2018 m. kovo 17 d. 22:34 val., šeštadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 12-18 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Savaitės pradžioje tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Nevenkite bendrauti, spręsti organizacinius klausimus ir mokėkite klausytis. Nuo ketvirtadienio nebesiimkite atsakingų darbų. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Savaitgalį jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai, bendravimas su dvasingais žmonėmis. Prasideda jaunatis, kurios metu fiksuosis jūsų norai, nuotaikos, tad būkite pozityvūs. Gresia traumos - atsargiai kelyje, ant ledo ir kt.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Savaitės pradžioje geras viltis žadins partnerystės, bendradarbiavimo perspektyvos, maloniai jaudins mintys apie numatomą proginį renginį ar pan. Kita vertus, nerimą kels reikalai, susiję su užsieniu, aklu pasimatymu ar kt. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, svetimos patirties įvertinimas padės geriau susivokti noruose ir tiksluose. Savaitgalį savo ar ne savo iniciatyva imsitės darbų. Ir vis tiek galimos replikos, kad išsisukinėjate nuo kažkokių įsipareigojimų. Patartina apsilankyti parodoje, pasimėgauti gera muzika.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę galite gauti gerą darbo pasiūlymą arba jums kils noras išsikelti didesnius tikslus, planuoti savo ateitį, profesinius ir šeimos reikalus ar pan. Galimi kontaktai su kultūros ir švietimo veikėjais, užsieniečiais. Jei šiuo metu esate kelionėje, jūsų laukia nauji įspūdžiai. Mandagiai bendraukite, nes lengva sugadinti santykius. Savaitgalį per kažkokį renginį arba internetu galite užmegzti ar atnaujinti svarbius ryšius. Nusimato šaunūs susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Ši savaitė gana palanki tarpininkavimui, konsultavimui, dalyvavimui konkursuose, derybose ir t. t. Būsite godūs ne viena prasme, be kita ko, - sekso, meilės džiaugsmų. Turbūt teks rinktis tarp naudos ir malonumo, pareigos ir laisvės. Gali būti, kad aiškiai pajusite besiartinančias permainas. Arba jų planingai sieksite. Artėjant savaitgaliui, jau norėsis lėkti kur nors toli nuo įgrisusios rutinos. Galbūt vyksite į kokį nors svarbų renginį ar kažkur viešnagėn ir parsivešite daug įspūdžių iš bendravimo su įdomiais žmonėmis.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę nuotaika turėtų būti nebloga, jei pernelyg nesigilinsite į globalines problemas. Jei jūsų veikla susijusi su užsieniu arba ten gyvena/vieši mylimas žmogus, tuomet gali kilti rūpesčių. Būsite emocionalūs, jautrūs, tad įmanomi konfliktai. Bendraujant svarbu nuoširdžiai domėtis pateikiama tema, o ne stengtis demonstruoti savo pranašumą. Savaitgalis atneš atgaivą, jeigu ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien. Neprovokuokite pavydo

