2017 m. lapkričio 23 d. 09:26 val., ketvirtadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė lapkričio 20-26 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę galite sulaukti pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su publika. Būsite itin įžvalgūs ir imlūs tiek psichologine, tiek intelektine prasme. Galite sulaukti naujovių mokslo, darbo sferoje, galbūt pasiūlymo keisti darbo vietą, metodus. Savaitgalį pravartu pabendrauti su draugais, bendraminčiais, pasportuoti, bet tai darykite šeštadienį. Sekmadienį bus žymiai mažiau energijos ir atsparumo infekcijoms.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę verta pagalvoti apie senų principų ar metodų atsisakymą, jeigu akivaizdu, kad reikalingos naujovės. Būsite aistringi, magnetiški. Meilės bei seksualiniai lūkesčiai turėtų pildytis. Galite gauti lauktą žinią iš toli arba iš svarbaus asmens. Galbūt iš vietos pajudės finansiniai, verslo, nuosavybės, paskolų ar skolų reikalai. Savaitgalį nelabai seksis atitrūkti nuo aktualijų, susijusių su darbu, politika, viešais renginiais. Sekmadienį neišsisuksite nuo draugų dėmesio. Vargu ar tuo džiaugsis jūsų partneris.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite. Jūsų pasiūlymai neliks be atsako. Panašu, kad būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas. Jeigu su kažkuo esate susipykę ir tai jus slegia, pamėginkite susitaikyti. Galbūt pajusite, kad galimybių turite daugiau nei manėte. Savaitgalį nardysite po interneto platybes ar netgi kažkur realiai išvyksite. Jus gali dominti tarptautiniai renginiai, konferencijos.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę norėsis aktyviau veikti, daryti permainas, siekti kažko naujo. Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės steigti ar modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį. Tikėtina, kad atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Išsiaiškinsite susikomplikavusius santykius. Savaitgalis gundys išlaidauti ir atsinaujinti. Galbūt tai bus susiję su naujais vėjais profesiniame ar asmeniniame gyvenime.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę padidės jūsų kūrybinis potencialas, pajusite įkvėpimą ir daugiau azarto. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį ar vaikus. Įmanomas pasiūlymas dėl geresnio darbo, kontrakto, derybos dėl atlygio ar pan. Verta labiau pasidomėti sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite partneriui ir seksualinei gyvenimo pusei.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią savaitę džiaugsitės kasdienybe ir jums nereikės toli ieškoti laimingų akimirkų. Galbūt nustebinsite artimą žmogų savo išskirtiniu dėmesiu ir pagalba. Būkite savimi ir nesistenkite niekam pataikauti. Be rimtų pastangų, tarsi juokaujant gali pavykti išspręsti rimtą problemą. Netrūks romantiško polėkio. Nusimato flirtai, nuotykiai. Savaitgalio dienos privers daugiau pagalvoti apie savo ar partnerio sveikatą, ūkinius reikalus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Nuo pirmadienio nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos duos neblogų rezultatų. Galite praturtėti ar atstatyti stabilumą. Nusimato nauda iš komercinės veiklos, nuomos, reklamos. Galite susitikti bičiulį, giminaitį arba sulaukti jo skambučio, laiško. Savaitgalį pradėsite gana smagiai, bet po šeštadienio pramogų sekmadienį galite pasijusti nekaip.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Nuo šio pirmadienio įmanomas sėkmingas posūkis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums itin aktualūs. Gali ūgtelti jūsų autoritetas, papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas. Nevenkite siekti tolesnio progreso ir nepaisykite kliūčių, norėdami susitarti dėl aktualių jums dalykų. Galbūt gausite naudingą pasiūlymą arba žinutę iš neabejingo jums asmens. Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą. Savaitgalį jus pasiglemš buitis, artimųjų problemos. Jūsų dėmesio ir gerumo ypač reikalaus vaikams.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Nuo pirmadienio jūsų pastangos profesijos srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite, bet laisvalaikį skirkite savo malonumui. Beje, ne tik savo, o ir mylimo žmogaus, vaikų. Regis, pavyks truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Turbūt gerų patarimų sulauksite iš įtakingo ar turtingo pažįstamo. Savaitgalį tarsi padalysite į dvi dalis. Šeštadienį turbūt skirsite draugams, renginiams, o sekmadienį - šeimai ir buičiai.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šią savaitę išgirsite intriguojamų užuominų. Galbūt tiesiog girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Visgi kai kurios jūsų fantazijos turėtų pildytis, o keistos nuojautos gali pasitvirtinti. Jeigu pasiseks, galite atnaujinti pažintį su dominančiu asmeniu. Sužinosite svetimų paslapčių bei kils ūpas išpasakoti savąsias. Tai labai atpalaiduos. Savaitgalį turbūt panorėsite įsigyti modernią prekę ir ją užsisakysite internetu. Internete aktyviai naršysite ir kitais tikslais.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią savaitę svajosite susitikti su senais bičiuliais, gauti iš jų patarimų. Kai kurias problemas įveikti išties taps įmanoma, jei atnaujinsite svarbius santykius ir praplėsite pažįstamų ratą. Kita vertus, būsite nusiteikę slapukauti ir tyrinėti svetimas paslaptis. Tai, kas atrodė paviršutiniška ir netikra, gali pasirodyti gana svarbu. Klausykitės intuicijos. Savaitgalį jums seksis pasireikšti visur, kur reikia originalaus mąstymo, apsukrumo.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Šią savaitę jus gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų įvertinimai, reklaminių ar kūrybinių projektų sėkmė ir pan. Regis, jus pasieks geros naujienos iš toli esančių draugų. Iš pažįstamo asmens galite gauti profesinį pasiūlymą arba sulaukti kitokios reikalingos pagalbos. Nenuvils ir meilė. Bet kuriuo atveju neatsisakykite pabendrauti su mielais širdžiai žmonėmis. Savaitgalį derėtų leisti ramiai, vengiant žmonių susibūrimų, nes labiau kibs infekcijos. Iš dalies seksis meninė veikla.

