2017 m. gruodžio 11 d. 05:47 val., pirmadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 4-10 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę mintys daugiausia suksis apie asmeninį pasaulį: šeimą, namus, pinigus. Negalėsite pakęsti betvarkės, tad nesėdėsite rankų sudėję. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją ar darbo aplinką. Nuo savaitės vidurio palankus metas kūrybinei veiklai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Pravartu pasportuoti, atlikti higienines procedūras. Jeigu kils kūrybinis įkvėpimas, išnaudokite jį prasmingai. Saugokitės sukčių.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę neblogai spręsis reikalai, susiję su mokslu, pardavimais, pervežimais, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, išgirsite naujienų, apsispręsite dėl kelionės, ryšių reikalų. Nuo trečiadienio pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai bei praeities patirtys. Tik nederėtų piktnaudžiauti žmonių pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms. Savaitgalį galite išprovokuoti romantišką avantiūrą. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, turiningą laisvalaikį pasiūlyti vaikams.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę gali pasireikšti rečiau matomos jūsų charakterio savybės. Jeigu rimtai pasistengsite, jums turėtų pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus ar sudaryti planuotą kontraktą. Gali nustebinti gautas atsakymas ar pranešimas. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų, nepatikrintų faktų. Savaitgalį kils ūpas aplink save susikurti daugiau komforto, grožio. Tačiau abejonių kels meilės reikalai, o aplinkui sukinėsis nesąžiningi žmonės.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę galimas dalykinis pokalbis, reikalaujantis konkrečių atsakymų, aiškių argumentų. Gali pavykti gana konkrečiai susitarti dėl bendradarbiavimo, numatytų darbų eigos, nuosavybės reikalų. Be to, įmanomi kūrybiniai ar kitokie laimėjimai. Visgi būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas, intrigas. Savaitgalį daug bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais. Būkite atidūs pašnekovų atžvilgiu, nekalbėkite vien apie save. Galite tikėtis įdomių peripetijų meilės srityje.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Nuo pirmadienio kelias dienas būsite gana inertiški, stokosite energijos arba noro bendrauti. Visgi turėtų sektis menininkams, medikams, tyrėjams. Jums gali atsiskleisti užkulisiniai reikalai. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys skųsitės sveikata. Jokiu būdu nepiktnaudžiaukite svaigalais. Galite įsigyti gerbėjų, rėmėjų. Savaitgalį jums rūpės nuolaidos, dovanų pirkimas. Regis, internete ieškosite norimų prekių ir informacijos. Neskubėkite prisipirkti abejotinų prekių. Labiau gilinkitės į intelektinius ir sielos dalykus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią savaitę profesinėje veikloje galimi pasikeitimai arba tiesiog didesnis spaudimas bei darbų krūvis. Pasitelkite į pagalbą kolegas ir rimtai padirbėkite, nes nuo savaitės vidurio sumažės jėgų, aptingsite. Turbūt įtarsite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite provokacijoms. Savaitgalį neblogai seksis skaičiuoti savus ir svetimus pinigus, planuoti nekilnojamojo turto ar verslo reikalus. Tačiau abejotinų pramogų, nuotykių geriau būtų atsisakyti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Nuo pirmadienio padaugės darbo ir įtampos. Galite susidurti su etine arba teisine dilema. Gali atrodyti, kad kiti viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Stenkitės protingais būdais pasipriešinti spaudimui, būkite objektyvūs. Tai, ko rimtai imsitės, turėtų atnešti naudos. Sugebėkite pasinaudoti palankiomis progomis. Savaitgalį galite pajusti neįveikiamą potraukį alkoholiui, kitiems svaigalams ar slaptiems pomėgiams. Gresia apsinuodijimai. Nesudarinėkite abejotinų sandėrių ir saugokitės vagių.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šią savaitę reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Gerai seksis mokslo, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione. Regis, pradės ryškėti perspektyvos ir jaustis apčiuopiama nauda. Visgi būkite apdairūs ką nors pirkdami, pasirašydami. Savaitgalį seksis neblogai, jei stengsitės suprasti kitus žmones, rasti kompromisą. Visgi per daug iš kitų nesitikėkite, ypač iš vaikų. Stenkitės daryti tai, kas malonu ir nekenkia kitiems.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę jūsų sėkmė labai priklausys nuo kitų žmonių požiūrio į jus. Gali suaktyvėti konkurentai ir slapti priešai. Tikėtinas nepasitenkinimas seksualine, finansine situacija arba vaikų elgesiu ar poreikiais. Kita vertus, gali sutrumpėti kelias iki svarbaus sprendimo. Savaitgalį būsite nusiteikę kažką svarbaus mąstyti, planuoti. Flirtuodami, viliodami galite pakliūti į keblią padėtį. Lengva apsigauti perkant, parduodant, tad būkite apdairūs.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę pavydūs kolegos, pažįstami gali mėginti jums pakenkti, sumenkinti jūsų autoritetą. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis, taip lengviau įveiksite jų priešiškumą. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, santaupas. Savaitgalį galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis, įžymybėmis, užsieniečiais. Galbūt pavyks trumpam pakeisti aplinką ir neįprastai praleisti laisvalaikį.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę itin aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas keltis kvalifikaciją arba ieškotis darbo, jei jo neturite. Jei nekaip jaučiatės, pasirūpinkite išsitirti sveikatą. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, tai gali pasitaikyti neblogas variantas. Savaitgalį pasižymėsite originaliu požiūriu, galimos genialios įžvalgos. Tačiau gresia finansinės problemos. Galbūt paaiškės, kad per daug sau leidote, įklimpote į skolas. Nepaisant to, emocinis, intelektinis ir seksualinis jūsų aktyvumas visus stebins.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Šią savaitę jūsų norai, viltys, užmojai bus kuo geriausi, tačiau galimi išbandymai. Likimas tarsi tikrins jūsų atsparumą. Darbe preciziškai laikykitės instrukcijų bei įstatymų, kad nekiltų problemų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Nesileiskite į abejotinas avantiūras. Reikėtų itin saugoti sveikatą, galbūt pakartoti kai kuriuos tyrimus ar pan. Savaitgalis nepalankus permainoms ir rimtiems sprendimams. Nerūpestingas šeimos narių arba jūsų elgesys šeimai gali pridaryti rūpesčių. Lengva susikompromituoti, patirti nuostolį.

