2018 m. sausio 21 d. 20:36 val., sekmadienis

Horoskopai

Savaitės horoskopas

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 24-30 dienoms.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią savaitę galite gauti komercinį pasiūlymą, susitarti dėl kredito, piniginių atsiskaitymų, užmegzti svarbių ryšių. Augs jūsų kūrybinės galios, o prabudęs avantiūrizmas suteiks drąsos jų įkūnijimui. Vis dėlto kiti žmonės nebūtinai jumis pasikliaus. Nepervertinkite savo įtakos ir saugumo. Savaitgalį teks daug bendrauti, o gal net tvarkyti iš anksto nenumatytus reikalus. Regis, iš kitų gauta informacija netiesiogiai pasitarnaus ir jums. Jeigu įmanoma, su šeimos nariais pasidalinkite buitiniais rūpesčiais.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią savaitę išgirsite gandų, apkalbų, o galbūt patys nesibodėsite regzti intrigų, manipuliuoti. Verčiau rinkitės vidinę ramybę bei saugokite savas ir svetimas paslaptis. Tai geriausias būdas apsisaugoti nuo nesusipratimų. Trečiadienį prasidedanti mėnulio jaunatis fiksuos jūsų tikslus, tad stenkitės mąstyti pozityviai. Savaitgalį tiktų susitvarkyti namus, paremontuoti buitinę techniką, pasirūpinti naminiais gyvūnais bei šeimos narių higiena bei sveikata. Malonumo teiks vaikštinėjimas po parduotuves.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią savaitę tikėtini kontaktai su neramiais, skubančiais, impulsyviais žmonėmis. Pasižymėsite puikia intuicija, tačiau liūdins vienatvė arba trūkumai, pastebimi veidrodyje ar susiję su sveikata. Galbūt regsite slaptą planą. Gandai, prielaidos gali pasitvirtinti. Per didelis greitis ir ekscentriškumas gali sukelti pavojų. Tikslinga labiau planuoti darbo ir poilsio laiką. Jeigu savaitgalio laisvalaikiui pavyks surasti bendraminčių, įdomių užsiėmimų ir nestigs pinigų, tuomet nuotaika išties bus gera.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Nuo pirmadienio būsite darbingai nusiteikę. Rūpės tvarka, higiena. Regis, aplinkiniai elgsis kažkaip neprognozuojamai. Jeigu reikšite kitokią nuomonę, patirsite kritiką. Aiškiai išsakykite nuomonę ir pageidavimus, kad kitų neklaidintumėte. Savaitės vidurys džiugins įdomiais susitikimais. Savaitgalį leiskite sau ilgiau padrybsoti lovoje, patinginiauti. Tai jums tik į naudą - jūsų savijauta pagerės, padaugės jėgų. Visuose reikaluose, kontaktuose galite pasikliauti intuicija.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę jums nestigs optimizmo, iškalbos. Galbūt sudalyvausite renginyje, kuris jus išgarsins ar pridės populiarumo. Galite nustebinti savo žiniomis, požiūriu. Arba susižavėsite originaliu nepažįstamuoju, užmegsite virtualią pažintį ar pan. Būsite linkę rizikuoti ir jums gali pasisekti. Vis dėlto kažkas gali gudriai sužaisti jūsų ambicijomis. Savaitgalį džiaugsmo gali suteikti susitikimai su senais draugais, šou renginiai. Tačiau sekmadienį rinkitės nuošalumą, nes kontaktai pernelyg išvargins bei sukels apkalbų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Savaitės pradžioje pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus, imtis ūkinių darbų, nes kai ką būtina užbaigti. Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo, deklaracijų pateikimo. Jeigu turite finansinę ar psichologinę problemą, pasitarkite su specialistais. Savaitės viduryje galite gauti neblogą žinią iš toli arba pasiūlymą, susijusį su užsieniu. Galbūt prireiks teisinės konsultacijos. Savaitgalį bus sudėtinga atlikti viską, ko prisiplanavote. Pravartu atitrūkti nuo rutinos ir apsilankyti turiningame renginyje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Savaitė žada rezultatų, jeigu tvarkote tarpininkavimo, investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Palanku ieškoti partnerių, rėmėjų. Galite sudaryti bendradarbiavimo sutartį. Tačiau jus gali stebinti partnerio išsišokimai. Jei atrodė, kad santykiai pakrypo stabilesne vaga, teks patirti neprognozuojamų ekscesų. Savaitgalį nusimato kultūrinis renginys, sporto varžybos ar pan. Jus puikiai nuteiks nepažįstamų žmonių dėmesys. Gali pasisekti, jei ieškote kontaktų su užsieniečiais, norite susirasti internetinių draugų.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Iki savaitės vidurio neblogai tvarkysite verslo bei piniginius reikalus. Būsite nusiteikę bendravimui, tarpininkavimui, įvairių ryšių mezgimui. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką ir pan. Jums gali pasitaikyti geras variantas, susijęs su galimybe įsidarbinti ar kažką pakeisti darbo reikaluose, kolektyve. Savaitgalį noriai eksperimentuosite, laisvai megsite ryšius. Padidės seksualinis aktyvumas arba užeis išlaidumo priepuolis. Kita vertus, pagundoms nuslūgus, imsite protingai filosofuoti.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę galimi spontaniški nuotykiai, pramogos. Regis, jums seksis sublizgėti kūrybos, meno, šou verslo srityje, arba nudžiugins rezultatai su informacija, ryšiais, vaikais susijusioje veikloje. Nusimato pažintis su originaliu asmeniu. Derėtų peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį atnaujinti. Savaitgalį iš antrosios pusės nereikalaukite neįmanomų dalykų. Bus kur kas geriau, jei priimsite žmones tokius, kokie jie yra. Tikriausiai domėsitės nepigiomis prekėmis ir jų ieškosite.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Jeigu nuo pirmadienio kažkokia situacija staiga keisis, įvyks kas nors nenumatyta jums ar artimam žmogui, svarbu nepasimesti ir pasitikėti savimi. Antra savaitės pusė turėtų būti geresnė. Galimi pasiekimai meno, šou verslo, sporto, vaikų ugdymo bei kitose srityje. Ir pasimatymai neturėtų nuvilti. Peržvelkite mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Pats metas kažką pakeisti. Savaitgalį būsite nusiteikę išleisti pinigų buities daiktams, techninėms prekėms, kosmetikai, drabužiams arba grožio procedūroms. Vis dėlto gerą nuotaiką labiausiai lems mylimas žmogus, partneris.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Nuo pirmadienio gali atsirasti neatidėliotinų reikalų. Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias. Galite gauti intriguojamą pasiūlymą. Pasikonsultuokite su žinovais dėl reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, statybomis, komercija, nuoma, apdaila. Netikėtų staigmenų arba rūpesčių gali sukelti vaikai arba draugai, pažįstami. Savaitgalis nepašykštės pagundų. Galbūt atsiras naujų vilčių, susijusių su meile, scena, varžybomis ar kt. Regis, prie veidrodžio staipysitės daugiau nei paprastai.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Savaitės pradžia turėtų būti labai produktyvi. Galite gauti atlyginimą ir dar papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Seksis prekiauti, spręsti turtinius reikalus. Gali daugėti reikalų su žiniasklaida, reklama, prekyba. Tikėtini giminaičių, senų bičiulių vizitai arba skambučiai. Savaitgalį norėsis žemiškų malonumų, komforto. Dėmesio stoka veikiausiai nesiskųs jūsų artimieji - su meile juos lepinsite, globosite. Su malonumu dalyvausite renginiuose, žaidimuose, sportinėse varžybose ar kt.

