2018 m. gegužės 22 d. 03:26 val., antradienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gegužės 21-27 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę aktyviai bendrausite, flirtuosite. Regis, stiprės poreikis kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų, o gal net aktyviai ieškotis kito darbo. Išties neblogai seksis, jeigu mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos. Venkite egoizmo meilės reikaluose. Savaitgalį pajusite didesnį aplinkinių susidomėjimą jumis. Būsite linkę girtis, ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius, siekti kūniškų malonumų. Galite prisidaryti naujų problemų.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Jums išties nestigs darbo ir bendravimo, ir juo labiau, kuo populiaresni esate. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Galite nusipirkti reikalingą daiktą, skirtą darbovietei ar namų ūkiui. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo galimų pavojų, o ir patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas. Savaitgalį pasitelkite kantrybę ir toleranciją, kad išvengtumėte aršių konfliktų, agresijos. Ugnis, elektra, žaibas irgi gali parodyti savo piktąją pusę.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę mintys daugiausiai suksis apie šeimą, namus, pinigus. Regis, rūpinsitės nuosavybės bei techniniais reikalais ir tam naudosite įgytas žinias. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte gyvenamąją ar darbo aplinką. Nuo savaitės vidurio daugės kūrybinio polėkio, aplinkinius džiuginsite juokeliais, flirtais. Laisvalaikį turiningai leisite sportuodami, lavindami vaikus ir pan. Savaitgalį padidės grėsmė susižeisti, apsinuodyti, patirti alerginę reakciją. Turbūt itin parūps įvaizdis, grožis.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę neblogai judės reikalai, susiję su mokslu, korespondencija, reklama, žiniasklaida. Galbūt apsispręsite dėl kelionės ar transporto, ryšių reikalų. Tikėtina pagunda keisti gyvenamąją vietą ar būstą, sąlygas, gerinti dizainą. Emocinį polėkį galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Trokšite meilės, aistros, tik nebūtinai to sieksite tinkamais, padoriais būdais. Galbūt kaip tik dėl to meilės padangę trumpam užtemdys debesys. Laimei, sekmadienis jau žada malonių akimirkų.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę seksis bendrauti, pasireikšti kūrybiškai ir intelektualiai. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą, vertingą pasiūlymą. Nepraleisite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų vienkartinė proga. Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto. Viskas puiku, tik nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso. Savaitgaliui prisiplanuosite įdomios veiklos, susitikimų ir pramogų, tačiau tykos daug pavojų - galimos traumos, avarijos. Saugokitės ir ugnies, žaibo.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią savaitę spaudimą jausite tuo atveju, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Tačiau meilės reikaluose jums puikiai seksis. Turbūt sulauksite viliojamų pasiūlymų, komplimentų bei dėmesio ženklų iš aplinkinių. Neblogas metas įsigyti tai, ką seniai suplanavote, kam taupėte pinigus. Galbūt jums bus suteikta naudinga paslauga. Savaitgalį suintensyvės kontaktai su giminaičiais. Regis, gausite iš jus dominančio žmogaus laišką, pasiūlymą arba patys teiksite intriguojamus pasiūlymus. Labiau prižiūrėkite vaikus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią savaitę su menu, kūryba susijusi veikla jums itin seksis. Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti. Tačiau gali atsirasti keisčiausių kliūčių, intrigų. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimas pasekmes. Antroje savaitės pusėje labai daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir elgesio su kitais žmonėmis. Vienaip situaciją paveiks jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas, visiškai priešingai - kaprizingumas, šiurkštumas. Savaitgalį tikėtinas nesaikingumas valgant, geriant, siekiant meilės ir naudos. Siekite pusiausvyros.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Savaitės pradžioje galite mėginti įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, kokį nors judėjimą dėl viešo intereso, demonstruoti organizacinius sugebėjimus. Tuo pačiu gali paaiškėti, kad žmogus, kurį laikėte draugu ar gerbėju, turi kitokių, nei manėte, motyvų bei interesų. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimo. Vis dėlto tikėtinas romantiškas pasimatymas, šaunus renginys ar pobūvis. Savaitgalį saugokitės neprognozuojamų žmonių, agresijos, ugnies, žaibo.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Savaitės pradžioje savo siekius stengsitės įgyvendinti bet kokiomis priemonėmis. Galbūt jums pavyks padidinti savo įtaką. Vis dėlto jūsų populiarumą stipriai lems jūsų statusas ir pažintys. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis. Galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių, pažįstamų ypatingą dėmesį. Galbūt jie skatins jus veltis į avantiūras, leistis į nuotykius. Savaitgalį sunkiai atsispirsite abejotinoms pagundoms. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar mokslo įstaigos. Galimas pasiūlymas ar pasirinkimas, susijęs su kelione. Nusimato meilės pagundos. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį patinkančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne galvokite vien apie save. Savaitgalį kažkoks pomėgis ar interesas skatins rizikingai elgtis. Pasisaugokite traumų, labiau prižiūrėkite vaikus. Meilės reikaluose būkite itin kantrūs, bendraukite be jokio spaudimo, žeminimo.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas arba pagaliau susigaudysite, kur ir kaip ieškoti sprendimo, kokius tarpininkus pasitelkti ir pan. Pasistenkite kuo atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe. Regis, labai domins kelionės ir įžymybės. Galbūt turėsite progą apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi, padaryti kitiems įspūdį. Savaitgalį tikėtini įdomūs renginiai, kontaktai. Deja, nemaža nelaimingų atsitikimų, nuostolių tikimybė.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Ši savaitė ir dalykine, ir kūrybine prasme turėtų būti rezultatyvi. Tačiau rūpesčių gali sukelti su šeimos nariais, vaikais susiję klausimai. Sugebėjimas suprasti bus didelė vertybė. Regis, gilinsitės į psichologijos gelmes, stengsitės geriau pažinti dominantį asmenį. Tai išties seksis. Labai palengvės, jeigu grąžinsite skolą ar atgausite paskolintus pinigus/daiktus. Savaitgalį turbūt kils noras priimti sprendimą dėl investicijų, kelionės ar santykių. Verčiau šiuo klausimu neskubėkite. Iš užsienio galite sulaukti svečio ar žinios.

