2018 m. birželio 23 d. 18:56 val., šeštadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, birželio 18-24 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Galite koreguoti įvaizdį, šalinti ir maskuoti išvaizdos trūkumus. Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiuo metu galima tikėtis neblogų susitarimų. Galbūt įgysite naujų sąjungininkų. Vis dėlto nusivilsite, jei per daug tikėsitės iš kitų žmonių. Savaitgalį pavojai tykos kelyje, tad nepažeidinėkite taisyklių. Labiau saugokite ir vaikus. Pasistenkite atkurti darną santykiuose su mylimu žmogumi. Regis, patirsite aistringų akimirkų.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeimos arba nuosavybės klausimas. Persipins tikrovė ir žaidimas, nuoširdūs jausmai ir vaidyba. Kažkuo nustebins mylimas žmogus ar vaikas. Galimos smulkios permainos dalykinėje sferoje. Galimas diplomatijos, žinių ir originalumo reikalaujantis pokalbis. Savaitgalį rodysite iniciatyvą, viliodami priešingą lytį, siekdami populiarumo. Nedalinkite nepagrįstų pažadų, nežaiskite dvigubų žaidimų.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę turėsite įvairių reikalų, pokalbių. Sumanumą demonstruosite, tvarkydami komercinius reikalus, siekdami gauti ar apdoroti informaciją, rasti naują ar papildomą uždarbio šaltinį. Galbūt teks reikalauti, kad būtų apmokama už atliktus darbus, paslaugas, prekes ar pan. Vis dėlto gali pasitaikyti nesąžiningų žmonių arba kam nors jūs sudarysite tokį įspūdį. Jeigu per Jonines ketinate pasilinksminti, nesistebėkite, kad ištuštės piniginė. Jauskite saiką ir laiką. Galbūt gausite malonų laišką, užmegsite meilės intrigą ar kt.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę jums seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Pokalbiai, susirašinėjimas suteiks naujų įspūdžių ir malonumo. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovu arba seniai matytu pažįstamu. Gali spręstis aktualus mokslo, uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas. Savaitgalį itin aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Regis, būsite nusiteikę pramogauti. Vis dėlto kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Ši savaitė palanki tvarkyti verslo reikalus, rūpintis namų komfortu, užsisakyti reikiamas prekes ir paslaugas bei jas teikti. Regis, būsite populiarūs tarp priešingos lyties. Vis dėlto bus lengva susipykti su partneriu. Verčiau susilaikykite nuo pretenzijų ir dvigubų žaidimų. Savaitgalį atsiras techninių rūpesčių. Saugokitės ugnies, traumų. Per Jonines galite sulaukti ypatingo dėmesio iš priešingos lyties asmenų, gerbėjų. Vis dėlto su artimu žmogumi, šeima jausitės geriausiai. Tik nekurstykite pavydo, konfliktų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šiuo metu jums turėtų puikiai sektis bet kokia intelektinė veikla bei tarpininkavimas, konsultavimas, buhalteriniai skaičiavimai. Nors jums nestigs proto aštrumo, įžvalgos, vis dėlto jumis gali manipuliuoti, įvelti į intrigas ir pan. Svarbu sukaupti energijos bei informacijos naujų planų įgyvendinimui. Kai tik galėsite, pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu. Savaitgalį nenuobodžiausite, nes jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Gali megztis slapta meilės intriga.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią savaitę patartina ramybė, santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės reikaluose. Kitų žmonių poelgiai gali sukelti šiokių tokių problemų. Jiems arba jums gali tekti aiškintis dėl neišpildytų pažadų. Artėjant savaitgaliui, daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt nusipirksite techninę prekę arba ką nors priduosite taisymui, pardavimui. Galite susidurti su pretenzingais žmonėmis. Tačiau per Jonines turbūt kažką nustebinsite, sužavėsite.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šią savaitę jums kils noras visaip stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Darysite gerą įspūdį kitiems žmonėms, jus gerbs, vertins. Vis dėlto problemų gali kilti tuo atveju, jeigu darbui ir santykiams trukdo tarnybinis romanas. Rodydami dėmesį, flirtuodami, neperženkite ribų. Jei pajusite energijos stygių, reikėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti. Venkite abejotinų sandėrių. Apdairiai elkitės su technika, ugnimi. Savaitgalį kilęs ūpas pramogauti, linksmintis gali tapti lyg apsėdimas. Nepraraskite saiko.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę būsite labai darbingai nusiteikę. Puoselėsite slaptus planus, susijusius su karjera, praturtėjimu. Jeigu reikės ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus, gerai pažįstamus žmones. Vis dėlto nelaukite didelio dosnumo iš kitų bei nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau, nei tikitės. Su draugais, partneriais gali kilti nesusipratimų dėl paskolintų pinigų ir pan. Savaitgalį stigs energijos, būsite išsiblaškę ir turbūt nesuksite sau galvos dėl to, kas vyksta už namų sienų. Vis dėlto tai geras metas meilei, kūrybai.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę jums seksis tvarkyti reikalus ir raštu, ir žodžiu. Galbūt net sublizgėsite intelektu ar iškalba. Galite leistis į planuotą kelionę arba priimti svečią iš toli. Gebėjimas įvertinti perspektyvą gali jums padiktuoti svarbų sprendimą. Deja, atsiras žmonių, kurie nebus nusiteikę paisyti jūsų autoriteto. Pokalbiai su oponentais bus gana nemalonūs. Meilės reikaluose būkite lankstesni ir švelnesni, jei nenorite liūdnai praleisti Joninių, juolab kad savaitgalį ypač norėsis bendrauti, nepakęsite vienatvės.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę tikėtini juridiniai ar finansiniai reikalai, arba teks imtis daugiau pareigų. Tikriausiai pavyks susitarti dėl aktualiausių dalykų. Nusimato svečiai iš toli arba patys vyksite toliau nuo namų dėl dalykinių ar studijų reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Nepatartina kelti ultimatumų žmogui, su kuriuo dar nenorėtumėte nutraukti santykių. Saugokitės persitempimo, venkite nervingų situacijų. Savaitgalį ypač pasistenkite, kad artimiems žmonėms šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Šią savaitę palanku pradėti nauja, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, veikla ar gyvenimo būdu. Regis, kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Reikėtų rimtų pasvarstymų. Tikriausiai būsite seksualūs, jausmingi. Artėjant savaitgaliui, jau būsite nusiteikę prasiblaškyti toliau nuo namų, ekskursijoje, kurorte, arba aplankyti parodą, turiningą renginį, Joninių pramogas. Troškimas sudominti ar išlaikyti patinkantį asmenį jus skatins tobulėti.

