Barselonoje viešėjusi Inidė Jasnauskaitė parodė, kas dėjosi gatvėse dingus elektrai
(1)
Antradienį buvo pranešta, kad elektra vėl tiekiama apie 90 proc. žemyninės Ispanijos, tačiau iki tol šalyje vyravo tikra sumaištis.
Nuomonės formuotoja papasakojo apie savo neeilinę patirtį, pasidalindama filmuota medžiaga tiesiai iš gatvių.
Savo išgyvenimus ji papasakojo „Instagram“ paskyroje.
Mergina pasidalijo vaizdo įrašais, kuriuose matyti, kaip žmonės būriuojasi prie radijo stočių, kad tik galėtų gauti svarbiausią informaciją.
Taip pat nusidriekė didžiulės eilės prie autobusų stotelių, nes visi maršrutai sutriko.
„Įsivaizduokite, visame mieste yra dingusi elektra, niekas niekur neveikia.
Kadangi visas miestas mobilaus (ryšio – aut.past.) neturi, tai visi prie radijo stočių.
Tokia keista diena. Žmonės sumišę, nes niekas nieko nežino, bazuojasi prie radijo stočių, kad bent kažkokią informaciją išgirstų.
Miestas paskendo chaose: prie autobusų stotelių nusidriekė eilės, kortelės tapo bejėgės, policijos daug, sirenų garsų irgi, taksi neiškviesi, net vandens nenusipirksi, jeigu neturi grynųjų. Dar kartą įsitikinau, kad svarbu su savimi turėti grynųjų“, – dalijosi I. Jasnauskaitė.
Primename, kad pirmadienį elektros tiekimas sutriko ne tik Ispanijoje, bet ir Portugalijoje bei Prancūzijoje.
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Antonio Costa pabrėžė, kad nematyti jokių kibernetinės atakos požymių.

Rašyti komentarą