Šiandien VE.lt skaitykite

Ernstas Teodoras Hofmanas, Taravos Anikės proprovaikaitis nuotrauka, foto

Ernstas Teodoras Hofmanas, Taravos Anikės proprovaikaitis (1) Laikraščio straipsnis

1776 m. sausio 24 d. Karaliaučiuje gimė rašytojas, kompozitorius, dailininkas ir teisininkas...

Čia pateiktus receptus savo ranka į sąsiuvinį užrašė legendinio Karaliaučiaus pilies restorano...

Rytų Prūsijos virtuvė. 3 Meinharto receptai nuotrauka, foto

Sausindamas savo ežerą, esantį netoli Aušvico koncentracijos stovyklos, vienas Lenkijos karpių...

Ežere prie Aušvico aptiktos II-ojo pasaulinio karo laikų sovietų bombonešio nuolaužos nuotrauka, foto

Pagaliau į Lietuvą ir Klaipėdą atėjusi žiema tradiciškai įvarė galvos skausmą kelininkams,...

Bulvaras: Stipriau! nuotrauka, foto

Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern laukiasi kūdikio. Mažylis pasaulio šviesą turėtų...

Naujosios Zelandijos premjerė laukiasi pirmagimio nuotrauka, foto

„Žalgirio“ krepšininkai išvykoje įveikė „Neptūną“ nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje...

Kur saugoma Prūsijos karaliaus karūna? nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, XVII a. Prūsijos hercogystė padėjo Šventajai Romos imperijai Ispanijos įpėdinystės kare (1701-1714...

Iš kelto, plaukusio į Švediją, iškrito lietuvis nuotrauka, foto

Kriminalai, Iš kelto, plaukusio iš Latvijos į Švediją, šeštadienį Rygos įlankoje iškrito lietuvis,...

"Baltija" namuose pralaimėjo "Geležiniam vilkui" nuotrauka, foto

Sportas, Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Lietuvos ledo ritulio čempionate, kur sekmadienį Klaipėdoje...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 35 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 36 min.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...