2018 m. sausio 20 d. 11:27 val., šeštadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, sausio 15-21 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus bei kitus rimtus planus, netgi pasitelkus jums pavaldžius ar pritariančius žmones. Galbūt teks bendrauti su itin reikliais, nelanksčiais asmenimis, pareigūnais. Nors nuveiksite nemažai, gali pasireikšti nervinio streso padariniai. Nuo trečiadienio prasidės jaunaties fazė, kuri leis pradėti realizuoti naujus planus, užmegzti naujus ryšius, suteiks energijos impulsą. Savaitgalį būsite neatsparūs infekcijoms, tad venkite masinių susibūrimų.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Savaitės pradžioje jums gali kilti rūpesčių per nepažįstamus žmones, užsieniečius arba dėl kelionės. Jeigu laikote egzaminą, ruošiate mokslinį darbą ar publikaciją, pasistenkite elgtis sąžiningai, nes už nelegalius veiksmus teks atsakyti. Derėtų pareigingai vykdyti pareigas, nes darbdaviai ir klientai bus itin priekabūs. Nuo trečiadienio pradėti darbai gaus konkrečią eigą, tęstinumą. Venkite konfliktų, saugokitės traumų. Savaitgalio renginiai, susitikimai turėtų suteikti neblogų įspūdžių, o gal net kažkuo nustebinti.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Savaitės pradžioje neišvengsite finansinių rūpesčių. Galbūt kils keblumų dėl nebaigto projekto, klaidingos finansinės ataskaitos, nesumokėtų įmokų, negrąžintos skolos ar kt. Galite sudaryti draudimo sutartį, testamentą, pirkti ar parduoti akcijas. Tykos pavojai, tad venkite avantiūrų, neprovokuokite rizikingų situacijų. Galite gauti nekokią žinią apie savo draugą, pažįstamą. Nuo trečiadienio ypač aktualūs bus su mokslu, teise ar užsieniu susiję reikalai. Savaitgalį atsiras tokių pareigų, kurių net neplanavote. Rezultatai nenuvils.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šiuo metu jumis ypač domėsis priešingos lyties atstovai. Tačiau jie gali jus bauginti savo spaudimu, netaktu. Be to, jeigu nesate laisvi, gali kilti rimtų problemų. Kitų žmonių reiklumas, valdingumas apskritai jums kels įtampą. Norėsis įrodyti, kad nesate prastesni už kitus. Iš dalies jums seksis, tačiau galite įgyti pavojingų priešų, oponentų. Verčiau neerzinkite konkurentų savo išsišokimais. Nuo trečiadienio jaunaties galite ryžtis permainoms, naujiems startams aktualioje srityje. Savaitgalį praleisite neįprastai.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę darbo reikalai reikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Tikriausiai gausite informacijos, susijusios su projekto eiga, rezultatais arba sveikatos tyrimais. Būsite labai darbštūs, gal net iki fanatizmo. Deja, geri ketinimai nebūtinai bus gerai įvertinti. Gresia traumos, provokacijos. Venkite mitybos eksperimentų, savigydos, atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio labiau pajusite savo ryšį, susisaistymą su verslo ar gyvenimo partneriais. Jei išvengsite ginčų, savaitgalis padovanos aistringų akimirkų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Nuo pirmadienio jums seksis prikaustyti kitų dėmesį, pristatant savo idėją, projektą ar kitokią veiklą. Tačiau kažkas gali kelti nerimą, galbūt finansinė ar meilės avantiūra, rizikingos investicijos ar kt. Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir darbo reikalais. Saugokite nuo pavojų vaikus. Ypač saugokitės traumų. Antra savaitės pusė gana palanki bandymams įsidarbinti ar šiaip pokyčiams esamame darbe. Savaitgalis bus įdomesnis, jei daug laiko praleisite su antrąja puse, patinkančiu asmeniu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Nuo pirmadienio porą dienų jums stigs geros nuotaikos, o tai perims ir aplinkiniai. Net nepastebėdami galite ką nors įžeisti, privelti klaidų. Gali atsitikti ir taip, kad į tas klaidas kas nors stumtelės. Gali kilti apmaudas, depresija. Verslas ar kita veikla leis šiek tiek užsimiršti, tačiau artimas žmogus tikriausiai sukels rimtų problemų. Nuo trečiadienio taps žymiai smagiau, širdyje padaugės meilės, gali apimti kūrybinis įkvėpimas. Savaitgalį gali kilti ūpas keisti įvaizdį arba tvarką, dizaino detales namuose. Saugokite sveikatą.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šią savaitę veikiausiai jūs jausitės padėties valdovais. Jūsų klausys, jus gerbs. Vis dėlto tykos nusivylimas artimu žmogumi, sveikatos sutrikimas, avarinė situacija ar kt. Nesikarščiuokite, neskubėkite. Galvokite, ką kalbate ir ką darote. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs už vairo, nesnauskite ir nežiopsokite. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau dėmesio skirsite namams, šeimai, vaikams. Savaitgalį galite sulaukti slapto meilės prisipažinimo, nuotykio arba keisto flirto, vilionių.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę sutelksite dėmesį į praktiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad stengsitės savo kišenę pripildyti pinigų ne itin sąžiningu būdu, veltis į rizikingas aferas. Arba staiga kažko neteksite dėl kitų žmonių apsukrumo, savanaudiškumo. Nuo trečiadienio padaugės įvairių kontaktų, pokalbių, ims plūsti informacija. Jeigu mokotės ar norite kažko išmokti, pastangų negailėsite. Galbūt parūps nauji mokymosi arba kvalifikacijos kėlimo kursai. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, buičiai ir savo vidiniam pasauliui.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ši savaitė vers pasirūpinti nebaigtais darbais, sveikatos problemomis. Su gera komanda galite daug nuveikti. Vis dėlto kai kuriems žmonėms atrodysite nepakenčiami. Venkite kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, neprovokuokite skandalų. Verčiau nemėginkite atsiplėšti sau to, kas jums nepriklauso. Nuo trečiadienio palanku dairytis papildomo pajamų šaltinio, tvarkyti nuosavybės reikalus. Jei nereikia dirbti, mokytis ir turite laiko, savaitgalį neatsisakykite susitikti su giminaičiais, draugais.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę būsite linkę neapskaičiuoti savo jėgų ir galimybių, tiek dirbdami, tiek vadovaudami kitiems, tiek vartodami svaigalus ar vaistus. Kebli situacija gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Tikėtinas puolimas iš pasalų arba įžūlus išsisukinėjimas, nelegali veikla, intrigos. Lengva padaryti klaidų, pakenkti sau ir aplinkiniams. Nuo trečiadienio situacija gerės, bet vis dar tykos pavojai, traumos. Savaitgalį galite atsidurti dėmesio centre, sulaukti komplimentų, dovanų.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Savaitės pradžioje aktualiausia jums bus bendrauti su kitais bei jausti kolektyvo palaikymą. Vis dėlto bus sunku padaryti gerą įspūdį aplinkiniams. Kur kas lengviau susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą. Nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir prisiimti abejotinų įsipareigojimų. Gali nuvilti draugas, gerbėjas. Galbūt išgirsite apkalbas ar tam tikrą informaciją, kuri privers gilintis į užkulisinius ar mistinius dalykus, psichologines subtilybes. Savaitgalį nenuobodžiausite, nebent susirgtumėte ir tektų gulėti lovoje.