Šiandien VE.lt skaitykite

Vieno paminklo istorija nuotrauka, foto

Vieno paminklo istorija Laikraščio straipsnis

1890-1944 m. Tilžėje, turgaus aikštėje priešais miesto rotušę, ant postamento iš rožinio...

Valstiečių vadas Ramūnas Karbauskis išleido įstatymą, skelbiantį, kad per gimtadienį eiti į...

Seimo valdytojo Ramūno Karbauskio gimtadienis paskelbtas nacionaline išeigine nuotrauka, foto

„Bulvaro“ agentai prieš porą dienų pranešė, kad Baltijos prospekto gyventojai ilgai džiaugėsi...

Bulvaras: Kalėdinės "puošmenos" nebeliko nuotrauka, foto

Lietuvos politikai mano, kad užtenka priimti vaikų nemušimo įstatymą ir vaikai tuoj...

Vytautas Bakas sukurpė STT nemušimo įstatymą nuotrauka, foto

Moterys, tiksliau, viena jų rūšis, pasivadinusi feministėmis, paskelbė esą visi vyrai yra...

Bulvaras: Klaipėdiečiai vyrai, nepasiduokim! nuotrauka, foto

Naktį eismo sąlygas sunkins plikledis nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Naktį iš sekmadienio į pirmadienį ir pirmadienio rytą eismo sąlygas sunkins plikledis,...

"Neptūną" palieka A. Butkevičius ir M. Girdžiūnas nuotrauka, foto

Sportas, Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas sulaukė pastiprinimo iš Klaipėdos „Neptūno“. Į sostinę...

„Neptūnas“ be didesnio vargo nugalėjo „Juventus" nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje 109:78 (29:20,...

Lietuvos klubų dvikovą laimėjo „Dragūnas“ nuotrauka, foto

Sportas, Baltijos vyrų rankinio lygos A grupės rungtynėse Klaipėdos „Dragūnas“ išvykoje 31:28 (19:12)...

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 9 val.

Sportas, Paskelbta prieš 10 val.

Sportas, Paskelbta prieš 10 val.

Sportas, Paskelbta prieš 13 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...