Šiandien VE.lt skaitykite

Šveicarijos kaimas sumanė patrauklų būdą privilioti naujų gyventojų nuotrauka, foto

Šveicarijos kaimas sumanė patrauklų būdą privilioti naujų gyventojų

Mažas Šveicarijos kaimas, kuriam, masiškai iš jo išvykus gyventojams, gresia išnykimas, sumanė...

Pasirodo, Lietuvoje lengviau atvesti į teismą užkietėjusį recidyvistą nei prokurorą. Teismas niekaip...

Prokuroras Irmantas Mikelionis slapstosi nuo teisingumo arba jau yra uždarytas nuotrauka, foto

Klaipėdą skandinantis lietus ne juokais privertė sunerimti visus pajūrio ledo ritulio aistruolius....

Bulvaras: Bijo likti ant ledo nuotrauka, foto

Laimės ji laukė ilgiau kaip trečdalį amžiaus ir vis dėlto pasiekė savo:...

Kamila. Padauža hercogienė nuotrauka, foto

Viena daugiausiai uždirbančių Holivudo aktorių Skarlet Johanson (Scarlett Johansson) dar būdama vaikas...

Skarlet Johanson – gimusi būti žvaigžde nuotrauka, foto

Klaipėdietis neteko automobilio „Toyota Verso“ nuotrauka, foto

Kriminalai, Lapkričio 22 d. , apie 7:30 val., klaipėdietis, Kretingos gatvės gyventojas, kieme...

Buvusio komisariato perėmimas įgauna pagreitį nuotrauka, foto

Klaipėda, Iki šiol buvusi tik teorinė galimybė uostamiesčio menininkams įsikurti buvusiose policijos komisariato...

Pilietiškas jaunuolis sugavo jaunąjį plėšiką nuotrauka, foto

Kriminalai, Lapkričio 21 d. , apie 17.20 val., Klaipėdoje, Žardininkų gatvėje, neapšviestame kieme,...

Lietuvoje minima kariuomenės diena nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Lietuvoje ketvirtadienį vyks renginiai, skirti paminėti Lietuvos kariuomenės dieną ir jos atkūrimo...

Kriminalai, Paskelbta prieš 20 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 25 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 28 min.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 43 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...