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras: Palinkėjimai tėveliui Petrui Gražuliui nuotrauka, foto

Bulvaras: Palinkėjimai tėveliui Petrui Gražuliui Laikraščio straipsnis

Lietuvos Seime pastarosiomis dienomis vyksta tikros gerumo akcijos. Štai ketvirtadienį paaiškėjo, kad...

Kalifornijoje ketvirtadienį nugaišo ženklų kalbą mokėjusi ir milijonų žmonių širdis pavergusi gorila...

Nugaišo ženklų kalbą mokėjusi gorila Koko nuotrauka, foto

Lankantis bet kuriame pasaulio mieste visuomet įdomu pasižiūrėti, kaip atrodo vietinės bažnyčios....

Vakarų Lietuvos bažnyčios, kurias verta aplankyti nuotrauka, foto

Nida – vienas gražiausių kurortų prie Baltijos jūros. Šis mažas miestelis labai...

Nida – unikalus Lietuvos gamtos stebuklas nuotrauka, foto

Klaipėdietis Žilvinas Žvagulis, kaip ir kiekviena vietinės reikšmės žvaigždė, viešojoje vietoje turi...

Bulvaras: Saugo vienas kitą nuotrauka, foto

"Švyturio" arenoje - didžiulis karatė turnyras nuotrauka, foto

Sportas, Šį sekmadienį Klaipėdos "Švyturio" arenoje (Dubysos g. 10) susirinks net 1 200...

Sendvaris: "Ponai čia nevaikšto..." nuotrauka, foto

Kultūra, "Ponai čia nevaikšto... Ko jūs norit?" - į klausimus apie seniausią Klaipėdos...

Aleksoto aerodrome nukrito lėktuvas, sužeistas  žmogus nuotrauka, foto

Kriminalai, Kaune, Aleksoto aerodrome nukrito lėktuvas. Juo skrido du žmonės. Pirminiais duomenimis, nukentėjo...

Klaipėdos sunkiaatlečiai paminėjo Olimpinę dieną nuotrauka, foto

Sportas, Šiandien sporto pasaulyje išties neeilinė diena. Kasmet birželio 23-ąją minima Tarptautinė olimpinė...

Sportas, Paskelbta prieš 56 min.

Kultūra, Paskelbta prieš 2 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...