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Nuo pirmadienio neatidėliodami imkitės svarbių reikalų, vizitų. Regis, kils ūpas tvarkyti įstaigą, keisti profesinius planus arba įvaizdį, stilių, mitybą. Galite susitarti dėl atlygio, tarpininkavimo ar pan. Labai svarbu pasikliauti patirtimi ir būti nuosekliems. Aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Savaitgalį pravartu išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Regis, atgausite skolą arba pavyks gauti naudos. Jeigu panorėsite, galėsite maloniai ir turiningai praleisti laiką su šaunia kompanija.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią savaitę trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt išgirsite pastabų, kad jums derėtų keisti save, savo elgesį, stilių. Galite sėkmingai panaudoti savo ir kitų kūrybinius gabumus, iškalbą, humoro jausmą. Jeigu rūpi nauji darbai, projektai, tai galbūt jus sudomins kažkokia informacija apie tai. Savaitgalį kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Bus puiku, jei suderinsite interesus su antrąja puse.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šią savaitę ramesnio, patogesnio gyvenimo troškimas gali pildytis. Regis, džiaugsitės šeima, savimi ir tuo, ką dabar turite bei galite turėti. Panašu, kad užplūs ir romantiškos nuotaikos. Galite patirti žavų nuotykį. Tik nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms darbo, verslo srityje. Savaitgalio planus gali kiek sujaukti netikėtai iškilusi kliūtis, pinigų stygius. Galbūt didesnio dėmesio ir investicijų pareikalaus namų ūkis arba asmeninis verslas. Regis, gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Savaitės pradžioje be ypatingų pastangų judėsite pirmyn. Būsite neramūs ir smalsūs. Galbūt turėsite kontaktų su žiniasklaida, ką nors reklamuosite. Seksis informuoti bei mokytis ir mokyti. Iš jums neabejingo asmens galite gauti neįprastą laišką. Galbūt suduš kai kurios jūsų puoselėtos romantiškos viltys, negausite planuotų pajamų ar kt. Kai kas gali suabejoti jūsų padorumu. Savaitgalį reikės pasistengti, kad rastumėte raktą į artimų žmonių širdis. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai. Saugokitės traumų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Galite papildomai užsidirbti, su nuolaida įsigyti trokštamą daiktą ar pan. Svarbu pernelyg neapsikrauti darbais, kažko svarbaus paskubomis nepradėti, nes labai nerimausite, jei nepajėgsite laiku užbaigti. Meilės situacija gana trapi, tad nesielkite lengvabūdiškai. Savaitgalį nusimato susitikimai su giminaičiais. Noriai imsitės buitinių darbų, galbūt kažką pirksite iš namų ūkio ar technikos prekių.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę jautriai į viską reaguosite, ypač į replikas, susijusias su artimo žmogaus išvaizda, ydomis. Geriau jausitės bei seksis, jei pasinersite į darbą, verslą. Didelę vertę jums turės kūrybinis įkvėpimas, originalumas, kad ir kur jis bepasireikštų. Tik nepasiduokite netikusioms pagundoms. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Savaitgalį jums pavyks deramai pailsėti, pasilinksminti. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, į svečius. Kitų padedami kažką svarbaus galite nuspręsti dėl nuosavybės, verslo.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Ši savaitė jums leis geriau suvokti galimybes ir perspektyvas. Galima nauda per labdarą, socialinę sferą, meną, užsienį, nelegalią veiklą. Vis dėlto derėtų labiau tausoti jėgas, saugoti sveikatą. Lengva peršalti, apsinuodyti. Geriau niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų. Venkite aiškintis ir meilės santykius. Savaitgalį užsiimkite tuo, kas patinka, atsipalaiduokite. Regis, ir šeimos nariai norės to paties, todėl niekas netrukdys maloniai ilsėtis ar smaguriauti. Saugokitės avarijų, traumų.

Šiandien VE.lt skaitykite

Frydrichas Beselis, legendinis Karaliaučiaus astronomas nuotrauka, foto

Frydrichas Beselis, legendinis Karaliaučiaus astronomas Laikraščio straipsnis

1846 m. kovo 17 d. Karaliaučiuje (Kenigsberge) savo gyvenimą baigė garsus vokiečių...

"Pillkaller" - tai lituanizmas vokiečių rytprūsiečių šnektoje, kilęs iš lietuviško žodžio "Pilkalnis".

Kas yra "Pillkaller"? nuotrauka, foto

Klaipėdietis Eugenijus Gentvilas, šiuo metu einantis atsakingas liberalų vado pareigas, sukčiais ir...

Bulvaras: Eugenijus Gentvilas visus atleido iš darbo nuotrauka, foto

Psichologijoje yra keletas krypčių, tiriančių giminės įtaką vėlesnių kartų likimams. Vienos iš...

Ar galima paveldėti likimą? nuotrauka, foto

Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II oficialiai palaimino princo Hario ir jo sužadėtinės...

Karalienė Elžbieta II oficialiai davė sutikimą princo Hario ir M.Markle vedyboms nuotrauka, foto

„Koralas“ žengė tvirtą žingsnį bronzos medalių link nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos salės futbolo pirmenybėse šeštadienį prasidėjo priešpaskutinio turo kovos. Bene didžiausią susidomėjimą...

Kelyje į Rusnę vanduo pakilo iki 72 cm nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Toliau kyla vandens lygis krašto kelio Šilutė-Rusnė apsemtame ruože. Apsemto ruožo...

Pralaimėjo pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai pralaimėjo pirmąsias Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynes, tačiau viltis...

Knygnešystė: Mažvydo laikų ir dabartinė nuotrauka, foto

Klaipėda, Spaudos draudimo metais knygnešių nešama Mažojoje Lietuvoje išspausdinta lietuviška literatūra buvo graibstyte...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 5 val.

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 6 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...