Šiandien VE.lt skaitykite

Ernstas Teodoras Hofmanas, Taravos Anikės proprovaikaitis nuotrauka, foto

Ernstas Teodoras Hofmanas, Taravos Anikės proprovaikaitis Laikraščio straipsnis

1776 m. sausio 24 d. Karaliaučiuje gimė rašytojas, kompozitorius, dailininkas ir teisininkas...

Čia pateiktus receptus savo ranka į sąsiuvinį užrašė legendinio Karaliaučiaus pilies restorano...

Rytų Prūsijos virtuvė. 3 Meinharto receptai nuotrauka, foto

Sausindamas savo ežerą, esantį netoli Aušvico koncentracijos stovyklos, vienas Lenkijos karpių...

Ežere prie Aušvico aptiktos II-ojo pasaulinio karo laikų sovietų bombonešio nuolaužos nuotrauka, foto

Pagaliau į Lietuvą ir Klaipėdą atėjusi žiema tradiciškai įvarė galvos skausmą kelininkams,...

Bulvaras: Stipriau! nuotrauka, foto

Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern laukiasi kūdikio. Mažylis pasaulio šviesą turėtų...

Naujosios Zelandijos premjerė laukiasi pirmagimio nuotrauka, foto

Bus atsisveikinama su Romualdu Rageliu nuotrauka, foto

In Memoriam, 2018 m. gruodžio 18 d. amžinybėn iškeliavo ilgametis sporto darbuotojas,

Miesto tvenkiniai gali tapti čiuožyklomis nuotrauka, foto

Klaipėda, Jeigu šią žiemą Klaipėdoje šaltukas išsilaikys, miesto Savivaldybė gyventojams parūpins pramogą -...

Suraskime darbėniškių seserų Chaimaičių gelbėtojus nuotrauka, foto

Skaitytojų ekspresas, Lietuvos žydų tragiškas likimas nacių okupacijos 1941-1945 metais - skaudi, neužgyjanti žaizda...

Sausio 20-ąją gimtadienį švenčia nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, pažįstamas ar kolega švenčia gimtadienį,...

In Memoriam, Paskelbta prieš 19 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 26 min.

Skaitytojų ekspresas, Paskelbta prieš 11 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...