, turto ar pelno dalybomis ir pan. Naudingų konsultacijų galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų. Visgi kai kurie jūsų norai gali neatitikti galimybių. Užgrius nenumatytų darbų ar atsakomybės našta. Tikėtina, kad atsidursite dėmesio centre. Artėjant savaitgaliui, daugės susitikimų su draugais. Tikėtini kvietimai į renginius, visuomenines akcijas ir atrakcijas.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Ši savaitė žada daugiau naudos, pagarbos bei meilės, tik svarbu laiku atlikti būtinas verslo, finansines operacijas, grąžinti skolas. Visgi daug kam iš jūsų abejotinos pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Finansinių ar seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu jų neprovokuosite. Jeigu numatomi reikalai su užsieniečiais ar su valdininkais, atsakingai pasirenkite susitikimams. Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą. Savaitgalį labiau rūpės darbai nei pramogos.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į santykius galite rimtai įsipareigoti. Nebūkite pernelyg savininkiški ir kritiški - tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Tikriausiai neišvengsite kontaktų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Savaitgalį jus domins kelionės, kultūriniai renginiai, muziejai, parodos. Noriai klausysitės keliavusių žmonių įspūdžių ar patys jais dalinsitės.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę darbe galimos reformos, naujovės. Tačiau darbo krūvis dėl to nesumažės ir tai kels įtampą. Tam tikrą pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Galimas teisinis procesas, derybos. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tokiu atveju laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Šiuo metu labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus ir interesus. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai. Savaitgalį kils pagunda gausiai išlaidauti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią savaitę viskas bus gerai, jeigu jums nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių jausmus, mintis. Jaudinamų įspūdžių suteiks meilės ar aistros objektas. Nuo trečiadienio veiklumas persikels į darbo aplinką. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų ir kolegų palankumą. Reikėtų labai saugoti sveikatą. Artėjant savaitgaliui, gali didėti įtampa santykiuose su antrąja puse. Konfliktas gali įsiliepsnoti dėl pavydo, melo, skirtingo požiūrio.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią savaitę būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie paaštrėjusias asmenines problemas. Kils idėjų, susijusių su būsimais dalykiniais ar verslo planais, namų aplinkos modernizavimu, įvaizdžio keitimu. Taigi, darbo rezultatai turėtų džiuginti, bet to paties negalima pasakyti apie meilės ir vaikų reikalus. Kaip bebūtų, daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Stenkitės prisitaikyti prie naujų sąlygų, tobulėkite. Savaitgalis ne itin palankus sveikatai ir darbams su technika. Saugokitės traumų.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Savaitės pradžioje sugebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti reikalingą informaciją ir pan. Regis, daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Emocijas gali užgauti šeimos nario priekaištai ar pavydas. Artėjant savaitgaliui, tikėtina žaisminga meilės intriga, pramoga. Kils noras rizikuoti, lošti, dalyvauti šou projektuose. Nestatykite ant kortos viso, ką turite. Savaitgalį nepagailėkite dėmesio vaikams, šeimai.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę aktyviai bendrausite, mokysitės ir tvarkysite su verslu, informacija susijusius reikalus. Galite išplėsti naudingų pažinčių ratą, užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo, vertėjavimo. Jeigu aktualu, nedelskite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, pasirašyti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių. Atsakingai vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Įdomių išgyvenimų teiks meilė. Verčiau nežaiskite kitų jausmais, galvokite apie pasekmes.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Savaitės pradžioje būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Tikriausiai bus sunku prisitaikyti, nusileisti. Be pykčio, arogancijos galite pasiekti daugiau nei manote. Tereikia deramos pagarbos pašnekovams. Tikriausiai sulauksite pasiūlymų, susijusių su galimu pasipelnymu. Nebūkite savanaudiški, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių, suteikti pagalbą. Šį savaitgalį atsiras bendrų reikalų su artimos aplinkos žmonėmis. Atsargiai kelyje, nes gresia avarinės situacijos.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Savaitės pradžioje norėsis nieko neveikti, tačiau panašu, kad to padaryti nepavyks - atsiras rimtų reikalų. Jeigu įmanoma, neapsikraukite svetimomis problemomis ir įveikite pavojingą pagundą. Saugokite dokumentus, raktus, techniką, pasirūpinkite savo saugumu ir sveikata. Nuo savaitės vidurio jums neblogai seksis dalykiniai, verslo, komerciniai, nuomos reikalai. Galbūt pavyks taikiai išsiaiškinti santykius su tais, kurie jus apvylė arba dėl jūsų elgesio patys nusivylė. Savaitgalį sieksite komforto, domins įvairios prekės.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Savaitė turėtų būti gana prieštaringa. Galite išgirsti neblogų pasiūlymų iš draugų, pažįstamų. Regis, tuo pasinaudoti trukdys jūsų skeptiškas požiūris, išankstinės nuostatos arba užkulisiniai žaidimai. Tikriausiai jausite slaptas pinkles. Neaiški situacija, negalėjimas apsispręsti gali sukelti neramių minčių. Tačiau jokie realūs nemalonumai negresia, jeigu nemėginsite kažko siekti neteisėtais būdais ir neprovokuosite konfliktų, agresijos. Savaitgalį tiktų nueiti į teatrą, parodą ar paskaityti filosofišką knygą.

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras: Nei gyvųjų, nei mirusiųjų nuotrauka, foto

Bulvaras: Nei gyvųjų, nei mirusiųjų Laikraščio straipsnis

Nuo seno žinoma, kad visi karai prasideda dėl žemės. O lietuviams žemė...

„Sekspertė“ pasakė visą tiesą apie sekso metu moterims kylančias mintis, rašoma dailystar.co.uk....

Atskleidė, ką moterys iš tiesų galvoja sekso metu nuotrauka, foto

Vienoje Klaipėdos įstaigoje po darbo susirinkę bendraminčiai retkarčiais mėgsta pabendrauti, užkąsti. Ne...

Bulvaras: Bijo Verygos kaip velnias kryžiaus nuotrauka, foto

Šiltą ir saulėtą rudens dieną, per pietų pertrauką, "Bulvaro" specialusis fotokorespondentas išėjo...

Bulvaras: Viešasis tualetas nuotrauka, foto

Tiems klaipėdiečiams vis negerai ir negerai. Pagaliau miestas turi naują "superinį" baseiną,...

Bulvaras: Gana pastatų  baisuoklių, panašių į krematoriumus nuotrauka, foto

Šiandien Klaipėdoje - principinis krepšinio mūšis nuotrauka, foto

Sportas, Sekmadienį nuo 17.20 val. "Švyturio" arenoje į principinę Lietuvos krepšinio lygos (LKL)...

Karjeros galimybės Klaipėdoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Taip skamba lapkričio 14 dieną vykęs renginys, kurį organizavo Klaipėdos Interact klubas. Šio...

Lietuvių kalba Klaipėdos krašto teismuose ir mokyklose nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Kai 1925 m. rugpjūčio 25 d. įsigaliojo Klaipėdos krašto konvencija, jos sudėtinės...

Šalies vadovai pasveikino Latviją su nepriklausomybės minėjimo 100-mečiu nuotrauka, foto

Lietuva, Išvykdama dalyvauti šventiniuose renginiuose Rygoje prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos...

Sportas, Paskelbta prieš 38 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...