Šiandien VE.lt skaitykite

Kanada: už asmenukę ant tilto sulaikyti du turistai iš Prancūzijos nuotrauka, foto

Kanada: už asmenukę ant tilto sulaikyti du turistai iš Prancūzijos

Kanados Kvebeko miesto policija sulaikė du turistus iš Prancūzijos už asmenukę ant...

Dramblio kaulo krante – nerimas dėl gresiančio kakavos trūkumo. Sunerimti reikėtų...

Liūdnos žinios šokolado mėgėjams: kakavos trūkumą prognozuoja jau 2020 m. nuotrauka, foto

Tapti valstybės tarnautoju norėtų ne vienas lietuvis. Sklando gandai, kad ten atlyginimas,...

Bulvaras: Sudėtingiausias darbas Klaipėdoje nuotrauka, foto

Archeologai kol kas netyrinėtoje Pompėjos dalyje aptiko gatvę su pastatais ir...

Archeologai Pompėjoje aptiko gatvę su pastatų balkonais nuotrauka, foto

Menka paslaptis, jog norint kažkurią miesto vietą padaryti patrauklią būtina sukurti įstabų...

Bulvaras: Krypsta nauji traukos objektai nuotrauka, foto

Konferencija "Marketingas turizmui" dalino sėkmės receptus nuotrauka, foto

Ūkis, Lietuvos marketingo asociacijos organizuota konferencija "Marketingas turizmui Lietuvoje", gegužės 18 d. vykusi...

Klaipėdos medikai - vėl geriausi nuotrauka, foto

Sportas, Savaitgalį Palangoje vykusiose 12-osiose Lietuvos greitosios medicinos pagalbos (GMP) žaidynėse jau šeštą...

Iš Lenkijos - su laurais nuotrauka, foto

Sportas, Lodzėje (Lenkija) vykusiame "Tennis Europe" 2 kategorijos keturiolikmečių teniso turnyre sėkmingai varžėsi...

M. Paulauskas: ši pergalė įsirašo auksinėmis raidėmis nuotrauka, foto

Sportas, „Šie laimėjimai įsirašo auksinėmis raidėmis. Mes puikiai žinome Arvydo Sabonio laikus, kai...

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...